Моите кулинарни постижения

  • 3 138
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 119
ама още ли не сте пуснали рецептите към снимките??? как ми се хапват такива кифлички  Heart Eyes браво на Катето!

# 16
  • Смолян
  • Мнения: 42
Поздравления   bouquet
Чакаме рецептите.

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
kateto2, аз искам рецептата за рулото!

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
В момента съм освирепяла от глад.И как можах да цъкна точно на тази тема?!Като си представя,че съм на работа до 20.00ч....Не се трае вече,ще си купя един еклер.А на теб БРАВО!

# 19
  • Мнения: 7 474
Браво  bouquet, много вкусно изглежда всичко  Crazy Кажи сега къде живееш  Sunglasses

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Катето, казвай бързо къде живееш? Идвам ти на гости smile3534

# 21
# 22
Здравейте на всички от мен.Много се радвам newsm44 newsm44 newsm44 че харесвате нещата за които наистина се постарах доста.Ще публикувам всички рецепти и тънкости за тяхното изпълнение но ще ми трябва малко време да ги събера и обобщя всички, а Вие след като си ги приготвите ще покажете резултатите нали.
Благодаря Ви newsm51 newsm51 newsm51

# 23
  • Мнения: 80
Очаквам твоите рецепти на всички вкуснотии които си направила! Ще се пробвам и аз , пък ще видим какво ще излезе!!!!! А на теб браво !!! thumbsup thumbsup thumbsup

# 24
  • Мнения: 326
и аз се нареждам на опашката  chef

# 25
  • Мнения: 259
Браво!  bouquet

# 26
  • в къщи
  • Мнения: 467
Аз такова..,за рулото да питам Blush.Другото-особенно кифличките ми се виждат много сложни(поне за мен).

# 27
  • Мнения: 1 488
това на 8ма снимка тутманик със сирене ли е? нали ще дадеш и неговата рецепта? вси4ко изглежда много добре, не се съмнявам 4е е и вкусно! Браво! 

# 28
БРАВО!! ПОЗДРАВЛЕНИЯ
Изглеждат страхотно. Сега пусни и рецептите и ние да се потрудим  Simple Smile
ИСКАМЕ РЕЦЕПТИ,ИСКАМЕ РЕЦЕПТИ, ИСКАМЕ РЕЦЕПТИ  chef  chef  chef

# 29

Общи условия

Активация на акаунт