"Спешно за съвет:отказва да яде АМ,а аз нямам кърма"

  • 992
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 676
 Аз също препоръчвам Milumil 2 Peace Peace Peace. Пробвай с 3 дупки на бибата  newsm78

# 16
  • Мнения: 145
Моника също отказваше АМ.Смених 3-4 вида и накрая се отказах и започнах да давам кисело мляко. Но преди 3 седмици ми препоръчаха да пробвам Милумил.Страхотно мирише и бебка сега си го папка с кеф.Ако искаш пробвай.Дано и при вас да има успех.
Аз смених всички видове млека и сега давам кисело мляко+АМ макар че сме много малки-4месеца намам друг избор.

# 17
  • Мнения: 28
   Е ние минахме през Фризолак, Бебивита и сега сме на Аптамил. Но и ние до преди месец бяхме само на кърма през деня , а вечер се дохранвахме с тези млека. Фризолака го сменихме защото на мен лично не ми харесваше на вкус, Бебивита ми я носеха от Германия, но тъй като няма още внос от това мляко в България, минахме на Аптамил, за да може да си купувам и от България, когато не е възможна доставката от Германия. Като се сетя в началото първите 1-2 пъти тя повръщаше, докато не взех да го разреждам в 40 мл. вода, а не както пише в 30.  Сега дори и като й дам АМ отново си иска гърдата. Така че няма страшно това е присъщо на всички бебета които са били дълго време на кърма и по трудно се адаптират към АМ. Hug

Общи условия

Активация на акаунт