Пак тема за мойте гърди...

  • 11 513
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 657
Денят наближава...в събота съм при мамолог...4удя се,какво ли ще ми каже и ми е странно защо ме е обзел някакъв страх Tired

# 46
  • Мнения: 1 494
Нормално е да се страхуваш от неизвестното, но го погледни от другата страна-колко малко остава докато излезеш от тази гадна неизвестност. После поне ще имаш по-ясна картинка и ще се очертае плана за действие.Желая ти успех! Peace

# 47
  • Мнения: 2 657
Нормално е да се страхуваш от неизвестното, но го погледни от другата страна-колко малко остава докато излезеш от тази гадна неизвестност. После поне ще имаш по-ясна картинка и ще се очертае плана за действие.Желая ти успех! Peace

Що ли това нейзвестно,ми е известно ве4е,но макър ве4е препатила...все още ме обзема паника преди преглед,а да не говоря,като дойде време за лягане под ножа Twisted EvilВсе едно не съм аз,една такава умърлушена,нервна ......

# 48
  • Мнения: 1 494
Сигурно не си и представяш, че ми е позната подобна ситуация. За мен нещата бяха още по-сложни, решението не търпеше отлагане и се наложи изобщо да не си и помислям, за връщане назад. Определено съм се убедила, че има решения, които трябва да бъдат взети, колкото и да са неприятни и каквото и да ни струва. Ако се запиташ ,кой е твоя най-голям приоритет и какво би направила в името на него, ще се учудиш на какво си способна...

# 49
  • Мнения: 2 657
Сигурно не си и представяш, че ми е позната подобна ситуация. За мен нещата бяха още по-сложни, решението не търпеше отлагане и се наложи изобщо да не си и помислям, за връщане назад. Определено съм се убедила, че има решения, които трябва да бъдат взети, колкото и да са неприятни и каквото и да ни струва. Ако се запиташ ,кой е твоя най-голям приоритет и какво би направила в името на него, ще се учудиш на какво си способна...

Не,4е не си представям,надявам се да не съм те обидила с нещо от поста Hug
Но ми е много странно,4е остави,4е не ми е за първи път,ами ми е едно криво и свито Peace
Моя най голям приоритет е това увитото в хавлията от подписа ми Grinningда права си,вси4ко бих направила за него Peace

# 50
  • Мнения: 1 494
 Grinning изобщо не си ме обидила-исках да ти намекна, че знам много добре какво чувстваш! Peace
Не се притеснявай,нормално е да ти е свито-не отиваш на плаж все пак. И мо Hugят най-голям приоритет е като твоя-така, че смело напред! С теб съм!

# 51
# 52
  • София
  • Мнения: 11 710
Нямах време да прочета цялата тема.Вярвам,че Лиорена като препатила ще ти помогне със мнения и специалисти.
Но да кажа,че при мен това състояние е от близо 15 години.Всеки път почти без изключение по време или след овулация започват да ме болят гърдите и нарастват.Появяват се уплътнения. Това продължава докато не ми дойде цикъла и след това гърдите ми стават съвсем спокойни.На следващия месец се повтаря.

# 53
  • Мнения: 677
Чак сега видях темата и всичко изписано по нея.Мнението ми го знаеш.
Желая ти успех за това,което ти предстои.
Мислех,че е минала операцията на Любчо.,стискам палци за вас и всичко да приключи бързо.
  bouquet

# 54
  • Мнения: 2 657
Относно гърдата с мастопатията,за сега съм в затишие,нито го има уплътнението,което си стоеше и ме наболяваше всеки месец и мога да кажа,4е в момента нямам болки,ама се моля да не е затишие пред буря,понеже края на месеца наближава Crazy

Зойче,благодаря за пожеланията Peace

с люби ще ходим през май,защото Орлин не може да се освободи от работа по-рано.

# 55
  • Мнения: 2 657
Сега се връщам от Монтна...
Не съм много о4арована от прегледа...самия преглед е два пъти пипане с ръце на едната ми гърда,т.е.тази с белезите,за другата не спомена и дума,макър,4е споделих,4е имам мастопатия и т.н.и дадох документите от миналия преглед.каза,може да не е,може и да е,взе ми проба-в сряда ще ми излязат резултатите и ще ми се обади.

# 56
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
защо чак сряда? резултатът излиза за макс.  час и нещо.
и къде ще се гледа цитологията? в София ли? затова ли сряда?

# 57
  • Мнения: 2 657
защо чак сряда? резултатът излиза за макс.  час и нещо.
и къде ще се гледа цитологията? в София ли? затова ли сряда?

еми в София,то в този кабинет няма и ехограф,прегледа е само с опипване

# 58
  • Мнения: 1 494
При всичките ми уважения към способните специалисти, съм малко скептична към "визитите" им в провинцията...Не мога да си обясня защо един толкова реномиран специалист ще преглежда в кабинет, в който няма дори ехограф...Всъщност мога, но не ми се иска да е вярно...Ако някой може, ще се радвам да ме обори...

# 59
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
защо чак сряда? резултатът излиза за макс.  час и нещо.
и къде ще се гледа цитологията? в София ли? затова ли сряда?

еми в София,то в този кабинет няма и ехограф,прегледа е само с опипване

писах ти и на лични, но и тук, ясно, щом ще се гледа в София, разбирам защо е казал - сряда.

Общи условия

Активация на акаунт