на 2 месеца и половина е а не плаче

  • 1 766
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 390
Защо започваш такава тема? Доплака ми се....Аз до тоалетната не мога да ида #2gunfire
И аз съм така smile3511
Стига бе, какво по-хубаво от НЕРЕВЛИВО бебе!
smile3521

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 70
Аз мога да ти кажа само да се радваш и дано продължите така ,защото моето откакто се е родило не е спряло да реве  smile3511.Просто ти е спокойно детето и не мисля че трябва да се притесняваш.

# 32
  • София
  • Мнения: 622
И мето съкровище е на два месеца и нещо и е вечно усмихнат и доволен-това никога не ме е притеснявало-само можеш да се радваш Laughing

# 33
  • софия
  • Мнения: 636
Споко, радвай се! И неу сме така. Дъщеря ми е на 3 месеца и половина, спи по 11 часа нощем - заспива в 23 и става в 10 сутринта усмихната до уши!Случили сме на деца, така че не се тревожи! Дъщеря ми плаче единствено като закъснея с яденето, но аз не го правя почти никога, така че  Laughing

# 34
  • Мнения: 942
нормално е ,но не се надявай да е вечно  Simple Smile очаквай включване след третия,четвъртия месец...
PeaceИ ние бяхме така.Уви това не продължава вечно Sad Спокойно няма за какво да се притесняваш,просто детенце е по -спокойно Peace

# 35
  • Мнения: 11 607
Големия - Вили - до 6-я месец не му бяхме чули гласа..... Кротко бебе, спеше, ядеше и така! Не че след това плачеше, но дори и коликите ги изкара едно такова тихо! Просто с Вили не разбрахме,че бебе гледаме! Факт, който се компенсира от сестра му! Нея и глухите я чуха!

# 36
  • Мнения: 385
И наш'та беше така, а сега плаче само когато заспива...

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Тери в края на третия месец след поредната ваксинация разбра че имала доста силен глас и оттогава започна да плаче/но не много/.Радвай се.

# 38
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Да ти имам проблема. smile3521Откакто се е родил моя бебок не помня да е имало нощ в която да съм спала като бял човек. newsm61

# 39
  • Мнения: 229
Не знаех, че има и такива деца. Блазе ти. Радвай му се и си го гледай както досега. За да не плаче явно се справяш чудесно.  smile3501

# 40
  • София
  • Мнения: 6 011
Мисля,че е нормално.Също така мисля,че си късметлийка!

# 41
  • Мнения: 209
И ние така бяхме, ама до 4-тия месец. Направо бебе-мечта.
Ела сега да видиш какви са фасони и как пищи за щяло и нещяло.
Радвай се и се моли все да е така Grinning

# 42
  • Мнения: 6 164
Бааахти!!! Shocked Кристиан взриви родилното! Оттогава не е млъквал! Как не плаче, бре? newsm78

# 43
  • Мнения: 2 677
И моят син беше такова кротко бебе... до едно време.  Simple Smile Нямаше колики, нищо не го тормозеше, глас не можеше да му се чуе. Ама я ела го виж сега! Истинско зверче е вече, особено след като започнаха да го мъчат зъбите.
Радвай се, че детенцето ти е кротичко и се наслади на времето, с което разполагаш.  Peace

# 44
  • Мнения: 2 891
Стискам палци това мирно положение да се запази Wink

Общи условия

Активация на акаунт