да попитам за боите на L'Oreal

  • 9 894
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
миналата година се правих с Преференса май, тази дето е със силикон, нямате си на идея колко доволна останах, супер щадяща е към косата, правих се черна и цвета наистина е траен......

Тази да не е нова някаква? Аз съм се боядисвала веднъж с Преференс- синьо черна, не помня да е имало силикон. Супер нетрайна, на следващото измиване падна. Иначе е хубава, особено балсамът.

# 16
  • Мнения: 9 095
незнам май Преферанс беше, просто си спомням опаковката как беше и какво пишеше де, моята беше чисто черна и останах наистина очарована, незнам каква е разликата newsm78

# 17
  • Мнения: 2 386
И аз да се намеся,но се чудя коя от всички бои на Лореал да си взема за блясък и плътност на естествения цвят-тъмнокестеняво,леко черно дори.Имате ли предложения?   bouquet

# 18
  • Мнения: 2 673
evanescent и аз търся точно това от ЛОРЕАЛ, но за съжаление от безамонячните няма такъв цвят. Ползвам 34, което е тъмно русо, а всъщност на косата е тъмно кестеняво #Crazy, но на светлина има червен оттенък, което на мен хич не ми харесва ...ама нямам друга идея newsm78

# 19
  • Мнения: 382
И аз да се намеся,но се чудя коя от всички бои на Лореал да си взема за блясък и плътност на естествения цвят-тъмнокестеняво,леко черно дори.Имате ли предложения?   bouquet

На Преференс има точно цвят тъмно кестенява черно,ако не се бъркам Rolling Eyes Но има или е преференс или Екселенс.

Аз от доста време само Лореал ползвам и съм мого доволна.Напоследък се боядисвам със синьо-черната,цвета определено е траен Wink Червената гама според мен е доста по-нетрайна Rolling Eyes

# 20
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз да се намеся,но се чудя коя от всички бои на Лореал да си взема за блясък и плътност на естествения цвят-тъмнокестеняво,леко черно дори.Имате ли предложения?   bouquet
Casting L'Oreal N 14.тъмно кестеняво
Аз лично смесвам N 14 i N 10,става много хубав тъмен цвят,но и моята естествена коса е почти черна,това също има значение,използвам я за съживяване на цвета,никой не може да разбере кога се боядисвам и кога не Peace

# 21
  • Мнения: 9 095
за такива цветове защо не се консултирате с фрзьор, нали има значение каква е и основата Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 167
Тук може да погледнете всички бои за коса на L'Oreal с техните цветове:


http://www.beautydeals.net/shop/list.html?categ=48

Общи условия

Активация на акаунт