скрих третата си бременост

  • 4 663
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 352
Трябва да му кажеш.Не можеш още много време да криеш бременноста.И аз съм на мнение,че на мъж не всичко се казва.Но ще започне да си личи.А и от "приятелки"или от някоя много наблюдателна съседка също може да научи нещо.По добре го предразположи към разговор и му кажи.Успех!Моят съпруг е много наблюдателен.Когаго забременях(аз самата още не знаех),но той "да" и наистина се оказа "прав".
Абе имам чуството че тия хора не четата!!!
Жената е родила преди две години еййййййййййй.
Четете!

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Честно казано, ако аз съм мъж и жена ми скрие от мен подобно нещо, не бих искала никога да науча истината. Детето е факт и това е прекрасно, но да лъжеш партньора си за такива важни неща, е меко казано тъпо Confused Извинявай Sad

# 17
  • София
  • Мнения: 1 951
Трябва да му кажеш.Не можеш още много време да криеш бременноста.И аз съм на мнение,че на мъж не всичко се казва.Но ще започне да си личи.А и от "приятелки"или от някоя много наблюдателна съседка също може да научи нещо.По добре го предразположи към разговор и му кажи.Успех!Моят съпруг е много наблюдателен.Когаго забременях(аз самата още не знаех),но той "да" и наистина се оказа "прав".
Абе имам чуството че тия хора не четата!!!
Жената е родила преди две години еййййййййййй.
Четете!
Извинявам се!Не съм прочела всичко.Извинявам се!

# 18
  • Мнения: 2 197
След като ти е кофти че не си му казала, защото не му кажеш половината истина Wink В подходящ момент, може да му споделиш, че си подозирала, че си бременна, но си се страхувала от резултата на теста и неговото мнение. За това си решила каквото сабя покаже, все пак си "имала цикъл" и макар симптомите, вероятноста е била малка Wink Така хем ще му кажеш истината, хем няма да е цялата Mr. Green А ако някоя приятелка се издъни, няма да е голям проблем, щото уж не си била сигурна Hug
И аз съм на това мнение. Не мисля, че всичко трябва да се казва, още повече , че те са малко докачливи. 

# 19
  • Мнения: 2 700
НЕ бих казала нищо. Имаше случка от живота ми преди брака ми, която не бях споделила с мъжа ми и в някакъв момент на лудост реших да му я споделя. Е това беше повече от две години мрънкане и натякване. Станах меко казано пишман.
Пък и каква работа биха имали приятелките ти да коментират кога и как си забременяла. Не мисля, че трябва да успокоиш гузната си съвест и да не слагаш каруцата пред коня Peace

# 20
  • Мнения: 4 519
Аз бих казала, но може би всяка жена тук разсъждава от гледна точка на това какъв мъж има до себе си. Моят е страхотен, разбира ме във всичко и подкрепя всяко мое решение, дори и леко налудничавите Mr. Green. Ако ти тежи на съвестта, кажи му. Обясни му точно какво си изпитвала и защо си се страхувала да му кажеш в началото. Щом се радва, че си имате трето детенце и си го обича, най-много да ти каже "Разбирам те, но друг път не крий от мен". И готово. Съвестта ти ще бъде чиста. Успех (ако още не си му казала де)!  Peace

# 21
  • Мнения: 2 040
Седнете на чаша червено вино и му кажи .. Да знаеше само ти - трай си, ама вече си споделила с приятелките си, те с други и смятам, че в крайна сметка и до съпруга ти ще стигне тая вест и гаранция ще му стане много кофти ... какво ще си помисли - че всички знаят каква е истината, а той като глупак разбира последен ..
Обясни му, че единствената причина за твоето мълчание е била само СТРАХА от това да не те накара да направиш аборт .. дано те разбере  Peace

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
добре де, само едно не разбрах  Rolling Eyes... ще криеш цялата работа... ще ползваш хитрост и т.н и после ще я разтръбиш на приятелки. Ми крий докрай...
Сега просто трябва да му го кажеш, щото ако мъж ти разбере от друг човек, не се знае как ще реагира.

# 23
  • Мнения: 3 537
Не знам,но според мен ти си го познаваш най-добре и ти трябва сама да решиш какво да правиш! Wink

# 24
Здравейте.
Истината е,че премълчаването ми ,че съм бременна доведе и до куп лъжи.След като разбра ,че ще имаме още едно бебе мъжа ми се похвали на приятелите си . Един негов приятел му беше казал ,че не може да не съм разбрала толкова време за бременноста и че съм крила от него,но моя изобщо не повярва на думите му ,а аз  обвиних приятеля,че е интригант.Тогава работех и работата ми беше свързана с вдигане на тежести,наложи се пак да скалъпя някаква лъжа за да напусна ,а и получавах кървене.
Много близки и познати се чудеха ,как е възможно да не усетя ,че съм бременна,още повече ,че имаме две деца.И аз трябваше да се правя на актриса , мисля,че добре изиграх ролята си .Веднъж по време на секс ми се случи да ми прокърви .Аз много се изплаших,а той реши ,че ми е дошло,а и аз потвърдих пред него че това е мензиса ми.На другия ден ходих на гинеколог,който ми изписа да пия лекарства за да не изгубя бебето.Трябваше да лежа,правих се на болна 2,3дена ,но после нямаше как,някой трябваше да върши къщната работа.
 Споделих всичко това с приятелка още в началото ,защото незнаех точно как да постъпя.А представяте ли си да сте бременна четири месеца и да не можете с никого да споделите чувствата си.Всъщност тя ме подкрепи да взема това решение.Казах и на още една приятелка,мислех я за близка,просто имах нуждата да говоря с някого за това.
 В края на третия месец казах на мъжа ми ,че съм направила тест и съм бременна без да уточнявам в кой месец.Питах го какво ще правим, и той каза -ти си в началото имаме време  да решим.Аз му казах,че искам да оставим бебе ,а той:недей взима прибързани решения.
И така след две седмици му казвам,че съм била на гинеколог и доктора ми е казал ,че съм в четвъртия месец.
След като ти е кофти че не си му казала, защото не му кажеш половината истина Wink В подходящ момент, може да му споделиш, че си подозирала, че си бременна, но си се страхувала от резултата на теста и неговото мнение. За това си решила каквото сабя покаже, все пак си "имала цикъл" и макар симптомите, вероятноста е била малка Wink Така хем ще му кажеш истината, хем няма да е цялата Mr. Green А ако някоя приятелка се издъни, няма да е голям проблем, щото уж не си била сигурна Hug
И аз съм на това мнение. Не мисля, че всичко трябва да се казва, още повече , че те са малко докачливи. 
Веднъж се опитах нещо такова да скалъпя,но той изобщо не ми обърна внимание.Иначе този вариянт ми допада.

# 25
  • Мнения: 3 423
ти си лъгала от благородни подбуди,от страх за бебенцето-не съжалявай,не мисли за това
  bouquet

# 26
  • Мнения: 6 703
Какво те притеснява, че след 2 години искаш да споделиш такова нещо с него? Поела си кръста, носи го. Ако някога имаш удобен момент и прецениш - сподели. За мен на този етап е безсмислено.
А, за приятелките, които са по-близки от съпруга е неразбираемо.

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не му казвай ...ако дочуе от някъде - отричай ..... много кофти си постъпила .... ако бях на негово място не бих ти простила .....

# 28
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Лоша работа.. Thinking

# 29
  • Мнения: 5 370
Аз пък си признавам, че доста често си мисля по същия начин "уж случайно" да забременея с второ. Няма да ми е никак лесно, но мнго ми се иска. Embarassed
Само че сега, като те чета, си давам сметка, че мене лично съвестта ще ме изгризе.....с парцлите.
Освен това не зная точно как мога да го направя, защото предпазните мерки ги взема той, а не сме на "пази сеееее...идвам". Mr. Green newsm78

Общи условия

Активация на акаунт