Идва ми да го одуша!На вас случвало ли ви се е?

  • 6 468
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Малиии... Мацки, пазете си нервите ще ви трябват и занапред. Такива са си мъжете, сънят им не се разстройва от нищо... И какво толкова, няма да си зареже детето предполагам Peace

# 16
  • Мнения: 820
Това си е в природата на мъжете и моя кротко заспива на втората минута след като се докосне до възглавницата, аз половин нощ се терзая кой какво и защо го е казал.

# 17
  • Мнения: 1 495
Моят е абсолютно същия, а по принцип е нервак. Колкото и тежко да се скараме, обръща се и заспива. А аз се побърквам от нерви.
Аз обаче съм голяма гаднярка и най-често го събуждам и продължавам да си изяснявам проблема.

# 18
  • София
  • Мнения: 8 932
Май повечето мъже са така. Ама това е за добро. Представяте ли си ако палеха фитила като нас и ни отвръщаха. И моят така-аз се карам, той ме гледа спокойно и ми вика добре. А после на мен ми минава и той пак си прави каквото си знае. Laughing

# 19
  • Мнения: 476
При нас е обратното. Нищо не може да ми смути съня, мъжът ми побеснява още повече от това. Лягам си и го чувам как обикаля от стая в стая нервен, тропа врати и шкафове, сутринта със ставането подхваща отново, ходи след мен и дудне, продължава се в колата и така до безкрай. Като ми дойде вече в повече мрънченето му казвам, че като някоя жена. Mr. Green

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
При нас е обратното. Нищо не може да ми смути съня, мъжът ми побеснява още повече от това. Лягам си и го чувам как обикаля от стая в стая нервен, тропа врати и шкафове, сутринта със ставането подхваща отново, ходи след мен и дудне, продължава се в колата и така до безкрай. Като ми дойде вече в повече мрънченето му казвам, че като някоя жена. Mr. Green
При вас е обратното Crazy Ами все някой трябва да я изпълнява тази роля... за да има равновесие Mr. Green

# 21
  • Мнения: 483
Сритай говедото! Защо той не си вземе отпуска и не гледа детето. Да не го гледаш само за разплод? #2gunfire Днес съм бясна на всички мъже. Бих го наритала.

Личи си  Mr. Green, явно много са те ядосали  Joy Joy
Понякога се държат като дебили, все едно децата са само наши и те са странични наблюдатели.

# 22
  • Мнения: 678
имаш бебе на 2 мес и 25 дена и го къпеш сама  Rolling Eyes, а той спи спокойно в другата стая ??!  Shocked ......нямам думи просто....одушаването му със сигурност ще му е малко....

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И при нас е същото. Ако се скараме по сериозно, мен нито сън ме лови, нито на едно място ме свърта, а той...където и да седне , камо ли да легне, за секунди е заспал. Crazy
Свикнала съм му. Затова пък през деня, като е на работа и няма как да заспи там, му чукам сериозно канчето. Mr. Green

# 24
имаш бебе на 2 мес и 25 дена и го къпеш сама  Rolling Eyes, а той спи спокойно в другата стая ??!  Shocked ......нямам думи просто....одушаването му със сигурност ще му е малко....
Че той за какво им е?Да ги пази? newsm78И аз сама си къпя децата.Моят съвет е:взимайте пример от мъжете си,бъдете по-спокойни и си щадете нервите.И двамата с мъжът ми мразим скандалите,не си спомням някога да сме се карали,много рядко спорим и винаги единият отстъпва.

# 25
  • Мнения: 379
щом е заспал, значи не му е било толкова важно да говори с теб; ти заминаваш и му оставяш дете на 2 месеца, а той трябва да се справя сам; без гледачката; да не забравяме, че е мъж все пак; синът ми е на 8 месеца и все още никой не се е  наемал да остане с него за повече от 2, 3 часа; вместо да беснееш, радвай се, че имаш, човек, на когото да разчиташ;

# 26
  • Мнения: 14 654
извинявай, но темата ти ме разсмя  Simple Smile
не е истина за какви глупости може човек да се ядосва, а от ядовете се появяват бръчки и косите побеляват, и за сърцето не е добре, да не говорим за нервите

# 27
  • София
  • Мнения: 13 206
Така да ви прави впечатление, че на всички мъжете ни са такива?... То им е от породата - кажи му мъж и не го обиждай повече!  Mr. Green И аз снощи фучах - той ме гледа кротко, кротко та още повече ме влудява  smile3512 newsm61 и кво? Най-демонстративно заявих, че не ща да ме кара на работа и хлопнах врата, ама тайно си викам :"Абе не може да ме остави да ходя с тролея в 19 вечерта на работа! Ще ме настигне!" Да, да! Друг път! Заспал кротко 20 минути след това... чиста съвест мацки!!! Пък ние после... бръчки... побелели коси... newsm62

Хахахах, и аз така правих наскоро. Фрас вратата на колата и си викам ей сега ще ме настигне... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Не! Седнал да си пие кафето най-спокойно... И после ми вика на кю "Ти къде изчезна?!"  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Е, реших да не се разправям.. и всеки път някой от нас отстъпва.. така вече 13 г.  Grinning

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Моят е същият! Може да сме имали скандал, след който аз три дни не мога място да си намеря, но той си ляга и заспива точно за 2 минути Shocked Никога не съм можела да си го обясня това спокойствие...Мисля, че е въпрос на темперамент. Блазе им на такива хора!!!

И аз, и  аз Peace

# 29
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
И моят е от спокойните.ама блока на главата му да падне хич няма да му запука. #Cussing out
Вчера ме беше ядосал,ама няма да разказвам сега за какво,че дълго ще стане,та така му бях набрала инерция,че черно щеше да му се види небето.
Само,че докато приспивах децата,взех че и аз заспах със тях,и като се събуди,вече ми беше минало. Rolling Eyes
Много бързо паля значи,от раз,ама и много бързо ми минава,той явно и затова хич не се впряга,като взема да щурея,хили се като пача насреща и все ми вика"Така друго да доложиш,още нещо,хайде чакам да се наприказваш" Tired

Общи условия

Активация на акаунт