Отговори
# 15
  • Мнения: 2 907
Минавам набързо да се разпиша в новата тема, че докато се усетя ще се изписали 10 страници.

вивита, този парк ми се струва ще вие доста далеч. Но ето линк: http://www.wildpark-silz.de/informationen.html
Ние мислим пак да отидем там, но след няколко месеца, че детето да разбира какво е това животно. Иначе е супер за разходка, особено като около теб се движат животни и идват да ги храниш.

Ние днес сме на СПА-комплекс в Ландау. Басейн, сауна, масаж. От месеци се каним , та най-после се наканихме.

Ще ви чета утре.

Хубав ден.

# 16
  • Мнения: 2 292
шехи, в описанието пише ... всеки ред се плете лицево  newsm78 newsm78 newsm78  май ще карам на иzуст.  свивки и наметки, докато не опитам и си докарам вариант по собствените ми раzбирания и представи  ... няма да раzбера какво е.
мистик, не ни е далече парка. минавали сме покрай него по винените праzници в региона, но не сме влиzали. Приятни моменти на Велнеса  Hug

# 17
  • Мнения: 1 584
Вивита, свивка е като изплетеш 2 бримки наведнъж. Така "свиваш" бримките с 1. Прави се обикновено горе покрай ръкавите да се стесни. Наметка - преди да забодеш иглата да изплетеш бримката - намяташ конеца веднъй. Така увеличаваш бримките с 1 за следващия ред Peace

Мистик, този парк е страхотен! Отидете непременно. Ние уикенда бяхме на Опел Зоо (до Франкфурт). Има малки козлета и Ясмин ги пипа Crazy Ето доказателство Mr. Green

# 18
  • Мнения: 592
Hura, Hura, Hura,
alle sind  "normal"wieder da!!!!

Здравейте и от мен,
аz да се zапиШа, но после Ще ви 4ета. 
сега иzлиzам на раzходка, със zабърzана походка,
4е килограмки трябва да стопим
zа да сме пак slim.

Ами ами, да си приzная само zаЩото беб4о много сладко спинкам когато е навън.

До скоро мами сладурани

# 19
  • Мнения: 3 423
Добрутро, гърли,

гледам, обхванати сте от творчески ентусиазъм.
Даже и плетки разисквате. Тук и аз нявга бях веща.
Свивката е, когато две бримки се вземат заедно и
от тях се изплита една, наметката е от една - две.
Като се поосвободя, съм се зарекла и аз да поплета.
Преди години изплетох на едно гадже пуловер от
шест цвята, после съм плела малки неща, а напоследък
плета само интриги. Но ще се върна към занаятчийството.

Тема щойер. Да, бератерът взема 50 евро. Ако не сте
правили досега, може би е добре, да идете на бератунг,
после ще ви светне пред очите и ще можете и сами.

Цици. Да, мъжът ми е цицоман. Всъщност не познавам
мъж, дето да не е цицоман. Някои просто си трайкат.

Паркове. Мацки, мислим лятото да оставим хлапето на
родителите на мъжа ми и да идем до някой от Центер-Парковете.
Има ли някоя от вас впечатления? http://www.centerparcs.com

Шехи, Аеросмит и аз ги уважавам. Докато бях бременна,
все слушах рокрадиото, нищо, че учените глави препоръчват
класика да се слуша. Тук ми липсва шматкането по пъбовете,
както в доброто старо време все си убивах вечерите.

Съседи. Помня, преди време имах една бабка-агентка на долния
етаж, все се качваше да ми казва, че някаква врата скърцала.
Отрязвах я с това, че леглото не е смазано. Същото бабе веднъж
ме среща и ми казва, да не си болна, не изглеждаш добре... А аз
отивах на интервю за работа. Отвърнах й, да не мислиш, че ти
изглеждаш добре, пък тя после половин година не ми говори.
Но после дойде баща ми на гости, тя го видя и й светнаха зъркелите.
Сегашните ми съседи са ок.

Весе, тоя магазин не го знам.

# 20
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Вивита , не ме слушай!
Това е " английски ластик" дето съм го написала..
Права жартиерна е всеки ред опаково...или лицево...и става ред опаково ред лицево

# 21
  • Мнения: 3 521
Мистик, весело иzкарване във СПАто. Утре да раzкажеш как е било Sunglasses.

Майра, много е сладко детенце... Hug

Нашия zвяр пък не хареса нещо коzичките в КиндерЗоо_то Rolling Eyes...виж обаче пингвините, тЮлените и морските лъвове и вzеха акъла_висяхме 45 минути zакачени на оградата като кламер Whistling. За най_голямо нейно съжаление нямаше как да се добере до тях Mr. Green. Последва дълъг и мъчителен рееееееееееев Embarassed, чак и мислех как ще подплаши колонията мътещи пеликани, ама те явно бяха претръпнали Mr. Green.

# 22
  • Мнения: 2 292
zнаzи съм иzплела веzе 2 см нещо като английски ластик. проблем няма, няма да раzплитам, имам въображение  Wink

# 23
  • Мнения: 11 315
Шехи, така както си го описала това е прост ластик.
Това, zа което пита Вивита си е наистина просто жартиер, като се плете само лицево от всички страни, идеална плетка zа шалове.
За свивките са ти каzали правилно, zа наметките също.
Питайте ме zа плетки, въпреки че от висене по форума не ми остава време zа плетосване  Mr. Green
За Сентърпаркс нищо не мога да ти кажа. Ако си падате любители на приключения и искаш да переш сама, да чистиш = моля zаповядайте. Даже може и сама да готвиш. Whistling

Аz съм щастлива = ни комшии, ни свекърви.

# 24
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526

Цитат
Ако си падате любители на приключения и искаш да переш сама, да чистиш = моля zаповядайте. Даже може и сама да готвиш.


Вечернице , нищо не разбрах!

Аааааааааааа....сега разбрах! И що? Не ми ли стига тая работа в къщи ами и в..........

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 12:48 от Шехи

# 25
  • Мнения: 11 315


Цитат
Ако си падате любители на приключения и искаш да переш сама, да чистиш = моля zаповядайте. Даже може и сама да готвиш.


Вечернице , нищо не разбрах!
Сентърпаркс предлагат само подлсон. В редки случаи имат включена zакуска zа беzумна цена. Предлагат студия, апартаменти или меzонети в красиви местности. Имаш въzможност да поzлваш някакъв плувен басейн в блиzост или плаж и толкова. Готвиш, чистиш и переш сама.
Не е като в хотел. За сами хора, авантюристи става. За мен с две природни бедствия само хотел, дето да ме нахранят, да ми иzчистят и да ми иzперат могат.



[/quote]

# 26
  • Мнения: 106
Днес моето малко съкровище става на цели 2 годинки. Кога мина това време така и не разбрах Simple Smile Още се заглеждам по бебешките щандове в магазините. Още ми се купуват бебешки неща, а то детенцето вече не е бебенце Simple Smile Толкова е хубаво да имаш бебе, толкова радост създава. Ноооо вече не сме бебета както казах, само трябва по-често да си го напомням.
Да ми е жив и здрав и все така мнооого послушен малкия син.

# 27
  • Мнения: 3 423
Ха, наздраве, Данин!
Радост само да ти носи твоето малко съкровище!
Да има апетит, здраве и любопитство!
И да му подарите братче или сестриче!
Ако не тая, то догодина, чу ли! Пак наздраве!

# 28
  • Мнения: 3 521
Данин, честито. Да ти е живо, zдраво и послушно малкото пораснало човече  bouquet
На вас_голямо Наzдраве Hug

# 29
  • Мнения: 3 423
Сентърпаркс предлагат само подлсон. В редки случаи имат включена zакуска zа беzумна цена. Предлагат студия, апартаменти или меzонети в красиви местности. Имаш въzможност да поzлваш някакъв плувен басейн в блиzост или плаж и толкова. Готвиш, чистиш и переш сама.
Не е като в хотел. За сами хора, авантюристи става. За мен с две природни бедствия само хотел, дето да ме нахранят, да ми иzчистят и да ми иzперат могат.

Стига, бе, Вечернице, ти съвсем аскетично го изкара.
Разглеждах им страницата, ми много повече предлагат
от това, което ти пишеш. Или като идеш у нас на море
за седмица, се скъсваш от домакинстване? Къщичките
са супер, природата - чудна, има не само басейн, ами и
авантюри, корабчета, купони, голф, има и ресторанти,
магазини, понита, катерене... Стори ми се муцунско.
Ние мислим да идем с още две двойки и без чаветата.

Общи условия

Активация на акаунт