Купувал ли е някой мебели от електрония магазин Димчев?

  • 2 854
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 603
mamamuu вече ти е отговорила, ма и аз да си кажа - обикновенички ми се видяха. Дамаски има много, можеш да си избереш, за срокове не съм питала просто защото реших че ще отида директно при производител за да мога да видя наистина готов диван /не един а няколко/, а не парче плат и да си представям /щото става малко Бр. Нушич - деца виждали ли сте...  Joy/ пък и съвсем не е без значение, че ще е по-евтино

# 16
  • Мнения: 4 970
Аз мислех да си купуам от Димчев и си избрах тази http://dimchev.911.bg/a2/offers.asp?p=1233090 , но после разбрах че производителя е Белкаро и си я купих директно от тях и ми излезе малко по-евтино. Димчев всъщност е само каталожна търговия и предлага продукти на някои български производители. Повечето дивани са на Белкаро. Нашия много си го харесвам и е много удобен. Е има си някои недостатъци на евтината българска мебел като например лъщящо бели ципове, сложени на тъмни възглавници и то така че да си личат от 5 км ама какво да се прави.
I az si tyrsq takyv divan.IMa li mehanizym i dali e udobren.Shte ni trqbva da postoqnno spane Rolling Eyes.MOlq te daj nqkakvi otzivi Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 650
Аз мислех да си купуам от Димчев и си избрах тази http://dimchev.911.bg/a2/offers.asp?p=1233090 , но после разбрах че производителя е Белкаро и си я купих директно от тях и ми излезе малко по-евтино. Димчев всъщност е само каталожна търговия и предлага продукти на някои български производители. Повечето дивани са на Белкаро. Нашия много си го харесвам и е много удобен. Е има си някои недостатъци на евтината българска мебел като например лъщящо бели ципове, сложени на тъмни възглавници и то така че да си личат от 5 км ама какво да се прави.
I az si tyrsq takyv divan.IMa li mehanizym i dali e udobren.Shte ni trqbva da postoqnno spane Rolling Eyes.MOlq te daj nqkakvi otzivi Praynig

Нашият няма механизъм, но може да се поръча с механизъм. Много е удобен, но има следния недостатък- голямата седалка на лежанката се плъзга когато лежиш на лежанката и става дупка между двете седалки. Иначе всички възглавници и седалки са с ципове и се перат. Има го изложен в Нова Деница на първия етаж.

# 18
  • Мнения: 294
Мерси за отзивите Mamamuu и на мен ми хареса вашият диван, но аз искам тази гарнитура: dimchev.911.bg/a2/offers.asp?p=842072. В магазина казват ли ти директно кой е производител или трябва да търсим по нета. newsm78. На Белкаро дали има сайт? Моля те, ако има да ми го дадеш.  bouquet

# 19
# 20
  • Мнения: 1 327
преди няколко месеца си закупих от тях ето тази спалня


плащат се 10% върху цената за доставка и монтаж. Като се има предвид, че сме на 3ти етаж и без асансьор и не може и да се стигне до входа с кола, тъй като съм на пешеходната зона на Пиротска, определено си заслужаваха парите. Rolling Eyes

доволна съм, спялнята е много готина, единственото неудобство е, че гардеробът е с малко рафтове, но това май е при повечето нови гардероби newsm78
иначе нямаше никакъв проблем, платих си през интернет, уговорихме се по телефона и бяха много точни.
спалнята изглежда точно като на снимката.

# 21
  • София
  • Мнения: 650
Мерси за отзивите Mamamuu и на мен ми хареса вашият диван, но аз искам тази гарнитура: dimchev.911.bg/a2/offers.asp?p=842072. В магазина казват ли ти директно кой е производител или трябва да търсим по нета. newsm78. На Белкаро дали има сайт? Моля те, ако има да ми го дадеш.  bouquet

Не казват кой е производителя, Белкаро нямат сайт но ги има на всяко Стройко и даже дават 5% отстъпка по време на изложението

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Ето сайт на Белкаро http://belcaro.tradernet.bg/ но няма цени, за сравниш.

# 23
  • Мнения: 294
Мерси Mentolka, ще разгледам сайта Simple Smile.
Elito, а ти видяли в магазина някаква мостра от спалнята (поне цвета на дървото)? Какъв е срока на доставката?
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ НА ВСИЧКИ!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 327
Мерси Mentolka, ще разгледам сайта Simple Smile.
Elito, а ти видяли в магазина някаква мостра от спалнята (поне цвета на дървото)? Какъв е срока на доставката?
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ НА ВСИЧКИ!  bouquet

не съм ходила до магазина им, направо от интернет си я поръчах. доставката беше в рамките на 2-3 дни

# 25
  • Мнения: 294
Elito, мерси Simple Smile. Този срок от 2-3 дни е много окуражаващ. Има ли някакви условия, че ако не ти хареса доставената стока можеш да направиш рекламация - все пак не си я виждала?!

# 26
  • Мнения: 1 327
най-добре ги питай тях по телефон или e-mail!

Общи условия

Активация на акаунт