РууууусИеееееееееее

  • 8 885
  • 281
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 778
Здравейте  Hug
От няколко дни се опитвам да разбера къде в Русе мога да си залича едно спукано капилярче на лицето..Червеничко, като малка пъпчица е (май капилярна звезда му викат  Thinking). Знам, че става с лазер. В София в големите козметични салони го правят и в клиниките за пластична хирургия, ама в Русе не знам къде трябва да отида  Blush
Моля, помагайте, че ми писна всеки ден да го гледам това чудо на лицето си. ooooh!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 61
  • Мнения: 884
Здравейте! И аз се записвам за темичката. Да се запознаем- родена съм в Русе, но винаги съм живяла в Горна Оряховица. В Русе си идвам често, защото имам баба тук , а и други любими близки искат по-често да ми се радват Grinning. Честит имен ден на всички именици при вас, а ако няма такива- весела запивка довечера и умната Two Hearts

Добре дошла  welcome welcome welcome

Аз пък съм родена в Гора Оряховица, но винаги съм живяла в Русе  Laughing Laughing Да не са ни сменили?  newsm78  hahaha hahaha hahaha
 Crazy

# 62
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ха добър вечер!   Flutter

Идвам да се отчета - хапнахме, пийнахме, полкюкарихме  Mr. Green Лично аз си изкарах супер! Чувствам се страхотно  Hug

   bouquet    bouquet    bouquet 

# 63
  • Мнения: 5 391
Само отчет не се брои, давайте снимков мат'рял.

# 64
  • Мнения: 4 406
добре дошли на новозаписалите се в темата!
снимковият мат' риял ще го пусне Бейб, до видим от толкова кикотене и позиране какво е излязло...

пиша черна точка на Мам- Ам, защото напразно й отбранявахме столът със зъби, нокти и женски бой- колко желющи имаше да седнат, да не ви казвам!!!!  Mr. Green Mr. Green

# 65
  • Мнения: 435
ЧРД, Бени!!!  bouquet  bouquet  bouquetС огромно закъснение ти пожелавам ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА ЗЕМЯТА ДА ТИ СЕ СТОВАРИ НА ГЛАВАТА!

# 66
  • Мнения: 946
Само отчет не се брои, давайте снимков мат'рял.
welcome на записалите се мами.
Сета кап че от какво ти е неудобно те са много готини всички  Peace

# 67
  • Мнения: 193
Някой случайно на знае немски? Имам едно писмо от 5-6 изречения и не мога да му хвана смисъла, а ми е важно. Пробвах с он-лайн речник, ама превежда от немски на английски и превода е малко...объркващ.

# 68
  • Мнения: 5 299
Някой случайно на знае немски? Имам едно писмо от 5-6 изречения и не мога да му хвана смисъла, а ми е важно. Пробвах с он-лайн речник, ама превежда от немски на английски и превода е малко...объркващ.
Пусни една тема в Клюкарника - ще ти го преведат веднага. Grinning

Снимките може и да почакат малко, защото цял ден кандърдисвам майка ми да ВИ разхубави малко. Joy Ако много настоявате ще пусна оригиналите сега, пък после подобрените. Както кажете Flutter

# 69
  • Мнения: 946
 newsm59 на ЦВЕТЕЛИНАБ МНОГО ЩАСТИИЕ И ЛЮБОВ   bouquet

# 70
  • Мнения: 811
пиша черна точка на Мам- Ам, защото напразно й отбранявахме столът със зъби, нокти и женски бой- колко желющи имаше да седнат, да не ви казвам!!!!  Mr. Green Mr. Green
Много ме е срам  Embarassed
Толкова ми беше криво, че не мога да дойда.
Дайте акъл как да се реванширам на отбранителките на зеветния стол?

# 71
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Да побутна темата, че заминала на втора страница, срамота...
Чакаме снимки от сбирката....

# 72
  • Мнения: 5 299
Пускам снимките, щото майка ми ги е заебала Close Има само 2-3. Ако пооправи и другите, ще ги кача. Rolling Eyes

http://s93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/Forumski2/?start=20

# 73
  • Русе
  • Мнения: 1 155
давай да ги оправяме


едит: аааа те всички са качени... ОК започвам ги, но не знам кога ще съм готова, че малкия се е научил да пищи все едно го колят (сериозно... направо квичи  ooooh!)

# 74
  • Мнения: 5 299
Който, каквото иска това да прави по снимките. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт