На кого не бихте отказали секс ?

  • 8 920
  • 160
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 95
На Жан Клод Ван Дам. Вече поостаря, но много ме кефи

# 151
  • София
  • Мнения: 276
Брад Пит  Flutter

# 152
  • Мнения: 3 674
Ох аз с Маркус искам да ям динка още от дете  Mr. Green                         Но и с Tyson Beckford съм готова на туй онуй, че даже съм много готова  Blush
[img]

Ама като се замисля май бая народ ме влече  Joy

val_stef къде го намери тозииииииииии Mr. GreenНа тоз Маркус...уууухххххаааа... Shocked  кой ли би му отказал newsm78

# 153
  • Мнения: 2 035
val_stef къде го намери тозииииииииии Mr. GreenНа тоз Маркус...уууухххххаааа... Shocked  кой ли би му отказал newsm78

Аааа roza66, първа съм аз на реда при него, че от кога го чакам  Mr. Green Той вече поостаря де, ама аз съм му все тъй навита Mr. Green - иначе е първия супер модел мъж - Markus Schenkenberg  Wink

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 08:50 от val_stef

# 154
  • Мнения: 154
На никой не отказвам, да не съм луда да отказвам секс   Mr. Green

В края на месеца ще имам 2-3 свободни дни. Я прати на лични една-две снимки в цял ръст и дай телефон за връзка. Grinning

не става, много си далече
а и аз не си падам по платоничните връзки  Sunglasses


Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 01:10 от Щуротия

# 155
  • Мнения: 3 674
val_stef къде го намери тозииииииииии Mr. GreenНа тоз Маркус...уууухххххаааа... Shocked  кой ли би му отказал newsm78

Аааа roza66, първа съм аз на реда при него, че от кога го чакам  Mr. Green Той вече поостаря де, ама аз съм му все тъй навита Mr. Green - иначе е първия супер модел мъж - Markus Schenkenberg  Wink


Мацка ...едно мога  да ти кажа само.. Heart Eyes .Има6 супер вкус за секси мъже  smile3525

# 156
  • Мнения: 2 035
Мацка ...едно мога  да ти кажа само.. Heart Eyes .Има6 супер вкус за секси мъже smile3525

 Благодаря, злато   love001

# 157
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аам и на Джаред Лето не бих му отказала и има нещо особено привлекателно в Томас Кавана, който иначе е доста смешен, но и на него не бих.

# 158
  • Мнения: 3 461
Ха-ха, снощи сънувам, че говоря с новия  Джеймс Бонд, но останах нещо разочарована и си помислих  на сън с кой акъл щях да го номинирам в тази тема. Joy hahaha

# 159
  • Мнения: 433
На Джъстин Тимбърлейк не бих отказала, а също и на Били Айдъл (на по млади години) - има нещо доста животинско в него  Blush

# 160
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Маркус Шенкенберг си го бях заплюла още преди 15-20 год. Heart Eyes За първи път го видях в Паралели и ми останаха очите в него Sunglasses Но след това се появи Брад Пит Heart Eyes... И още колко други... newsm76 Абе мъже за секс се намират  Heart Eyes По-трудно от жени, но има  Blush

Общи условия

Активация на акаунт