"НЕПРИЛИЧНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ"

  • 3 804
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Когато бях малък знаех че парите са всичко, сега, когато съм голям, знам, че това е така.

Не знам на кой беше тази мисъл, но не е лоша Mr. Green

# 16
Това не е неприлично предложение, просто Ви лъжат !!!  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 327
Кое е неприличното в предложението? Сумата ли? Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 46 518
На тоя етап парите не ме блазнят, но ако живея със 180 лв. на месец, багажа за Карибите съм го събрала за 1 мин. и без да ми дават 1 000 000 евро  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 418
Та това са само 3 дни!
Естествено,че ще отида! Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 6 155
САМО 1млн.евро за 3 дни с мен - тц, не става  Crossing Arms Naughty Mr. Green

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 179
Мъжо ми ще ме убие ако не приема предложението! smile3508

# 22
  • Мнения: 17 546
Мамка му колко съм комерсиална днес... Wink що  приех? Mr. Green

# 23
  • Мнения: 239
Представете си следната ситуация: Вие да речем на международна конференция се запознавате с интелигентен мъж на средна възраст симпатичен и усмихнат. На първо време ви е безразличен но накрая на семинара ви прави неприлично предложение: Три дни заедно с него на Карибите и получавате 1 милион евро??? Ха сега кажете си.... smile3521 newsm53

Баце, аз толкова и за Адриана Лима нема да дам. Единствените балъци, които биха дали са някакви араби или пенсионери.
Тоест, въпросчето ти се нарежда до трудовете на Азимов ако се сещаш.

# 24
  • Мнения: 8 917
Представете си следната ситуация: Вие да речем на международна конференция се запознавате с интелигентен мъж на средна възраст симпатичен и усмихнат. На първо време ви е безразличен но накрая на семинара ви прави неприлично предложение: Три дни заедно с него на Карибите и получавате 1 милион евро??? Ха сега кажете си.... smile3521 newsm53
Заминавам и пристигам тук след 3 дни с парите, за да си "обера" семейството и да започнем пътешествие Mr. Green  Joy

# 25
  • Мнения: 674
Мъжо каза че ще се разведе с мене ако откажа подобно предложение Laughing smile3521 newsm47

# 26
  • Мнения: 503
Та това са само 3 дни!
Естествено,че ще отида! Twisted Evil
Само 3, ама ако е някой извратеняк или от типажите дето ги изброи joro01, ще си драйфам до края на охолния си живот.

# 27
  • Мнения: 46 518
Естествено,че ще отида! Twisted Evil
Само 3, ама ако е някой извратеняк или от типажите дето ги изброи joro01, ще си драйфам до края на охолния си живот.

galll, в условието пише:

... интелигентен мъж на средна възраст симпатичен и усмихнат ...

Пък и араби и пенсионери не ходят по конференции Mr. Green

# 28
  • Мнения: 364
Толкова пари за една жена звучи най-малкото несериозно! Аз лично бих помислила, че е провокация. И да не е не бих се съгласила. Животът е хубав, когато се бориш да постигнеш целите си. Всяка малка победа осмисля съществуването ни.

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 15:01 от love_sunrise

# 29
  • Мнения: 503
Вярно. Бях се отплеснала от условието. Но пък интелигентността и средната възраст могат да бъдат доста разтегливи понятия. Зависи от камбанарията. Абе няма да си легна с тоя, бе!

Общи условия

Активация на акаунт