Козметика Eveline

  • 104 180
  • 359
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 399
А в Пловдив къде се продават техни продукти?

# 301
  • Мнения: 2 070
днес си взех антицелулитния серум 

след 2 седмици ще кажа дали има резултат  Peace

# 302
  • Мнения: 3 420
днес си взех антицелулитния серум 

след 2 седмици ще кажа дали има резултат  Peace
Само да забравиш,че ще има  gydi

# 303
  • Мнения: 339
Лятото ползвах от слънцезащитната им серия и съм доволна (при това имам алергия от слънцето). Сега съм се насочила към дневните им кремове за лице, но като погледнах в сайта им имат доста кремове. Можете ли да ми препоръчате някой за чуствителна ,смесена към суха кожа. Чета добри отзиви и за крема за бюст и ме зарадвахте, ще го пробвам дано има ефект Grinning .

# 304
Нови отзиви за крема за бюст и за антицелулитния?
На скоро си купих крема за бюст,освен,че мирише много готино(като черния си-тру),май ефект не виждам...е,то аз от дъжд на вятър го ползвама,ама..не знам още.Като го заизползвам редовно пак ще се включа Laughing
Да се поправя,ефект вече виждам.Гърдите са ми по-стегнати и като "напомпани" Peace
да те питам този крем за бюст в розова опаковка с бяла капачка ли е  newsm78

# 305
  • На точното място
  • Мнения: 298
Здравейте, мами! И аз да споделя опита си с тази козметика.
Преди около година си купих серията им за мазна кожа, бях доволна, но когато ги изчерпах и си купих  серията за втори път нещата тръгнаха на зле -  Изринах се. Незнам дали кожата ми отказа да я приема повече или продуктите нещо бяха променени, но спрях да я ползвам. А от серумите им за отслабване - има ефект.Ползвала съм този белия със св.зелената капачка, но ако можете си намерете по-новия - тъмно зелена туба - Супер е ! Ако се ползва редовно има ефект / поне в/у мен имаше /. Дано да съм била полезна , вие ме подсетихте да отида да си купя пак серума за отслабване! Simple Smile

# 306
  • София
  • Мнения: 3 328
Ето снимка на въпросното околоочно гелче, за което бях писала на предишната страница:
Препоръчва се за възраст 35+, но е толкова леко и ненатоварващо кожата, че мисля, спокойно могат да го ползват и жени под тази възраст. Все пак всеки решава за себе си дали да го ползва Simple Smile

# 307
  • Мнения: 1 560
Какъв е този серум за отслабване ???

# 308
  • На точното място
  • Мнения: 298
Същия като този антицелолитния, само че пише за отслабване. Съставки те му са по-различни. Незнам защо не можах да намеря сника на този в тъмнозелената туба който аз ползвах.

# 309
# 310
  • Мнения: 1 258
de_desto   колко време се маза?аз само разпитвам,ама тука едни мацки от форума ме бяха "зарибили" Дева.е,нищо не става от тая Дева. PeaceИнтересува ме тоя крем дето вориш за него става ли за коремче? Embarassed

# 311
  • Мнения: 1 629
А тоя за мазнините колко струва?

# 312
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Моята козметичка ми препоръча да използвам EVELINE преди година. Оттогава съм много доволна. По принцип кожата ми е склонна към омазняване в Т зоната, предразположена към образуване на черни точки т.н
Ползвала съм това:

, това
и това .

# 313
  • На точното място
  • Мнения: 298
Изхабих една туба за около месец  - мажех се само вечер след душ. Определено имаше видим ефект щом мъжлето чак забеляза, при положение, че не съм променяла нищо в режима си на хранене и движение. Мажех корем ,дупе и бедра, мн.добре го втривах докато попие. А цената му е доста добра - 12-13 лв.
Оф, отивам след работа да си взимам пак и почвам! Sunglasses

# 314
  • Мнения: 4 435
Изхабих една туба за около месец  - мажех се само вечер след душ. Определено имаше видим ефект щом мъжлето чак забеляза, при положение, че не съм променяла нищо в режима си на хранене и движение. Мажех корем ,дупе и бедра, мн.добре го втривах докато попие. А цената му е доста добра - 12-13 лв.
Оф, отивам след работа да си взимам пак и почвам! Sunglasses

Аз изхабих две такива опаковким,ефект не видях. Peace А имах и промяна в режима.
Вълшебни кремове момичета няма,така че ако някой си мисли че ще нагъва сладко и пици и да се маже и да слабее,няма да стане.Но иначе кожата става много мекичка и приятна на допир.

Общи условия

Активация на акаунт