Пердета- къде във Варна ?

  • 10 735
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
Честита нова придобивка, Джемма!
Сега очакваме да се похвалиш с ушити и окачени перденца. Много стилно ще стане, според мен.

# 16
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Благодаря, нямам търпение вече да наредя всичко и да стигна до пердетата. Laughing

# 17
  • Мнения: 4 300
Абе там е работата, че се отваря и сега го премислям как да закача цветното, към едноцветното, че да се дърпат и двете заедно. Имам една идея, ще видим какво ще се получи. А междувременно приемам и други предложения. Laughing
Единственият начин, който ми хрумва е с някакви халки в двата края на релсата.
Т.е. двата възела, които се получават от тънкото перде в краищата на корниза да бъдат около халки ( скрити) и като ги дръпнеш да се местят по релсата. Не знам дали се разбра.

Иначе аз също съм За еднакви пердета, в крайна сметка прането им не е трудоемко, те не се и гладят повечето. Дори стигам дотам в лудостта си че винаги купувам повече плат и шия или покривчица за масата или панделки за възглавниците на дивана.

# 18
  • Мнения: 3 647
Можете ли да ми кажете, къде във Варна има голям избор на пердета. Трябва ми нещо в жълто. Ама да мога да си избера от поне 2-3 модела. В Практикер гледах- нямаше голям избор и нищо подходящо не намерих. Знам и в подлеза до гарата платове, но не съм сигурна има ли там подходящи за пердета, отдавна не съм ходила там.
в  Бриколажа има доста голям избор

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Благодаря ANGYA, вече си купих. По-нагоре в темата съм ги показала.

Общи условия

Активация на акаунт