Козметика Eveline

  • 104 268
  • 359
  •   1
Отговори
# 75
# 76
# 77
  • Мнения: 119
Преди време ползвах от серията им Q10+R  Make-up remover 3 in 1 и не останах особено впечатлена, защото ми пареше на очите. Наскоро обаче, разочарована леко от новото червило на Лореал с шестчасовия ефект, си взех глосът Volume Lip Extreme и бях приятно изненадана. Много ми харесва и смятам като ми свърши, пак да си взема.  Blush

# 78
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
А някой използвал ли е козметиката им за солариум?
Не, но миналата година в една тема за козметиката Eveline много се оплакваха от слънцезащитните лосиони, ако намеря темата ще дам линк. А всички други продукти бяха похвалени  Hug

Аз лично много съм доволна от Eveline pure control, вече съм на втората опаковак.

А декоративната козметика не знам къде я има в Пловдив, иначе много ми се иска да я пробвам.

# 79
  • 1st floor
  • Мнения: 9 157
аз пък не съм доволна от слънцезащитния лосион  Crossing Arms, много гадно се маже по кожата и не попива веднага...иначе , като ефект е ОК , не изгоряхме...много по- доволна съм от кабана сън - попива веднагически и не побеляваш цялата...
Иначе съм виждала да се продават в ЦУМ на първия етаж, в по-евтината козметика...
зарибихте ме , с тоя гланц, може да пробвам... Grinning

# 80
  • София
  • Мнения: 3 818
Аз също съм доволна от тяхната козметика, купувам си я от Пикадили. Ползвам спирала, около очен крем, нощен крем, смятам като ми свърши хидратантния, който ползвам в момента, да си купя и дневен на Евелин. Peace
Майка ми също ползва кремчетата на Евелин и е доволна.

# 81
Аз ползвам предимно продуктите на Eveline cosmetics. И съм наистина доволна и от цената и от качеството!!! Особено ми допадат сенките им за очи и различните гланцове и червила! newsm10

# 82
Спиралите им също си ги бива. Сега ползвам една нова - Volume Show Mskara и съм много доволна. Не тежи на миглите както някои други спирали и не ги слепва. Заслужава си да се пробва!

# 83
  • София
  • Мнения: 293
http://nmrp.cult.bg/ziaja/web/eveline4.php?category=73   ето едно българско линкче, дано ви е от полза  Hug

# 84
  • Мнения: 374
Крема за бюст на Евелин го ползвам и съм много доволна,при все 4е не се мажа редовно. Повдига и заобля гърдите и ги стяга,стават по обемни. Няма да съжаляваш Simple Smile

Shocked абе да!хем не вярвам на тия кремове за бюст ама сега ме зариби да си взема  Laughing
иначе на марката съм ползвала автобронзант и доколкото помня нямам оплаквания

# 85
И аз наскоро си купих техен бронзант. Нямам оплаквания - даже ще го похваля! Много приятно придава лек тен. newsm03

# 86
  • Мнения: 120
Цялата серия им е супер купих на майка ми комплект от НИСЕА  незнаех ,че и в ПИКАДИЛИ им продават спиралите. Thinking

# 87
  • Мнения: 4
Аз съм много доволна от антицелулитния им крем. В съчетание с антицелулитен масаж резултатите са забележителни.

# 88
  • София
  • Мнения: 3 818
Цялата серия им е супер купих на майка ми комплект от НИСЕА  незнаех ,че и в ПИКАДИЛИ им продават спиралите. Thinking


Спиралите са в подаръчен комплект с крем, не ги продават отделно.  Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 156
      Някой ползвал ли е маски за лице на "Eveline"? И има ли доволни? Hug

Общи условия

Активация на акаунт