Притеснение относно гъбички

  • 14 758
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 152
Гинопавирила е добър, но се използва само след 3 месец.Аз съм бременна в 7 месец, във 2 се появиха гъбички и постоянно се боря с е
боря с тях с тези таблетки. При мен проблема е че не разбирам кога се появяват, тъй като няма сърбеж, само се увеличава течението. Много е разгично, понякога изчезават, понякога се появяват през бременността. Тя наистина предполага появата им. аз в началото мн. се притесних, сега следя и като има нещо веднага,ама веднага при АГ то.

# 16
  • Мнения: 1 817
Искам само да допълня и това, че редовно си следя влагалищната среда с ръкавиците, които са споменати по-горе. Мога само да ви ги препоръчам, защото така можете веднага да се хванете като ви се промени средата във влагалището и да отидете на лекар!
Успех в лечението!
 Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 626
Аз също съм ЗА Цитросепта или Биоцитрин.

# 18
Всякакви вагинални промивки са абсолютно забранени по време на бременност с гинопаверила и гинодактарина няма проблеми след 3ия месец за преди това не съм мн сигурна

# 19
  • Мнения: 421
Здравейте,
бихте ли ми казали какво представляват тези ръкавици и как се използват?

# 20
Да, наистина и аз много се заинтересувах от тези ръкавици!
Къде се продават и какво представляват?
Благодаря ви предварително!

# 21
  • Мнения: 1 539
Здравейте и от мен,
правилно ли разбрах, че проявата на гъбите се забелязва след ову-то? Миналият месец, след ову, получих някакъв дискомфорт и течение за 2-3 дни, после премина - все едно нищо не е имало. Този месец, отново след ову-то дискомфортът отново е налице, но придружен от сърбеж от време на време, но почти без течение  Crazy Смятам да отида на лекар веднага след цикъла (ако ми дойде). 4 месеца вече си мечтая да не ми дойде, а сега ме е страх тези гъби (ако са гъби, досега не ми се е случвало  newsm78) да не увредят бебчето... Дайте мнение, моля

# 22
  • Мнения: 2 270
Шаркче - споко!
Изчакай да мине датата на лелката и тогава - дошла-недошла - беж на лекар! Hug

# 23
  • Мнения: 93
И аз искам да науча нещо повече за тези ръкавици.Не ни дръжте в невидение newsm78

# 24
  • Мнения: 1 539
Шаркче - споко!
Изчакай да мине датата на лелката и тогава - дошла-недошла - беж на лекар! Hug
Благодаря ти, мила!  Hug Дискомфортът отново изчезна...  Crazy Не знам какво да си мисля вече  Confused Но след лелята отивам на преглед

# 25
  • Мнения: 26
И аз искам да науча нещо повече за тези ръкавици.Не ни дръжте в невидение newsm78
Да  бе хора -кажете за тези ръкавици и аз не ги знам!МОЛЯ!! Praynig

# 26
  • Мнения: 3 376
Ето ви инфо за ръкавиците:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=37518.0;all

Шарки, не винаги сърбежите са признак за гъбична инфекция. Аз примерно съм си пускала микробиологично изследване заради лек сърбеж, и микробиологията ми се е оказвала съвсем чиста. Явно организмът сам се е справил с каквито гадове са се опитвали да завладеят част от него. Възможно е и при теб да го има този момент. Но все пак си пусни една микробиология да си знаеш точно какво става.

# 27
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
И пак питане за тез гадини. Предписаха ми Макмирор глобули по схема 6 сега и 6 като ми свърши М. следващия месец. 6-ти ден след М. ми се получава къде ову /11-12-ти ден от цикъла/. Предполагам, че не е разумно да бебеправим поне няколко дни след това, но все пак да питам и вас...

# 28
  • Мнения: 1 539
Благодаря, Гризка  Hug Записала съм си час за 6.02, така че скоро ще се разбере. Микробиология се пуска при генеколог, не в лаборатория, нали? А заплаща ли се или е по здравната каса?

# 29
  • Мнения: 3 376
При гинеколог се пуска, той ти взима секрет и праща в някоя лаборатория. За ЗК не мога да ти кажа, аз винаги съм си плащала  newsm78 но ти проучи въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт