МНОГОДЕТНИ МАМИ 10

  • 13 523
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 326
Аз не отказвам подаръчета за 8-ми Март (нито за който и да било друг ден!)! Кво като не го признавам? То подаръчето няма общо! Той да я купи, пък нека е за 9-ти март, няма да я връщаме я!
Ще те съпортна - как не , ти само свиркай! Имате ли железария наблизо - че ще търчиш няколко пъти!

# 211
  • Мнения: 2 022
Здравей, Габи. Добре дошла при нас. Много красиви момчета отглеждаш. Да са ти живи и здрави.
Между другото, имам мома на 14 години (т.е. с две години и половина по-малка от твоя Стоян). Висока е 168 и по едно време беше манекенка. Чудна двойка ще бъдат, как мислиш?  smile3503  Гледам, че във форума доста мами се "сватосват", та реших и аз да пробвам, че много ми хареса момчето.

# 212
  • Мнения: 1 818
Goki Mama-давай я твоята хубавицa да я види моят син.Аз съм съгласна да се сватосаме...пък тях що ли да ги питаме.Малко по нагоре съм дала SKYPE-а ни.Така че...действай
  Големи похвали сте  писали за sinovete ми -да взема да ви ги пратя да ги похраните малко...ще ми ги върнете на другия ден тези симпатяги lalalala 

# 213
  • Мнения: 393
здрасти и от мене Gabi s.

# 214
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Здравей, мамаи3! Напиши нещо повече за себе си и за семейството си - как върви ежедневието ви, какво ви вълнува? А снимки винаги разглеждаме с удоволствие, че и сватовска борса вихрим...  Laughing

И внимавайте със сватосването - то сестра ми така са я "годявали" като била на 10 месеца и 20 години по-късно успя точно в него момче да се влюби и за него да се ожени!

# 215
  • Мнения: 3 479
Аз не отказвам подаръчета за 8-ми Март (нито за който и да било друг ден!)! Кво като не го признавам? То подаръчето няма общо! Той да я купи, пък нека е за 9-ти март, няма да я връщаме я!

И аз така.  smile3508

Добре дошли на новите мами. Ех, по-честичко да пишете интересни неща, че да има какво да четем. newsm62

# 216
  • Мнения: 3 326
Габи, добре дошла ! Извинявай че не те поздравих , ама така се заплеснах по миялната на Цоцоланка , че забравих... Embarassed Наистина са ти хубави момчетата, но моята щерка е маааалка, пък и сватята обеща да припише къщата на нея- та... аз не съм кандидатка.
Мами3 , Добре дошла!
Момичета , който не уважава празника - да дава подаръците тука при мен! Цоцоланка от сега се пазари за перални и миялни и други така че помагайте - че тая хала ме изцеди!

# 217
  • Мнения: 233
 Добре дошли на всички нови мами. Много се радвам, че сме много... Hug

# 218
  • София
  • Мнения: 1 677
Добре дошли на всички нови мами с много хубави деца!  Hug Hug Hug
Толкова е хубаво,че се събираме все повече!Бъдете здрави и щастливи!

Цоцоланке,ти си вземи подаръка,пък празника е само за прикритие  Wink Да си ползваш със здраве всички придобивки!

И наш Йоан вече гука.Толкова е мил и сладък ...А Анди,нали копира всичко,като застане пред него и му "приказва" и го закача,а Йоан му отговаря.Съкровища!Ще се опитаме да ги снимаме и ще ви ги покажа.Наши приятели от Америка ни изпратиха своя стар дигитален апарат и сега мога да ви ги представям по-често  Laughing



# 219
  • Мнения: 16
Дали не познавам мама Цоцоланка.? И аз съм о Благоевград.
ГОЛЕМИЯТ МИ СИН  е на 13 и половина. СрЕДнИяТ Е НА 9 И 2 МЕСЕЦА А НАЙ- МАЛКИЯТ Е НА 2 И 9 МЕСЕЦА. #CrazyАз не ходя на работа. С ДРУГИ ДУМИ "НЕ РАБОТЯ" . Но да не ви казвам колко неща ми минават на ден. ТАТКОТО почти с нищо не ми помага. Но да сме живи и здрави и все някак ще се справим. У  дома купона е пълен . baloni

# 220
  • Мнения: 11 607
Леле, имам си градска по мъжка линия в темата...... Ура!  newsm44 newsm44 newsm44  Няма само другите градове да се перчят, я - София, Варна, Бургас, В.Търново и пр.

mamai3 дай на ЛС да се разберем по женски........

И да ви кажа - май ще се уредя с миялна и може и да е утре...... И докато ми я свържат и видят дали работи - смятам до края на седмицата да работи вече! Мъж почти обеща!  teddyvas нищо не казва за тази си придобивка, тя от най-скоро с такова нещо, а Сватята няма какво да му мисли - направо за рекламен агент на миялни машини могат да я вземат!

Вижте я и нея: http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009283

Леле, дали ще свърши най-накрая ужаса с миенето на чинии?????? Лека нощ и внимавайте какво сънувате за мен - разрешавам да ме сънувате до миялната машина в къщи!

# 221
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  bouquetgaby_s   Hug добре дошла ,мъжка майко...и за съм така-три раждания-три момчета,момичето е черешката на сладоледа....ооооглеждам се за зетьове!Големите ми синове бяха във националният юношески отбор по академично гребане,докато учеха в спортното училище.
  bouquet mamai3   Hug още една мъжка майка- добре си дошла сред нас!  Много се радвам,че ставаме все по-вече многодетните мами  Heart Eyes
 newsm32 много се радвам на гукащите вече бебчета
Днес  ходих на тържеството за 8 март на малкият-той беше Вятърко ,който събужда цветенцата,направих му една бодлива прическа ,нови дрешки  bowuu и Вятърко направо щеше да литне по едно време!Какво по-хубаво от две вперени с любов очички и една мила силна прегръдка сключена на врата ти от две мънички ръчички и тих едва доловим шепот в ухото...мамо обичам те

# 222
  • Мнения: 11 607
Гледам и чета,че някой хора не ме слушат и не искат да се похвалят.... Затова аз ви пускам тук едно линкче, четете и се наслаждавайте една многодетна мама какви ги върши: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165409.0

Мамата, за която става въпрос, е авторката на темата с линкчето!

# 223
  • Мнения: 16
не ви ли се спи

# 224
  • Мнения: 11 607

Той купона в темата понякога започва след 22ч - питай секстет  Simple Smile  тя има опит в писане на отговори в 02ч, така че......

Общи условия

Активация на акаунт