какви са тези кристали за коса?

  • 2 769
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 255
А след като се сложат кристалите, може ли да се използва пяна за коса или лак? Wink

# 16
  • Мнения: 9 093
Може, що да не може Grinning

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз съм доволна от използването на кристали. Придават блясък и най-вече, косата не се заплита.

А защо се наричат "кристали", и аз незнам  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 3 816
 Ползвам кристалите на Биофарма от две седмици и съм много доволна. Peace

# 19
  • Мнения: 5 140
Аз също ползвам на Биофарма и слагам само в крайщата на косата, ако се сложат и в корените се омазнява супер бързо.
Доволна съм от тях.

# 20
  • Мнения: 9 095
е, аз щях да си вземам преди време ма се отказах, кажете къде във Варна има евтини на Биофарма, незнам коя форумка ми каза май за складовете на Елитис newsm78, и около колко лв са?

# 21
  • Мнения: 9 093
По принцип ги има във всички козметични магазини. Цената е към 5.50 средно.

# 22
  • Мнения: 5 299
Днес си купих на биофарма ур=тре като си измия косата ще ги пробвам.Аз съм с чуплива коса в  корените няма да слагам ,но на мокро ли да сложа или като я изсуша и по колко капки косата ми е малко под раменете ?  Rolling Eyes

на мокро, преди сешоара, не повече от 2 капки /две натискания на помпичката/
На мен даже и 1 капка ми е много, слагам половин Grinning Косата ми е много дълга, но слагам само в краищата. Много съм доволна. Ползвам ги от 3 месеца, и от тогава косата ми не е цъфтяла.

Напълно подкрепям Стеф
Омазнява се, ако ги слагаш по цялата коса.
Те са предназначени за връхчетата - ако ги слгаш там, няма как да се омазни.
Кристалите са много полезно нещо и предпазват косата от цъфтеж, а ако се нанесат преди сушене, косата става мека, защитава се косъма от топлата струя...

# 23
  • Мнения: 9 095
ще обиколя значи да се сдобия и с такова Peace

# 24
  • Мнения: 207
Кристалите действат супер, особено на краищата Peace
Прибират избъсаната, хвърчаща и цъфнала коса и я правят гладка и лъскава
Аз използвам на Vigorance ( около 11лв бяха) и съм много доволна.
 reverance
Не знам, обаче защо тук им казваме "кристали". Сестра ми е в Щатите и отдавна ползва същото нещо със същия ефект, но там се казва silk (kоприна).  Crazy
Истината е,че са супер за краищата.  superuu

# 25
твърдо съм за кристалите на Биофарма,но ако сложиш повечко наистина може да се омазни косата

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз днес си купих тези на Биофарма.Теди Е,аз ги взех ги от една аптека в Кайсиеа градине и бяха 5.60лв
като видя как са ще пиша.Ще гледам да не слагам много обаче,че като чета че омазняват............ Confused

# 27
  • Мнения: 9 095
иииииииииии кажи бързо на коя в Кайсиева, утре веднага си ги вземвам Praynig Praynig Peace

# 28
  • На небето
  • Мнения: 5 530
на мен ми ги препоръчаха за връхчетата понеже косата ми е изтощена. Има ги в почти всеки козметичен магазин

На мен фризьорката ми каза, да си купя понеже косата ми цъфти, те овлажняват и подхранват краищата на дългата коса които не могат да бъдат подхранени от скалпа поради дължината. Продават ги във всеки козметичен магазин. Придава лъскавина и блясък на косата, не са евтини, но са икономични. Аз лично си купих едни френски, които са по скъпи от Биофарма, но са с ленено семе специално за цъфтящи краища.  Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Теди Е,снощи ми се скапа нета,и затова ти пиша чак сега Hug
Аптеката е "Илиева" в Кайсиева на пазарчето.с отстъпката идват към 5.60лв,а в козметичен магазин ги видях към 7.00лв.говоря за шишенцто от 30мл.
Аз снощи си ги сложих на влажна коса,и ефекта е поразителен Flutter
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт