Ловите ли се на промоции?

  • 1 871
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
             Подкосяват ми се, да  Mr. Green. И ако не бях толкова ужасно мързелива, сигурно това щеше да е моят начин на живот. За съжаление почти 100% не се възползвам - и сега имам три надписани талона за Мерцедеса на Фантастико, но надали близките два месеца ще се сетя да ги пусна. Но въпреки, че не успявам да се възползвам, много се дразня, ако на рафта пише, че има промоция, а на касата ми чукнат 5 лева отгоре (стандартната цена)  Crossing Arms..

# 16
  • София
  • Мнения: 1 819
Мисля, че ги правят за такива като мен... Като има чаши, пием само Кока Кола, имаме всички възможни подаръци от Нескуик и т.н.

Аз съм жертва на рекламата!!!!!! #2gunfire

# 17
  • Мнения: 391
Не.Може би защото винаги съм била скарана със сметките.
Обаче ако още известно време остана в майчинство май ще започна да  пресмятам повече.

# 18
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Аз - и да, и не Wink....но мъжът ми ooooh!....имам вече стандартен комплект чаши от Ямболска гроздова и още един от Пещерска Crazy...и чаша от кафе Елит с автограф на някаква фолк певица Confused...а такова кафе не пием вкъщи Mr. Green....
Виж промоции с по-голям грамаж на прах за пране и козметики разни не подминавам Peace.

# 19
  • Мнения: 143
Свекър ми е случай, подобен на мъжа на Верги. Падам от смях с него просто Joy То не бяха джуджетата на Кока кола/които са...нямам думи Crazy/, то не бяха зрънчовци с играчки, кафета и бомбони с лъжички, вилички, чашки, календари и прочие шантавии hahaha Е, това вече е смешно Mr. Green Не е промоция с цел реклама за единия и изгода за другия, ами си е чиста проба минавка Laughing
Аз съм същата като свекър ти Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 203
    Не съм фен на промоциите, но понякога ме награбва изкушението - зависи. По принцип не съм и много от тези дето си правят сметка на парите  Embarassed - като имам повече пари в мене - гледай какво става

# 21
  • Мнения: 1 273
Леле пари ми дайте и ми гледайте сеира. Купувам всичко-- голям шаран съм .Имам всички играчки и чаши на кока- кола и не само-- лъжички, чашки, хавлии, огледалца, чантички и още много много такива неща. Моят мъж ми взима картата като взема заплата, че иначе няма да остане за сметките. Ако се чудите защо се правят реклами--ами правят се заради мен Embarassed всичко вкъщи си купувам, като преди това съм го видяла на реклама #Crazy

П.П. Най-лошото е, че работя в голяма верига магазини и много добре знам ,че няма такава дума "промоция" (понякога се случва само да сменим етикета с такъв на който пише промоция, без да е сменена цената и с 1 стотинка--дане говорим, че има случаи да е по-висока #Crazy)

# 22
  • Мнения: 126
Ох ..аз и без промоции ,че се Уливам ,че представете си ако има и промицийка ooooh! ooooh!.... Hug

# 23
  • Мнения: 1 418
Мъж ми е фен на прИмоциите.
Като отиде в "Метро"купува и това,дето изобщо не ни трябва щото е на промоция.

# 24
  • Мнения: 5 539
Мъж ми е фен на прИмоциите.
Като отиде в "Метро"купува и това,дето изобщо не ни трябва щото е на промоция.


Не го пускай да минава по околовръстното без теб тогава Mr. Green

# 25
  • Мнения: 7 837
За хранителните стоки - много рядко. Не следя брошурите на магазините, не използвам купони за намаление, защото ме мързи, а и пазарувам само едни и същи марки.
Обаче обичам промоциите на по-големите неща. Така се обзаведохме и с техника и с коли... Grinning

# 26
  • Мнения: 2 353
  Не. Ако ми потрябва нещо го купувам, ако не...ако ще да ми го дават без пари не го взимам.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
О, да и винаги си мисля че съм на далавера, нищо че не съм  Crazy
Всичко де се троши съм го унищожила вече, та няма как да се присетя за стари промоции и поради тази причина залитам на нови, но пък си имам 24 "сребърни" лъжички на Данон от грозни по-грозни  Mr. Green ползвам само една  Whistling

# 28
  • Мнения: 1 418
Мъж ми е фен на прИмоциите.
Като отиде в "Метро"купува и това,дето изобщо не ни трябва щото е на промоция.


Не го пускай да минава по околовръстното без теб тогава Mr. Green
Ми той пътят му всеки ден е оттам.
Хм  newsm78 има нещо гнило май...
И все задръстване,задръстване имало.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
И все задръстване,задръстване имало.

Ми задръстване ще има я, знаеш ли колко бутчета има на прИмоция там  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт