за маслото в попарата

  • 2 095
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Краве масло на "Хранинвест". Захар не съм слагала. Ако Бебчо не ще да чува за попара, тогава пробвай с малко захар.  Simple Smile

# 16
Аз слагам краве масло ВЕРЕЯ или ЛАКТИС и малко захарчица към попарката.

# 17
  • Мнения: 69
а може ли да потам от кога се дава попара - моята бебка е на 5 месеца ама ей така да съм информирана, въпреки че още е само на АМ
сори за офа

# 18
  • Мнения: 1 666
Масло - Президент.
Захар не слагам, защото заливам с чай на Хипп, който си е подсладен.

neveneve, попарата почва да се дава към 8-10 месечна възраст, при всички положения след като си въвела глутен.

# 19
  • софия
  • Мнения: 756
масло Президент, а захар не използвам....слагам ги в яденета...но не ядем попара, не и правя, не виждам смисъл...

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Краве масло, без определена марка и без захар. След 7 месец.

# 21
  • Мнения: 8 917
С малко масло и без захар.

# 22
  • Мнения: 56
Слагам краве масло и съвсем малко захар.

# 23
  • Мнения: 966
българско масло в бяла опаковка ,без захар

# 24
  • Мнения: 3 360
Млко масло и без захар

# 25
  • Мнения: 5 026
Масло-каквото купя, много малко захар.

# 26
  • Мнения: 3 500
Едва ли някой ще прочете постинга ми, но все пак да питам. Аз още не давам попара /реших, че е рано и по-добре АМ/. Слагам сирене в зеленчуковото пюре. Има ли проблем сиренето да е краве , че аз такова слагам винаги? А когато почна попара по колко масло се слага и какъв сухар?

# 27
  • Мнения: 4 392
Не давам попара, но в кашите съм слагала българско, докато не разбрах, че е боклук. Сега купувам немско(не че има кой знае каква гаранция с какво качество е, но все пак... Blush) за овесените и подобните ядки. Захар не добавям на нищо. Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 15 222
Едва ли някой ще прочете постинга ми, но все пак да питам. Аз още не давам попара /реших, че е рано и по-добре АМ/. Слагам сирене в зеленчуковото пюре. Има ли проблем сиренето да е краве , че аз такова слагам винаги? А когато почна попара по колко масло се слага и какъв сухар?

Аааа, четем, четем.... Wink
Няма проблем сиренето да е краве. Аз само такова съм давала. Добре обезсолено.
Масло-колкото грахче.
Сухари съм давала най-обикновени-пшенични-Голдис и Елит.

# 29
  • Мнения: 101
Слагам или масло или маргарин/харесва му на синът ми/, но захар в попарата - не.

Общи условия

Активация на акаунт