Изберете интериор на годината

  • 8 129
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
поне на 3 места видях моите лампи от хола, които сложихме преди повече от 3 години

и то точно в черната гама
какво да добавя

# 16
  • В офиса
  • Мнения: 4 017
Да имаш толкова пространство и да го направиш да прилича на офис.  Rolling Eyes Да платиш маса пари, за да те натикат да живееш в толкова стерилни и безжизнени жилища  Rolling Eyes Мисля си, че в жилището индивидуалността, а не модата трябва да е най-важното. Но явно хората с пари и дизайнерите не мислят така.

# 17
  • Мнения: 8 505
10 ми допадна най-много.

# 18
  • Мнения: 8 505
Съжалявам,постнах втори път едно и също,не ми позволява да го изтрия.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Напълно се отказах да гласувам.
Клонях към интериор №3, но като видях бункера, в който е разположен, просто... Sick

# 20
  • Мнения: 6 993
http://www.nashdom-bg.com/read.php?name=inter-12&lang=bg
Това е изборът ми от предложените. Макар че в собствената си къща бих го направила в светло синьо или жълто. Grinning

# 21
  • Мнения: 295
Редовно купувам списанието, т.к. в момента съм на етап обзавеждане. Честно казано нито един от проектите не ме грабна. Все пак гласувах за номер 6, макар и компромисно и макар че този диван под стълбите много ме дразни. Ако живея там си мисля, че все ще се чудя кой ми ходи по главата и дали няма нещо да ми падне отгоре.

Според мен всички проекти са прекалено стерилни, прекалено стилизирани. Някой пък толкова футористични (дали се пише така тая дума? newsm78), че все едно си в космически кораб. Липсва им дух, уют и топлина, които са най-важни за мен, за да е успешен един интериор. Всеки може да наблъска куп изчанчени лампи и дивани и да го кръсти 'модерно'.

Май съм малко критична, но наистина ми се иска да виждаме и далеч по-земни предложения, наред с ултрамодерните.

  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Не бих живяла в нито едно от тези жилища, да ме прощават авторите им Naughty Много лъскави, личи им колко са скъпи, но...точно на нещо от списание приличат, нещо необитаемо и непригодно за обитаване LaughingОт всичките интериори, си харесах общо взето една лампа и един паркет Rolling Eyes

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не знам...аз ли съм повредена, но явно пък не съм, защото преобладаващити мнения в темата се припокриват с моето - не е уютно в тези къщи. Даже не мога да ги нарека дом, защото домът предполага топлина и атмосфера, а те нямат.

# 24
  • Мнения: 14 489

Май съм малко критична, но наистина ми се иска да виждаме и далеч по-земни предложения, наред с ултрамодерните.

и на мен ми се иска но няма как да стане след като самото списание публикува архитектурни решения на архитекти които работят само с определени фирми за мебели и интериор и всъщност по този начин се прави реклама на тези фирми и се налага този начин на обзавеждане. аз лично съм изненадана че тук повечето мнения са като моето, защото отвсякъде ни заливат само тия ултрамодерни интериорни решения.

# 25
  • BG
  • Мнения: 793
I az kato Nadia79 си запазих доста идеи от миналата година, но тази съм много тразочарована  Sad Гласувах с много резерви.

# 26
  • Мнения: 5 539
Наистина ми е интересно, що за хора живеят в тези жилища...

# 27
  • Мнения: 811
Гласувах за интериор 11. Някакси най-ми допадна. Хем модерно, хем уютно  Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 242
На 8-я ми харесва гледката, която се открива - много светлина и зеленина има. Иначе не ми хареса нито един Naughty

# 29
  • Мнения: 486
На мен пък от почти всеки ми хареса по нещо. Някой знае ли как се постига огледалният ефект на тавана?

Общи условия

Активация на акаунт