Как се живее с бременна жена

  • 2 855
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 402
Пак съм аз, извинявам се ако съм възприела думите на автора на темата неправилно.
Щом като темата е за разказване на забавни истории, така да бъде. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 112
Струва ми се темата изисква мъжко мнение, каквото дотук почти май не се среща Simple Smile Моята жена нямаше никакви капризи, не ме е пращала за нещо което й се е прияждало в 12 през нощта (имам познати които обикаляха града да търсят Балоко в 11 вечерта), не е била нервна, ходеше на работа до 8 месец - водеше курсове по Тае-Бо, така че не мога да се оплача изобщо от съжителството си с жена ми по време на бременност.

# 17
  • Мнения: 2 327
Аз бях много кротка бременна, ама нямаше мъж, който да го оцени. За това съм си запазила проклетията за следващ път  smile3508

Между другото имам позната, която си признава, че е била кошмарна доакто е била бременна Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Между другото имам позната, която си признава, че е била кошмарна доакто е била бременна Simple Smile

Не съм ти позната, ама и аз си признавам... Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 028
И дет оня викал"че то туй живот ли е бе..?" Mr. Greenаз не намирам почти никаква раазлика отсега,само дет тогаз малко по-нервна бях,ама най-много намазаха колегите ми от таз работа и им поднесох извиненията си накрая де. Grinning

# 20
  • Мнения: 528
Аз моя мъж не го тормозех за ядене.Само го молех ако дистанционото е далече и дават готвене по Тв да го смени че после го сънувам и докато не го пробвам няма да мине номера.Беше научил предварително всички магазини около на,но не му се наложи да го пращам да ми купи това или онова.Когато бях станала с гъза нагоре и започвах да викам той си излизаше от стаята или от нас и след половин час се прибираше и все ми носеше по нещо за ядене.Най трудно му беше след като родих,защото тогава дъщеряни имаше колики ,а на мене ми се спеше та две не виждах и само виках по него да я вземе и да я оспокой,така докато влязъх вече в крак с обстановката.

# 21
Не помня да е била по-кисела и определено не ме е пращала по магазини посред нощите.
Но помня, че се беше разхубавила много , не само заради два пъти по-големите цици  Blush
Беше станала някак по-пухкава и мекичка. И се беше разгонила ужасно. Направо ме съсипваше от секс.
И втория път пак така.
Еххх, спомени... Heart Eyes

# 22
Аз обаче само да питам ... от кога започват тези въпросни капризи ... ?
Че на мен това всичко тепърва ми предстои, а капризите май вече са започнали ... или просто не съм им обръщал внимание преди това?  Laughing

# 23
  • Мнения: 3 537
С почти нищо не съм го тормозела моя мъж като бременна, напротив бях си кротка, каквото ми се е искало и дояждало съм си отивала сама и съм си угъждала и купувала от магазина, но винаги съм се съобразявала и не съм прекалявала във всяко едно отношение.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 956
Еми аз съм в 8-ми месец. НИто съм вдигала скандали, нито съм пращала мъжа ми за манджи нито посред нощ, нито посрид бял ден. Не ям повече от преди, но съм сменила менюно с по-полезни храни. Ама той не се оплаква, че вместо спагети има гювеч или пържоли със задушени зеленчуци... Качила съм 7-8 кила до момента - и на вид не съм станала страшилище...
Обаче мога много да напиша по темата - мъжът ми си живее живота, старае се да не се прибира вкъщи (щото детето като се роди - край с животеца му), ходи си на екскурзийки, а аз кибича сам сама вече 8 месеца вкъщи и по-гадно и самотно никога не ми е било.

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз си мисля, че моят мъж не е усетил бременността ми. Пък това са и негови думи. Отчита го като пропуск от негова страна. Но и аз бях плътно на работа, и някакси нямах време да мисля за неразположения, акълът ми беше ангажиран с други досади. Видях го спечен единствено на сутринта, когато се качихме в колата да ме кара да раждам. Толкова беше притеснен, че не можеше да говори. После се наплакал като са му показали Луси.

# 26
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
леле ... нещата за ядене накакси ги преодолявах по време на бременоста ми и не са ми били фикс идея посред нощ ... НО "другото" Embarassed! Не можех да  спра !Будех мъжО през ноща за да правиме секс Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 546
лоша съм, когато съм му обидена. а напоследък това все по-често се случва. лошото е, че май не е само от хормоните  Confused

# 28
O, аз пиша в минало време. Но спомените са така живи.

" - Не искам да гледам новини, получавам киселини. Махни го тоя Джеки Чан, повдига ми се от него. Оф, пак ли тоя сериал.
- Какво искаш да ти пусна?
- Индиана Джоунс
- Коя от трите серии?
- Все ми е тая, докато се наканиш да го пуснеш, вече не ми се гледа"

И аз те обичам, нищо че си малко проклета сега.
Ех, спомени.

Ми кво се моткаш бе, човек ??
Вкарай малко рефлекси, тва-онва ...  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 723
Ми кво се моткаш бе, човек ??
Вкарай малко рефлекси, тва-онва ...  Mr. Green

Айде, айде, ти все едно не ходеше за бонбонки ММ по нощите  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт