Подсвирквате ли на жените ....

  • 1 958
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
турците са много смешни в това отношение. казват "чок гюзел". като видят по-светла жена, откачат.
иначе това с подсвиркването ми напомня за нашето бивше военно училище. редовно кацаха по прозорците и свиреха на жените. много неприятно Confused

# 16
  • Мнения: 3 537
И да ми свирят,аз не се обръщам. Laughing

# 17
  • Мнения: 17 546
Веднъж един подсвирквайки ми каза:" Леле мацееее, ше ти купя сутиен, ама ако ми дадеш аз да ти го сложа!" Като му казах на човечеца колко трябва да се изръси (щото съм лигла  Mr. Green и нося скъпи сутиени по физически причини - евтините се късат бързо...) той си глътна граматиката! Сигурно не е свирукал по жена доста време след това, преценил е, че може да му струва скъпо!  Laughing Иначе не ми пука! Ако е придружено с нагло предложение и не съм в настроние се превръщам в същинска хамалка  Embarassed

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Жените- как реагирате на подобни звукови сигнали било то устни
или с клаксон?
Никак. Изобщо не ми правят впечатление и ги пускам покрай ушите си.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Подсвирквам. Ако мога да се пресегна - и по задника пляскам.
Нали така трябва?

# 20
  • Мнения: 3 447
Подсвирквам. Ако мога да се пресегна - и по задника пляскам.
И гърдите оглеждаш, признай си  Mr. Green

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Подсвирквам. Ако мога да се пресегна - и по задника пляскам.
И гърдите оглеждаш, признай си  Mr. Green
...даже ако няма опасност да ме бият - ги натискам. Би-бииип.

# 22
  • Мнения: 2 495
Живея в индустриална зона и всяка сутрин когато чакам автобуса, около спирката гъмжи от коли...така че можете да се досетите за какво подсвиркване става въпрос.Дразня се много, особено когато съм облечена по-така, понякога започва неистов вой, че чак и свалят прозорците на колите си ooooh!Ами то тва си е мъжка природа, да ви кажа-мъжо като види някоя готина мадама и той подсвирква, нищо че и аз съм в колата до него LaughingИди ги разбери!

# 23
  • Мнения: 494
И мъжо подсвирква и аз подсвирквам  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 87
И мъжо подсвирква и аз подсвирквам  Mr. Green
...сериозно и ние с момата , даже се караме за кого ще е ако ни падне... Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
МъжО не подсвирква, но се зазяпва, чак се заплесва понякога... Mr. Green

На мен "любимото" ми е като ми каже "браво" някой... newsm47

# 26
  • Мнения: 3 569
За българския глагол "клаксонирам" чували ли сте ?

Аз клаксонирам
Ти клаксонираш
Той/Тя клаксонира



 rotfImao rotfImao

# 27
  • Мнения: 494
И мъжо подсвирква и аз подсвирквам  Mr. Green
...сериозно и ние с момата , даже се караме за кого ще е ако ни падне... Grinning

Ний пък добре че сме с различни вкусове ,че не ми се мислиии #2gunfire

# 28
  • Мнения: 830
Аз пък се дразня кагато някой ми подсвирква ,оглушавам на секундата.....абе тъпо ми е.

# 29
  • Мнения: 5 103
Хич не им обръщам внимание като ми подсвиркват, но като съм в колата и някой от съседна кола като се размаха да си отворя прозореца е тогава се ядосвам #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт