Менкате ли си местата в спалната?

  • 3 810
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 966
не обича си всеки мястото

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Лягаме според детето. Понеже твърдо отказва да си спи в леглото, вечер като ляга  се настанява по средата и ни казва -мама тук, тате тук и ни е се наставняваме. После като заспи го смотаваме от страната на мъжа ми и той ляга по средата.

# 17
# 18
  • Мнения: 364
Съпругът ми си ляга винаги от вътре и спи плътно до таблата - явно като малък е падал повечко, та затова  Laughing. Веднъж се разменихме и той ми спа на гърба, при положение, че зад него имаше още 1,5м.  Laughing. От тогава не се сменяме!

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 02:28 от love_sunrise

# 19
  • Мнения: 2 353
  Не, на мен ми е все едно от коя страна ще спя, така че навсякъде досега избира той. Малката доскоро спеше между нас и незнайно защо тримата се събирахме в средата, въпреки, че спим върху матрак newsm78 Може би навик от "пружинния" ни период.

# 20
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Твърдо НЕ.Хи4 не ми е удобно ако го направим.

# 21
  • Мнения: 798
Не. Всеки си спи на мястото. Аз спя обърната на дясно и не обичам да има някой насреща ми, и затова спя от дясно. Възглавниците също не ги сменяме, защото моята е по-голяма, и юрганчето не си давам... Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 2 381
За нощното спане - не си менкаме местата. Аз съм отвътре и понякога ми оставя място, толкова колкото за мен и нито см повече. През деня, ако ще подремваме обаче, аз съм от външната страна, за да мога да гледам ТВ, че иначе той ми пречи.  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 364
Не. Така сме си свикнали, сигурно няма да ни е комфортно ако си сменим местата.

# 24
  • Мнения: 4 621
Не Naughty Всеки си спи на неговата страна Mr. Green

# 25
  • Мнения: 338
Не,моето местенце не си го давам.

# 26
  • Мнения: 1 727
Не,всеки си е свикнал с местенцето.

# 27
  • Мнения: 1 959
Не не си меним местата

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
Не
Но моя милост в повечето случаи окопира по-голямата част от леглото-много се въртя,а и ме е страх да не тупна на земята Laughing

# 29
  • Мнения: 2 092
Не,аз имам клаустрофобия и немога да си представя да легна откъм таблата Sick!Чак ме е жал за Тати-то,или го оставям да спи на 30см място Embarassed,или лягам по диагонал и място за него почти не остава #Cussing out ,а ако дойде и детето и заемем цялата спалня-татито отива на дивана! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт