Отговори
# 240
  • Мнения: 25 066
Официално Богаташа и снимките почват на моят рожден ден 01.07 😉

Бирсо пише че още няма избран проект за Керем и казва дълга история.

# 241
  • Мнения: 15 328
Зздравейте! Blue Heart

В пресата - НОВАТАА ДВОЙКА.



И богатият татко и синът-плейбой.



И най-важнатаа  усмивка!



Диди, какви са тези  загадки от Бирсен - според нея ще се работи по двата проекта ли?

https://www.instagram.com/p/C8kORCoJzcf/?hl=bg



https://www.instagram.com/p/C8kNFrso_Ea/?hl=bg





💖💖💖

# 242
  • Мнения: 25 066
Нали Керем има подписан договор с Ай Япъм затова са я питали...

# 243
  • Мнения: 4 219
Прочетох, че за новия сезон се подготвят над 30 сериала 🤦 което означава че ще има яко сечене. Може би е по добре сега на есен да не започва дизи и то да бъде спряно заради нисък рейтинг или трудно се решава сред толкова много сценарии. Не знам колко сценарии са на Ай Япъм.
Или пък да използва времето и най накрая да завърши Необичайна история, че Ебрар вече порасна. 😁

# 244
  • Мнения: 25 066
Днес ми се играе Simple Smile





Последна редакция: пн, 24 юни 2024, 18:31 от x BlackRose x

# 245
  • Мнения: 15 328
Ще бъде весело! Laughing





Както си го знаем...





Усмивки, сладки усмивки...

https://www.instagram.com/p/C7xCkwvyv_s/?hl=bg&img_index=1
 














💖💖💖

# 246
  • Мнения: 4 219


Деврим от сета на пещерата

# 247
  • Мнения: 25 066
Нови от Деврим и Мелис





Ямур новото рекламно лице на ORAL B Heart

Сладурка!


# 248
  • Мнения: 15 328
От архива  - малко музика на укулеле от Керем...

https://www.instagram.com/p/C6oSJ8cA6QB/?hl=bg





Сладкият Хеки.



Керем пристига на бял кон... Hands V



💖💖💖

# 249
  • Мнения: 25 066
Джу това е друг актьор на име Бурак Челик и той игра в такава продукция затова са ги объркали...

# 250
  • Мнения: 9 820
Привет, момичета! Flowers Hibiscus Благодаря ви за всичко споделено. Heart Exl

Много харесвам новата партньорка и пожелавам успех на филма. Hands Pray

Рекламата на турските авиолинии с Керем спечели сребро на Brandverse Awards, церемонията по награждаването е днес.

Последна редакция: пн, 24 юни 2024, 23:32 от ·٠•Snejka•٠·

# 251
  • Мнения: 15 328
Диди, моето въображение е много силно, така че ще си мисля, че е КЕРЕМ! Hands V

https://www.instagram.com/p/C8kcODzouEW/?hl=bg

Лека нощ ви пожелават Керем и аз. Simple Smile



💖💖💖

# 252
  • Мнения: 25 066
Супер за наградата и двамата ми сладури са наградени от едно и също място затова което са направили като реклами...Машаллах

Прекрасен фейк клип с Пънар и Керем
Боже моля ти се!  = https://x.com/thebursinswife/status/1805337348881649997

Злато и за Зубера за най-добра хранителна марка



Бронз за Тюрксел - Телекомуникационна компания

Последна редакция: вт, 25 юни 2024, 01:26 от x BlackRose x

# 253
  • Мнения: 15 328
Здравейте!  Blue Heart

Щастлива сряда от испанските фенове на Керем.



Още една  награда за реклама с Керем - за снакс. Hands V

https://www.instagram.com/p/C8nQ_MroG4h/?hl=bg



И сребърна награда за  Turkish airlines с Керем! Hands V
(отпреди).





https://www.instagram.com/p/C8nIuPZIT-5/?hl=bg





Но днес - сериозно и несериозно - от ИГ. В тези жеги е така...









Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: вт, 25 юни 2024, 13:13 от jupetrov7

# 254
  • Мнения: 4 219
Честито на рекламите ✨️




Керем да избира винаги качествени марки и те него.

Общи условия

Активация на акаунт