За малкия бюст или как може да изглежда по-голям

  • 3 452
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
Мисля,че този сутиен стои добре на стегнати цици.Няма никаква извивка отдолу за да задържа провиснал бюст.На каката със сутиена ибяха силиконови циците,какъвто и да сложи ще и стои довре.Да поканят мен за модел, да видим тази фирма колко вързо ще фалира Embarassed

# 16
  • София
  • Мнения: 421
Отвън няма извивка,но отвътре има вдлъбнатина ,в която поляга бюста.
С времето съм се научила да меря неща които на пръв поглед ми изглеждат неприемливи.И понякога имам много добри попадения.

# 17
  • Мнения: 1 165
Да се похваля и аз.Тъкмо ходих до магазина на Севън Секъндс и си купих ето това моделче http://www.luna.gr/07/miracle/miracle.htm третото.Пробвах и следващия, който е, но не ми стоеше.А за този първият казаха, че го нямат и не знаят дали и кога ще го получат.Сутиенът е супер.

# 18
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мацката на снимките не бих казала, че е с малък бюст.
Де да беше и моят толкова малък  Tired
 Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 631
Да се похваля и аз.Тъкмо ходих до магазина на Севън Секъндс и си купих ето това моделче http://www.luna.gr/07/miracle/miracle.htm третото.Пробвах и следващия, който е, но не ми стоеше.А за този първият казаха, че го нямат и не знаят дали и кога ще го получат.Сутиенът е супер.

Кач пара??  newsm78

# 20
  • Мнения: 1 165
Сутиенът е 79.9о.Аз си взех и прашка към него 25лв.

# 21
  • София
  • Мнения: 421
Честито!Радвам се че помогнах на някой.
При теб има ли очаквания ефект?

# 22
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Уф, множко са ми за сутиен, пък бил и магически...
Ще чакам още да се нахвалите и тогава да се реша на покупката  Wink

# 23
  • Мнения: 1 165
Честито!Радвам се че помогнах на някой.
При теб има ли очаквания ефект?
Честно казано от рекламата им, която бях чела из списанията очаквах нещо по-различно, но и на това съм доволна тъй като хич не съм от надарените.Преди си купувах на Reflection и на MED пак от Севън Секъндс, които също имат подобен ефект.Хубав е сутиена.Особено материята също много ми хареса.Сега ще чакам този за дълбоки деколтета

# 24
  • София
  • Мнения: 421
Наистина не са малко парите,но ако се замисли човек всъщност това е инвестиция Simple Smile.Срам ме е да кажа,но имам сутиен на Palmers които нося от 5 години - не е мръднал.А също така имам и около 7-8 сутиена на по-ниски цени които не ми стоят добре и съм купувала само защото ми харесват на външен вид.Така си стоят,обличани по веднъж.
За този времето ще покаже дали си е заслужил парите като време на ползване.

# 25
  • Мнения: 2 631
Сутиенът е 79.9о.Аз си взех и прашка към него 25лв.

Ще извиняваш за въпроса, ама иначе кой размер сутиени носиш?  Embarassed
Опитвам се да добия представа за "магическите му способности" и да се опитам да си представя ефекта върху себе си...  Thinking  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 117
La Fornarina  тези сутиени имат ли нещо общо с модела на Lormar с Push-Up ефекта ?

# 27
  • София
  • Мнения: 421
Съжалявам,но не съм пробвала този на Lormar.Има много сутиени с push up ефект ,но повечето действат когато имаш по-голям бюст.Пробвай единя , после другия и направи сравнение.

# 28
  • Мнения: 1 165
Сутиенът е 79.9о.Аз си взех и прашка към него 25лв.

Ще извиняваш за въпроса, ама иначе кой размер сутиени носиш?  Embarassed
Опитвам се да добия представа за "магическите му способности" и да се опитам да си представя ефекта върху себе си...  Thinking  Peace
Няма проблем.Нося 75В.

# 29
  • Мнения: 2 386
И аз се запалих нещо.... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт