за цените - много ли съм назад с материала или ?

  • 1 667
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
че цените растат, факт е.
но че има и абсурди - също.
Малко ще се отклоня от темата ти:
Ако поразгледаш няколко теми из този форум, обаче, ще видиш, че доста потребителки пазаруват само от "реномирани магазини, купуват само скъпа козметика" и т.н.
За тях това 40 лв. за крем за околоочния контур е "безсрамно ниска цена" и може и да те посъветват дори да не го купуваш, че знаеш ли какво качество ще е за тези "смешни" пари..., мда Laughing Laughing Laughing

аз в момента ползвам едно кремче на Нивеа, за околоочния контур; струва 15 лв. Нито ме е срам, че е на Нивеа, нито, че е "толкова евтино".
Но пък съм адски доволна Simple Smile

и най-важното за мен не е цената на дадения продукт, макар че и тя също допринася за крайната му оценка, а неговите качества и това дали ми понася Wink

# 16
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 409
За около очния кунтур / а и цялото лице / чудесен ефект имат натуралните масла - бадемово, от гроздови семена, от пшеничен зародиш, масло жожоба. Струват от 1.70 до 3 лева, а са напълно естествен продукт с учудващо добро изглаждащо и омекотяващо действие.
Препоръчвам ви ги  Peace

# 17
  • Мнения: 1 975
че цените растат, факт е.
но че има и абсурди - също.
Малко ще се отклоня от темата ти:
Ако поразгледаш няколко теми из този форум, обаче, ще видиш, че доста потребителки пазаруват само от "реномирани магазини, купуват само скъпа козметика" и т.н.
За тях това 40 лв. за крем за околоочния контур е "безсрамно ниска цена" и може и да те посъветват дори да не го купуваш, че знаеш ли какво качество ще е за тези "смешни" пари..., мда Laughing Laughing Laughing

аз в момента ползвам едно кремче на Нивеа, за околоочния контур; струва 15 лв. Нито ме е срам, че е на Нивеа, нито, че е "толкова евтино".
Но пък съм адски доволна Simple Smile

и най-важното за мен не е цената на дадения продукт, макар че и тя също допринася за крайната му оценка, а неговите качества и това дали ми понася Wink

  202uu newsm26

Съгласна съм с казаното, апропо аз дори не ползвам околоочен крем, но смятам че нямам нужда все още  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 770
Не виждам защо да се срамува някой, ако крема му е нивеа.  newsm65  А 40 лв, в случай че ви липсва ориентир, са доооста за 1 околкоочно кремче.  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт