Гледахте ли "Караокето "

  • 1 409
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 663
Според мен Азис се изложи...към лудост отива даже.Иначе предаването е свежарско, зависи разбира се от гостите, предния път Бони направи голямо шоу.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 790
За кое Мариянче става въпрос? newsm78

# 17
  • Мнения: X
Мариана Попова

# 18
  • Мнения: 588
Предаването не лошо, забавно е, малко Коцето като водещ издъхва, но да се надяваме, че с времето ще придобие тренинг Mr. Green Но иначе нещото, което много ме озадачава newsm78 е в регламента на играта, това със звъненето на бутоните е малко тъпо, защото всеки от играчите може да натисне бутона още преди дори аматьора да е запял и след това спокойно да изчака докато познае песента newsm78 Та от тази глезна точна нещо в регламента трябва да се промени иначе всяко предаване ще се превръща в - кой по-бързо натисна бутона. Така се губи същинския смисъл на праването Wink 

# 19
  • София
  • Мнения: 1 155

Коцето .....- "Оригиналноооооо "
слаба организация слабо водене и надвикване на гостите като на селски площад #Cussing out Shocked
Да те поправя - 'ор'Гинално'  Mr. Green
Именно!
От любопитство погленах и двете предавания - ... амии, доста аматьорски направено ... нещо му куца основно ... иначе Коцето е готин, дано се като понаучи като водещ  Crazy
А на мен ми е любопитно, на каква ли дрога са участниците  newsm78  Wink Shocked

# 20
  • Мнения: 1 858
"А на мен ми е любопитно, на каква ли дрога са участниците  "

Добър въпрос! Предаването снощи тръгна добре, по едно време обаче, като започнаха да се разправят като циганки на пазар някак ми изпростяха.

# 21
 На предаването нещо му куца. Или може би очаквах повече. А Коцето не е за водещ според мен.

# 22
  • София
  • Мнения: 346
Коцето е сладур и щом Зара спря да Ъ-ка и да се запъва само за няколко дена, вярвам, че и той ще се справи. А предаването е забавно, но много зависи от самите гости.

# 23
  • Мнения: 617
Гледала съм го само веднъж, ама не ми хареса и мисля че няма бъдеще.
Коцето е готин ама то не зависи само от водещия. Замисъл на предаването на ми харесва.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
"А на мен ми е любопитно, на каква ли дрога са участниците  "



и аз си задавах въпроса тези какво пият, какво смъркат... А като почнат да се надвикват... Хубаво, имаш глас, ама не е нужно да се крещи... Иначе ми е забавно

Общи условия

Активация на акаунт