С какво мажете вашия бебок

  • 5 005
  • 157
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 65
Мажем го с преварен зехтин- сутрин правим масаж и гимнастика, вечер преди лягане също го мажем. А като му сменям пампеса мацвам по гънките и дупето крема на Бюбхен и нямаме проблеми никакви със кожата му. Нито се подсича нито нещо друго. Peace

# 106
  • Мнения: 254
САМО СВИНСКА МАС - преварена на водна баня и досега нито зачервяване, нито подсичане никакви проблеми.

# 107
  • Мнения: 5 026
Масажно олио на Бюбхен с невен или Мустела.

# 108
  • Мнения: 475
Вече с нищо,само дупето с Мустела.Мисля,че кожата на бебка е прекрасна babydust7 и не виждам защо трябва да я обременявам от малка с разни химии.Аз също почти не използвам козметика за тялото.

# 109
  • Мнения: 327
С Бюбхех Peace

# 110
  • Мнения: 1 101
Първите няколко месеца с преварен зехтин, след това с тоалетно мляко на Бюбхен.

# 111
  • Мнения: 9 494
с какво мажите тялото на бебока -казаха ми че свинската мас е най полезна и попивала добре?
Прочети за алергените-там са: мас, зехтин, мед, глутен, ягоди, цитруси и разбира се много други, но тези КАТЕГОРИЧНО.
Вземи си най-добре реномирана марка бебешка козметика /както правиш за лицето си Wink/. Все пак е правена събразно бебешката кожа. Лично аз съм много доволна, както за себе си, така и за беб от Мустела Peace

# 112
  • Мнения: 2 039
 Почнахме с олиото на Бюбхен,но взе да му се изсушава кожата и минахме на десетия ден на преварен зехтин,от който пък взе да се обрива  Sick После олио Чико,но и с него взе да се лющи кожата.И накрая открихме Мустела  newsm20 и се родихме!!!Нямам намерение да я сменя повече  Naughty Наистина е драстично по-скъпа марка от останалите,НО си струва,особено при суха кожа  Peace   bouquet
П.П. За простотии от типа на мас и гас няма да коментирам  smile3505

# 113
  • Мнения: 117
С бебешки олио на PENATEN  и при нужда с крем Бочко

# 114
  • Мнения: 4 451
Със сусамово олио Peace

# 115
  • Мнения: 4 399
До 6-7 месеца с нищо, а след това с хидратиращ бебешки балсам.

# 116
  • Мнения: 3 069
С нищо не го мажа!

# 117
  • Мнения: 1 910
Започнахме със sebamed, пробвахме и много популярни във форума марки, разочароваха ме и сега пак сме си на sebamed.
Не много атрактивна на външен вид козметика, неароматизирана, но отлична според моя опит. yes

# 118
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
С преварен зехтин /студен извлек/, а така също и с мас когато усетя, че беба е понастинала. Действа загряващо /в областта на сърцето не мажа/. Маста не предизвиква алегии, както твърдят някои. В основата на всички масажни кремове има китова мас. В топлите дни използвам Nivea baby soft creme - той пък действа охлаждащо на кожата.

# 119
  • Мнения: 8 917
В началото  - с бебешко олио Бюбхен, сега - с тоал. мляко Бюбхен Peace

Общи условия

Активация на акаунт