Какво се случи с косата ви по време на беменността?

  • 1 865
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
По време на бременността-нищо,но след като родих започна да капе в продължение на 2-3-4 (не помня вече колко) месеца.

# 16
  • Мнения: 11 004
Откакто съм бременна, косата ми стана по-гъста и лъскава, като никога досега Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 1 424
никога косата ми не е била толкова здрава и хубава.спря да пада. пиех пренатал по време на цялата си бременност. вече минаха 2 месеца и засега е добре.

# 18
  • Мнения: 1 064
По време на бремеността, косата ми беше блестяща и здрава...сега 3 месеца и половина след раждането започна да капе...Явно при всеки е различно...
Леко бременеене! Peace

# 19
  • Мнения: 69
по-врема на бремеността косата ми беше направо страхотна- ззрава лъскава и както и да я направа стоеше прекрасно. 3,5м след това като почна да капе и да се проскубва просто не е за говорене. вече цял месец е така и очквам да остана без коса ако продължи така.дано скора да спре това капане

# 20
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
По време на бременността косата ми просто стана по-дълга, защото не я постригвах Simple Smile. След като родих започна да пада, но си беше нормални, стигаше ми почти до кръста. Постригах я и сега си имам начупена коса, вместо права като клечки, каквато беше преди. Много се радвам за което Simple Smile.

# 21
  • Мнения: 287
По време на бременността ми имах най-хубавата коса за целия ми живот! След като родих пак стана гадна.. Sad

Майка ми е имала подобен на твоят проблем: била е с буйни къдрици, а по време на бременността и косата и се е изправила и зъбите и са се разклатили.
Пиеш ли някакви витамини? Възможно ли е причината за промяната в косата да е недостиг на нещо?

# 22
  • Мнения: 2 159
Да, при мен малко се поизправи, но сега си е същата
Обачееее, да не казвам на какви снопове пада Close ако така продължи ще трябва плешива да ходя Confused

# 23
  • Мнения: 56
И двата пъти докато бях бременна косата ми не се промени, но след раждането започваше да пада. След няколко месеца вече беше каквато е била винаги.

# 24
  • Мнения: 2 757
По-малко пада и по-малко се омазнява. Иначе след раждане почва як косопад. Не знам кога спира защото при мен продължи до следващото забременяване и явно поради него спря да пада

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Да, при мен малко се поизправи, но сега си е същата
Обачееее, да не казвам на какви снопове пада Close ако така продължи ще трябва плешива да ходя Confused
Спокойно ще спре  Peace
 Косата ми стана невероиатна и гъста и дълга обече 2-3 месеца след раждането започна да пада спря преди месец но сбогом на дългата коса  #Cussing out

# 26
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
По време на бременността не се промени. Но след това започна да расте супер бързо и стана много по- гъста. С фризьорката ми не можем да си обясним какво стана. Не че имам нещо против де.  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 663
по време на бременност ми беше по-гъста и здрава, но след като родих започна леко да капе и слава богу я спрях с хининова вода. и сега, втората ми бременност е хубава, дано след като родя не се повтори това с лекото капане Praynig

# 28
  • Мнения: 298
Моята перушина нито се сгъстява, нито става по-здрава   Close, но доколкото я познавам, ще започне да капе след раждането Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 96
Mnogo se izwinqwam,che pisha s latinica.. imam samo bds kirilica i ne moga da pisha s neq. Shte uredq wuprosa do kraq na sedmicata.

Blagodarq za suwetite i mneniqta. Shte goworq s doktora mi - i az pochwam da podoziram che neshto lipswa na organizma, ujkim piq witamini.. Nikakwi problemi sus zubite (zasega!).

Общи условия

Активация на акаунт