Успяхте ли да влезете в старите си джинси

  • 2 498
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 765
 Аз успях 9 месеца след раждането , а сега вече са ми големи старите ми джинси .

# 31
  • Мнения: 5 103
Успях месец-два след раждането Grinning

# 32
  • Мнения: 1 559
Доста оптимистично ми действа тази темичка...дори си повдигнах духа,тъкмо съм на диета от днес...Благодаря ви момичета Hug Hug

# 33
  • Мнения: 949
Да,но ми отне приблизително година.Все пак качих 38кг Embarassed

# 34
  • Мнения: 1 564
в повечето си влизам, но онези плътно лепналите ми за задника не мога да закопчая Cry
И аз така. Embarassed

# 35
  • Мнения: 1 288
2 месеца след раждането вече бях на старите кг, но дънките не ми ставаха  Close явно тазът ми се беше разширил. но към 5-тия месец вече нямах проблеми, а после даже широчки ми станаха. трябва да мине време да се възстанови организма  Peace

# 36
  • Мнения: 1 483
Доста оптимистично ми действа тази темичка...дори си повдигнах духа,тъкмо съм на диета от днес...Благодаря ви момичета Hug Hug
newsm10 и аз така

# 37
офф ,не все ощте не сам Cryпреди да забременея бях 46,година след раждането бях 49 и сега зимата сам 51 #Crazyи в момента въртя 2 чифта дънки,понеже  вс.останали са ми малки smile3514а щто се отнася до таза не забелязвам моя да си  е същтиа както преди да забременея smile3515а на  всички останали майки благородно им завиждам за барзото въстановяване smile3525пожелавам ти искренно да си като повечето бързо вастановяващти се мами newsm10

# 38
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
все още не съм успяла;

# 39
  • Мнения: 1 043
Да,успях,но чак сега Blush
Но въпреки това до лятото трябва да сваля поне още 6-7 килограма,за да се чувствам добре в тялото си Thinking

# 40
  • Мнения: 2 197
Успях!
А какви плочки имам на корема!
Ама от 3 месеца правя поне по 250 коремни преси на ден плюс цяла серия упражнения .
Иначе си върнах старите килограми чак на 7-8 месец след раждането. Раждах със секцио, така че нямам някакви промени в структурата, но в началото нямах никакво време за странични занимания. Като порастна детенцето достатъчно започнах заедно с нея да си тренирам. За част от упражненията ми е незаменима помощничка - играе го допълнителна тежест и много се кефи.

# 41
  • Мнения: 3 611
Да, намъкнах се в старите си номера, но ми отне повече от година

# 42
  • София
  • Мнения: 4 294
Да успях, но след 6-7 месеца.

# 43
  • Мнения: 8 505
Успях,но за малко.После трябваше да си подменям панталоните с по-малък номер...не бързайте да ми завиждате Confused

Общи условия

Активация на акаунт