Космодиск(петъчна във вторник)

  • 2 923
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 100
Денем ми е на мене отзад, нощем си го туря мъжът ми.  Laughing

# 16
  • Мнения: 5 299
Аааа, Радостинчето, ти недей приема толкова директно нещата, че съвсем ще се попикая от смях  hahaha hahaha hahaha
И аз, и аз Joy

# 17
  • Мнения: 4 371
Еее, ти пък...
Погледни от веселата страна на нещата.
Не съм си и помисляла да ползвам такова чудо, веднъж го бях закъсала доста, но ходих на масажи, вендузи и т.н. и слава Богу се оправих.
А и гаранция няма, че ще ти помогне. Ти сама даваш за пример твоя приятелка.
Лично на мен Космодиск не ми вдъхва доверие.

# 18
  • Мнения: 505
Дуци, не те е срам така да се присмиваш на вълшебния Космодиск! Naughty
Я се вземи в ръце и си го сложи отзад, та да усетиш облекчението  Laughing

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 793

любимка ми е онази -ни да легнем ,ни да лежим ..............

Същото бабе разправя за космодикса на фона на една печка, облепена с фаянсови плочки.  Laughing

Още нейни бисери: "бЕх се схванАла, бЕх се подтиснАла. Откакто съм с него, съм свежа, бодра, засмЕна" Joy

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... па я да не съм за 50-100 лв....
... рекох я че водим 'орото...

И още подобни бИсири от устенцата на разни пенЦии.

# 21
  • Мнения: 1 352
А за онази, дето карала тролей 5-ица сещате ли се? Тя беше една от първите очаровани от КосмодиКса. Някой ще ми припомни ли какво говореше? Страшно се забавлявах с нея, но съм забравила репертоара и.

# 22
  • Мнения: 5 622
О, да, тая бабка, с печката на заден фон и фаянса ми е любима  Crazy"Ни да лежим, ни да заспим, ни да се обърнем- труп!" Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 5 289
Много е смешно,миналата година някой пак го беше пускал,Дона май беше newsm78,направо се попиках от смях.

# 24
  • Мнения: 3 447
Много е смешно,миналата година някой пак го беше пускал,Дона май беше newsm78,направо се попиках от смях.
Тц, не бях аз... ама не помня кой беше  newsm78

# 25
  • Мнения: 2 891
Любима ми е една от първите реклами, двамцата от оркестър Канарите и патосът, с който говореха. И песен бяха написали даже  Mr. Green

# 26
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Забравили сте Стефан Данаилов...
"Понякога играя високи и достойни герои... понякога играя дребни, приведени и тогава кръста ме боли"
Нещо такова беше, но отдаван не са го давали във "филма" Космодиск...

# 27
  • Мнения: 445
Най-ме дразни оная бабка, дето била на 60 г, но като си сложи Космодиска ставала на 23. Без него обаче, ставала бабичка са 70. Тая се изкара по-млада от мене Joy

# 28
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
на всичкото отгоре, не помага. слагах го като бременна, че имах ужасни болки в гърба... Rolling Eyes

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Да, сещам се май за коя бабка става въпрос. Дето синът й е в Щатите.  Laughing зад гърба й се вижда някакъв компютър - модерна баба!  Mr. Green

Тя казва, че е на 60 г, макар че ми изглежда по-стара.

И като каже, че е ходила приведена като някаква си бабичка - ами бабичка си! Joy

Общи условия

Активация на акаунт