Сладкиш с кадаиф и ванилов крем

  • 24 720
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Момичета, от къде купувате кадаифа?
Виждала съм само такъв леко препечен, готов за сиропиране, от него ли ползвате?

# 16
  • Мнения: 7 474
Момичета, от къде купувате кадаифа?
Виждала съм само такъв леко препечен, готов за сиропиране, от него ли ползвате?

Да, от него Simple Smile

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Много добре ми звучи и смятам да го пробвам в скоро време, само да си набавя кадаиф.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 576
Много вкусен десерт!
Мъжът ми си облиза пръстите. Но на мен ми се видя малко сиропчето, стана сухичко и затова направих още 1/2 дозичка.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 238
И аз мисля да правя тази рецепта днес или утре, обаче имам 1 въпросче - пече ли се? ако взема от този твърдия...Не съм правила никога кадаиф  Embarassed Или само нареждам, заливам със сироп и крем, и готово?

# 20
  • Мнения: 293
И аз мисля да правя тази рецепта днес или утре, обаче имам 1 въпросче - пече ли се? ако взема от този твърдия...Не съм правила никога кадаиф  Embarassed Или само нареждам, заливам със сироп и крем, и готово?
Не не се пече ,бързо и лесно!!!!!!!!!!!!!

# 21
  • Мнения: 795
Thank's!   bouquet  bouquet

# 22

Има 1 турски сладкиш КЮНЕФЕ с кадаиф и тяхно сирене подобно на нашия кашкавал.

Опитвала съм го в Истанбул, но забелязах, че и там не го продават навсякъде, а в заведения за хранене, ресторанти. Винаги съм се интересувала как се приготвя точно. Невероятна вкусотия - смесване на сладко и леко солено /от този кашкавал или топено сирене - не зная точно/. Нещо както смесването на сладко и солено в Тирамисуто. Дали пък случайно някоя от вас не знае тази рецепта?

# 23
  • Мнения: 7 474
Мисля пак да го спретна, страшно е вкусен  Crazy

# 24
  • Мнения: 1 352
Ехеее, откъде го изровихте, бях го забравила. Може и аз да си го припомня тези дни.

# 25
  • Мнения: 1 906
Лелеее запалихте ме. Ще го пробвам!

# 26
  • Мнения: 2 774
Оооо и това няма да се пропусне.Обожавам  сиропирани сладкиши.Тц,тц знам си аз - лятото в готварския не трябва се влиза  ooooh!.
Мерси   за рецептата bouquet
Сега остава да си купя кадаиф,мисля вътре и орехи да сложа.После ще споделям резултата .

# 27
  • София
  • Мнения: 3 880
страхотно звучи, благодаря за рецептата!  bouquet

# 28
  • Мнения: 7 418
Лелеее запалихте ме. Ще го пробвам!
     И мен..... af

# 29
  • Мнения: 430
никога не съм яла кадаиф ще го пробвам

Общи условия

Активация на акаунт