Февруарска седмичка за добри новини - 19.02-25.02.2007

  • 3 613
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 3 902
Леле, Голдънче, хуквам за торта  Joy И без това цяла сутрин ми се ядат вафли, направо ме довърши  Laughing А какъв е поводът? А ти как си?  Heart Eyes

И аз ще стискам палци за малкото Жабче  Hug

# 76
  • Мнения: 547
Ако съм разбрало правилно повода за почерпката - Честит Рожден Ден,Розичке!Желая ти здраве-на теб и всички които обичаш!Желая ти успех и късмет във всичко което е важно за теб!Желая ти на следващата торта за рождения ти ден да има една свещичка повече-пламъчето на твоята сбъдната мечта!Желая ти всеки делник да прилича на празник с подкрепата и любовта на всички които обичаш и те обичат! Hug   bouquet

# 77
  • Мнения: 4 328
GOLDEN ROSE честит рожден ден Simple Smile
Пожелавам ти много здраве, щастие и едно малко и здраво бебешорче Simple Smile
Весело изкарване на празника и наздраве Simple Smile

Ние довечера ще празнуваме рожденият ден на един приятел, родени сте на една и съща дата, включително и годината Wink Ще пия чаша вино за твое здраве Simple Smile

Жабче, нчкакви новини около племенничката?

# 78
  • Мнения: 740
Честит Рожден Ден, Голдън Роуз! Желая ти много любов, късмет и сбъднати мечти!  bouquet

# 79
  • Мнения: 1 950
Голди и тук честит рожден ден мила Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet
Знаеш какви са ми пожеланията, от цялото си сърце искам да се сбъднат Hug Praynig
Много хубав празник ти пожелавам, а ние с една обща наша приятелка тази вечер ще пийнем по една чаша винце за твое здраве Laughing Hug

Момичета хубав уикенд ви пожелавам  bouquet

# 80
  • Мнения: 1 441
Мила Голди,
Честит Рожден Ден! Пожелавам ти много, много здраве, сила и вяра, по-малко сълзи в очите и повече усмивки по лицето. Бъди винаги обичана и желана от мъжа до теб, а такава любав няма как да не даде резултат!   Heart Eyes
Весело изкарване на празника 
   bouquet

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 14:21 от BAN

# 81
  • Мнения: 1 143
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГОЛДИ!Аз ли не го видях преди малко или хормоните ми пречат да виждам?  Laughing
Смело свещите духни и за възрастта недей мисли! Твоите желания нека станат мои пожелания!   Two Hearts Tada

# 82
  • Мнения: 553
Голди, честит рожден ден   bouquet Пожелания за много усмивки и сбъдване на всички мечти  Hug

Приятни почивни дни от мен на всички  Hug

# 83
  • Варна
  • Мнения: 3 902
 smile3555
Шоши, и мен явно ме блъскат хормоните  Laughing

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СЛЪНЧЕВА РОЗИЧКЕ   smile3525
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ОТ СЪРЦЕ МНОГО УСМИВКИ, МНОГО ЛЮБОВ И МНОГО РИТНИЧЕТА В КОРЕМЧЕТО -
МИНИМУМ ТОЛКОВА  newsm63

 Grinning

# 84
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
МОМИЧЕТА, БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА КРАСИВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ!!! Да ви се връщат стократно.   bouquet

# 85
  • Мнения: 2 120
Розичке, скъпа приятелко, Честит празничен ден.Пожелавам ти най-прекрасната и щастлива година, на осъществените мечти, сбъднатите блянове и разбирателството и любовта. Прегръщам те много, много силно. Весело изкарване на твоя ден. Hug

Шошката стискам ти палци  и признавам, доста се развълнувах, когато четох за трансфера. Успех.

Жабче не се притеснявай, всичко ще е наред.

Каритоооо, със закъснение честит рожденик.

Леичке, палците ми са стиснати.

Цветунчо, като намериш психиатъра, го давай насам, че нещо съм се сдухала. Може и от настъпващата пролет да е.

wa-wa, на мен никак няма да ми липсва правенето на бебе ако съм забременяла примерно. Направо ми е като воденичен камък.
Убих си романтиката заради тези почасови изстъпления на сексуалния фронт.
Да ти се спи ама да вириш крака, да навиваш часовници, белким прихванеш нещо. Луда работа.

Хайде, хубав уикенд на всички.

# 86
  • Враца
  • Мнения: 5 210
Честит рожден ден Розичке!  bouquet  bouquet
Лали  Hug Hug Hug
ние пре нощта сме се наводнили и  Cry
Още не се бях нарадвала на новата къща и пак започваме ремонт Sad Cry Tired

# 87
  • Мнения: 7 716
Голдън роуз, честит празник! Laughing
Ва-ва, ама сега имаш опит и ще стане по-бързо. Wink

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 19:56 от Lali

# 88
  • Мнения: 939
GOLDEN ROSE, ЧРД!  newsm51 smile3525
Утре с половинката сме на андролог. Стискайте палци, че са ме хванали нервите цял ден и бълвам огън и жупел на всички страни. Сценичната ми треска не ме е тресла така  Laughing #Crazy hahaha

# 89
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Голдънче, дано зло да те забрави както аз днес!
Желая ти много зздраве и любов, а другото - то ще дойде - е може би не веднага, но вярвам, че ще стане
мисля, че ти ми писа за хламиди преди година и нещо, а може и повече - не съм те забравила и мисля си, че скоро слънцето ще изгрее и на твоята улица!
а до тогава - дано имаш необходимата любов и нужните грижи и подкрепа за да продължиш напред !

Общи условия

Активация на акаунт