МНОГОДЕТНИ МАМИ 10

  • 13 404
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Добро утро и честито на рождениците! Много щастие и късмет им желая!   nbirthday

И най-сетне да се отчета със снимка от срещата ни в събота във Варна:

снимка

Много смешни/страшни истории разказвате, добре, че са със щастлив край! Лек и весел ден на всички!

# 16
  • Мнения: 11 607
Така.... Ако съм направила грешка с рожденните дни на Даниел и Райко - мамите да казват. При мен са дадени за май месец на 22. Вяра не е казала своя рожден ден, а само тези на децата си. Включвам кой каквото е казал, само на elen_ka я помолих на ЛС да ми прати рожденната си дата,че с това 31.04.  newsm78

Ето такава статистика ми харесва - родени всички деца в един ден, периода на СуперТеди, градовете на фапуа, давайте хубави, свежи идеи и предложения!

ЧРД на Vqqra! Здраве, любов и сили за всичко!

Фапуа, потърси количка тип влакче. Другите мами да казват дали е удобно. Едно зад друго са децата във влакчето. В Добрич съм виждала такава количка! Успех!

# 17
  • Мнения: 1 744
Фапуа, мога да ти дам една идея взаимствана от близнашките майки с повече опит. Купуваш две отделни летни колички и има едно приспособление за твърда връзка между тях. Хем можеш да сваляш по-лесно количките, хем можеш двете едновременно да ги возиш сама. Аз също мисля лятото да пробвам. Само още не съм разучила откъде може да се купи такова приспособление, но някой по-сръчен татко  може и да го направи.
Поздрави!
Peace

# 18
  • Мнения: 2 022
ЧЕСТИТО на днешните ни рожденници  Даниел  на  Maminka и Райко  на mimoz

Дидка, слънчице, ама днес е 22 февруари, а тези рожденници са записани за 22 МАЙ...

ЧРД на Вяра! Много късмет и усмивки.

# 19
  • Мнения: 3 323
На всички днес родени - Честито!
Много не разбрах кой объркан , кой не - но да са поздравени!
Фапуа, когато Самко беше на 1.5 годинки си счупих рамото - и абсурд с количката не мога да се движа... Та ща не ща махнах я, 1 месец беше зор - после свикна и като ми махнаха превръзката въобще не я искаше и така... Ще ти е много трудно отначало но...
Свате, на коя дата най много дечица, от коя зодия, най леко бебе, най тежко, най късо, най дълго, разлика на родителите, на децата ....
При мен нищо особено само дето мойте са през 7 пълни години... с точно еднаква разлика....ама това не е нещо кой знае какво де.

# 20
По въпроса за д. кухня - линк към наредбата, търсете раздел III

http://www.sofiacouncil.bg/index.php?page=ordinance&id=75

Важи за Софийска община

# 21
  • Мнения: 470
Честито на всички рожденици днес!Много здраве и късмет им желая, весел празник и много подаръци!

ClanG, къде кара ски твоят син, че от другата седмица сменяме ски-пръвайдъра Laughing и търся нещо добро за малки дечица.Това, което прочетох набързо в старата тема звучеше добре, моля за координати, ако искаш на лични ги пусни да не излезе като реклама.

За статистиката не е лоша идеята, даже я намирам интересна.Много неща могат да се измислят като например има и категории за татковци, не само за мами и бебета.Моят мъж например може да попадне в категория "най-разсеян", защото не ни прибра от родилния дом с Калина, понеже си беше забравил телефона вкъщи, а той самият беше на Витоша с момчетата.И ги изненадахме тримцата с Калинката като се изтърсихме от родилния дом преждевременно Grinning. Децата и те могат да кандидатстват-трите са над 4кг и над 53 см родени с коси до раменцата, трите са с К, трите са през лятото родени, трите са родени секцио, друго не се сещам в момента за тях.

# 22
  • Мнения: 470
А, сетих се, аз имам снимка от родилния дом, с която мога да кандидатствам за най-екстремна прическа на родилка PeaceИмам и снимки как кърмя в тандем на публични места, а Крум го кърмих дълко-до 3г и 6м.Въобще като се замисля,  много категории могат да се измислят-раждане, кърмене, зодии, разлика между децата, професии, външен вид, прически, коли,таланти, умения и всякакви други.Мисля,че всеки един може спокойно да  вземе някакъв приз в една от многото категории Peace.

# 23
  • Мнения: 11 607
Ами може да се направи нещо като - Интересното и любопитното в моето семейство.

И всеки да напише наистина нещо, което е като запазена марка за семейството.

Ето напр. Интересното и любопитното в  семейството на Сватята: една и съща разлика между децата - 7 пълни години

Интересното и любопитното в  семейството на pretty_witty: и трите деца над 4кг, 53см., родени лятото, секцио и с буква К. Мама сама се изписала от родилното......

Интересното и любопитното в  семейството на СуперТеди : разлика между децата - по 3г. и 13 дена


Интересното и любопитното в  семейството на vanyia: деца родени в неделен ден

Интересното и любопитното в  семейството на фапуа: трите родени в три различни града

и т.н.

Дори това интересно и любопитно да не го използваме за празника-бал в НДК, аз искам да го включа на първа страница в другата ни тема. Така че ще ви помоля, за да ме улесните - отделяйте на отделен ред и точно по този начин да е изписано Интересното и любопитното в  семейството на за да не пропусна никой. Пишем повече мами и за да ми е по-лесно с отделянето на любопитното нека да е унифицирано за всички. Благодаря ви!

# 24
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
ЧЕСТИТО на днешните ни рожденници  Даниел  на  Maminka и Райко  на mimoz

Дидка, слънчице, ама днес е 22 февруари, а тези рожденници са записани за 22 МАЙ...

ЧРД на Вяра! Много късмет и усмивки.

ooooh!  ооооох сраааам  Embarassed мойта работа стана Flutter рано пиле рано пее ама как пее като още е заспало и недовидяло че гледа месец май   hahaha нищо де...от много поздрави глава неболи...пък като са поздравени по погрешка да вземат да почерпят по погрешка  Joy

# 25
  • Мнения: 17 546
Нас ни няма в списъка... нито на децата, нито ма мамите... Sad

# 26
  • Мнения: 11 607
Нас ни няма в списъка... нито на децата, нито ма мамите... Sad

А досега имало ли ви е?????? Ако пропуска е мой - извинявай! Не е умишлено, но ако до сега не си си дала данните - направи го и ще те пиша вече в новата тема, защото за тази вече е късно! Съжалявам!

# 27
Здравейте мами аз съм мама на 3деца и имам покана от Мама Цоцоланка  да се пресединя ъм клуба на Многодетните мами.

# 28
  • Мнения: 11 607
sexy_mama_  е пример за най-бързо включване при нас!!!! Браво!

Добре дошла! Ако нямаш нищо против напиши ЧРД-тата на твоето семейство за да бъдете включени в нашия списък!  Приятно четене! На 1 стр. ще намериш много неща за нас, както и темата за Клуб Пълна къща и предстоящия празник-бал! Включвай се често с писане!

# 29
  • Мнения: 1 470
   Добре дошла Секси Мама!Пусни нещичко за себе си и за децата си,като информация!
   Здравейте и на всички други многодетни,и все пак секси мамита!!!
   Нещо ми се губите...Бройката?!

Общи условия

Активация на акаунт