American Idol фенове, съединявайте се!

  • 9 218
  • 241
  •   1
Отговори
# 15
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Направо да правят Лакиша Американ айдъл и да приключваме. Grinning Евала! Къде е била цели 5 сезона се чудя.

# 16
  • Мнения: 7 091
Лакиша рууууулз!!! Peace  superuu
Сега като ги повтарят, направо няма място за сравнение.

# 17
  • Мнения: 2 093
Хайде и още един канадски фен да се присьедини кьм агитката  202uu. Следя всичките сезони на американския и изобщо не сьм гледала канадския. Опредлено мисля че жените са много по добри от мьжете, мьжете бяха супер скучни с малки изключения ( Блейк не беше лош). От жените херасвам Мелинда и се надявам да стигне до финалите.

# 18
  • Мнения: 994
Същата работа и при мен:) И аз от тогава се позагледах, а най-стабилно ги следя от две години. Това БГ момиче беше дъщеря на Сия от някоя от Тониките. Гласувах за нея тогава и миналата година за Елиът, щото не понасях онзи ненормалник соул патрол-а - как му беше името...

Всъщност, да ви кажа под секрет Flutter, АИ го гледам главно заради Саймън. Просто съм супер хлътнала по елегантната му (и не дотам) арогантност.  Blush Laughing

тя се казваше Лия и първа я оффнаха - дъщеря на Сия от най-първата Тоника.
Саймън и мен кефи макар че понякога прави доста груби сравнения.

Елиът ми бе номер 1 от миналия сезон, Катрин обаче не можех да я понасям, много изкуствена беше.

Лакиша рууууулз!!! Peace  superuu
Сега като ги повтарят, направо няма място за сравнение.

и аз така мисля - много, много е добра

Аз не можах да ги гледам всичките, но бяха на 100% по-добри от мъжете вчера

# 19
  • Мнения: 98
Аха...хубава тема сте захванали. Досега само първи сезон съм изпуснала.
От жените няколко ми харесаха, така че още нямам фаворит. Но от мъжете определено съм за Брандън и Блейк.
А този къдравия дебеличкия много арогантен ми се стори и нахакан, но пък ме изненада колко хубаво пее.

# 20
  • Мнения: 1 436
Само един трън имам - Антонела някаква си. ooooh! Как и защо го вкараха това бездарно същество още не мога да разбера.

'Щото е хубава каза мъжа ми (от изпод дивана  hahaha). Иначе на мен къдравия ми харесва засега. При нас жените ще ги дават след 10 мин, та от тях нямам любимка.

От миналия сезон бях фенка на Крис  Crossing Arms и на Елиът. 

# 21
  • Мнения: 7 091
'Щото е хубава каза мъжа ми (от изпод дивана  hahaha). Иначе на мен къдравия ми харесва засега. При нас жените ще ги дават след 10 мин, та от тях нямам любимка.

Антонела Барба , че е хубава, хубава е, ама нииикак я няма горката. Като ги пуснат сега гледай ги и пак питай половинката Wink да видиш какво ще ти каже.  Peace

# 22
  • Мнения: 2 254
Момичетата "отвяха" момчетата, направо....още са ми каша имента.Повечето си ги наричам с мои.Сънданс съм си кръстила Карбовски Mr. GreenВие правите ли така? Жалко ,че трябва да поддържат равна бройка(мъже/жени)...

# 23
  • Мнения: 2 257
G&J да ги сложа, ама всичките сме болни и да ти кажа не знам кога ще ми остане време. Ако някой има желание и време, няма да се сърдя ако го направи вместо мен  Embarassed Mr. Green

Това сега го виждам. Aз бих им шляпнала снимките, но не мога да ти вляза в първия постинг - само ти и Дивиана може да пипате там.

Аз пък изпуснах Лакиша накрая.....

# 24
  • Мнения: 1 436
Ох, Антонела беше болезнено да се слуша направо  ooooh!. Права беше мадамата, която каза, че е трудно да се pull-нат off балади на този етап Peace.

Аз съм за Лакиша и Джордан  smile3521.

 

# 25
  • Мнения: 192
Абе не мога да разбера защо тази Антонела Барба е толкова привлекателна?  Има някаква запомняща се красота... Има нещо в нея, което много ми харесва, но не мога да го формулирам...  Вие?

Иначе нито тя, нито Алейна бяха достатъчно добри вчера... жалко!

# 26
  • Мнения: 994
аз пък Антонелчето нито я намирам привлекателна, нито откривам нещо в нея  newsm78
надявам се заедно с онази Алийна ли каква беше да си заминат довечера.
а от мъжете си мисля Сънданса и Сенджая - макар че като първи индиец в шоуто може да получи добра подкрепа от индийците в Америка.

а вие забелязалили сте, че всички победители са от южните Щати? здраво се гласува на юг - явно от престиж, а не на база талант!!! което е много жалко.
трябва да може да се гласува само по веднъж, но никога няма да стане, защото ще са на голяма загуба

# 27
  • Мнения: 98
А какво ще кажете за Джина? Много хубаво пя, а защо я оплюха?

п.п.Алийната пък на мен ми харесва.

# 28
  • Мнения: 2 093
Забравих да спомена че сьщо ми харесва Брендан, има добьр глас и изльчване на Лени Кравец. Направи ми впечетление че черните певици се преставиха много по добре вчера. 

# 29
  • Мнения: 7 091
Забравих да спомена че сьщо ми харесва Брендан, има добьр глас и изльчване на Лени Кравец. Направи ми впечетление че черните певици се преставиха много по добре вчера. 

Взе ми думите от устата! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт