Ягодка - обсъждане на продукти 6

  • 28 906
  • 713
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 490
и аз искам да знам за ФДТ на ести - кой точно е?

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Aquawoman, ето за този крем ставаше въпрос, дръндрън е питала за него.

# 17
  • Мнения: 670
Момичета,вчера си получих капсулите Ceramide Eye Time Complex на Елизабет Арден.Първите ми впечатления от продукта са много хубави.По нататък ще споделя и за резултати.

Тея капсули и кремове със серамиди за каква кожа са, че никой не ми отговори по-рано като питах  Flutter

За всеки тип кожа с признаци на стареене.

# 18
  • Мнения: 6 904
БУБА, нещо не е наред с линка за мъжкия сет ... или са изчерпали количествата вече. Не го намирам никъде.
Свършило е, аз вчера го гледах.

# 19
  • Мнения: 4 422
Пепе и Уриел -фон дьо тена е Илюзионист,естествено стои има малко бляскави частици ама нещо не си личат много...Приятелката ми я гримираха -професионален грим в студиото на Капанов във Варна.Беше с невероятен сатенен фон дьо тен..Ей такъв искам.
Илюзиониста стои естествено де!

# 20
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Ох вече нищо не мога разбера !! Така и не разбрах кой крем е подходящ за мене в крайна сметка.  smile3511
Мериа ти казваш, че си поръчала Тотъла за майка ти, а монда вчера ми го препоръча за мене за нощен. Е тва не разбирам... хем за 45 , хем за 20 и няколко годишни.

Последно аз какво да ползвам.  smile3514

И каква е разликата между Moisture surge и Супердифенс като и двата са овлажняващи

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 10:46 от дръндрън

# 21
  • Русе
  • Мнения: 343
Пепе и Уриел -фон дьо тена е Илюзионист,естествено стои има малко бляскави частици ама нещо не си личат много...Приятелката ми я гримираха -професионален грим в студиото на Капанов във Варна.Беше с невероятен сатенен фон дьо тен..Ей такъв искам.
Илюзиониста стои естествено де!
  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
mimozata, с какъв фондьотен са гримирали приятелката ти?С козметиката на kryolan ли?

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Ох вече нищо не мога разбера !! Така и не разбрах кой крем е подходящ за мене в крайна сметка.  smile3511
Мериа ти казваш, че си поръчала Тотъла за майка ти, а монда вчера ми го препоръча за мене за нощен. Е тва не разбирам... хем за 45 , хем за 20 и няколко годишни.

Преди мислех да си поръчам Тотъла за мен, но Монда каза, че е за по- мазни кожи, а аз съм със суха. Аз поне долкото разбрах ефектът му е избистрящ и изчистващ, и става и за по- млада и по- зряла кожа. Майка ми е с мазна кожа, няма много бръчки и реших, че ще е подходящ.

# 24
  • Мнения: 4 422
Исайкова не знам,но беше прекрасна,кожата и също,беше направо перлена..една такава..Ох,че обяснявам  ooooh! Тя обаче не е в час с гримовете и няма представа какво са и слагали!

# 25
  • София
  • Мнения: 4 966
Супер:)
И аз си търся такъв фондьотен,който да прави кожата сияйна и сатенена-като по рекламите..Ама още не съм го намерила Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 13 512
Tова са точно кремове с фактор за градски условия- много добри,препоръчвам. аз си поръчах такъв 40 фактор заради фотоепилацията, но за теб 25 за лятото е чудесен. а за сега и 15 стига.
Aquawoman в предната тема накрая бях питала същото, може да погледнеш. Repairwear серията беше отговорът:> Въпреки, че майка ми е с мазна кожа, а твоята със суха, но мисля, че серията е подходяща и за двата типа. Ето например този: http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=34107&goChar=C
Не е до 40$, но ако има намаление.. :>

ilq а дали кремовете на Елизабет Арден са подходящи за 23 годишни :>> Или по-скоро за кожа с бръчици?

монда, тези сенки на Шанел виждала ли си ги какво представляват, че ми изглеждат много красиви, а са нещо ново в ягодката  newsm78
За Елизабет Арден- мое лично мнение е да не си давате парите, със сигурност няма да е нещо,което работи против бръчки.
А за сенките на Шанел- хубави са- бяха стар продукт зимата на 2005 ,хубави са,ако можеш да се гримирваш с опушен грим. Мен са ме гримирвали с тях в магазина и е страхотно, но аз сама не мога като тях да се гримирам и не си ги купих,те се слагат и по лицето - като руж.

# 27
  • Мнения: 5 622
Момичета,вчера си получих капсулите Ceramide Eye Time Complex на Елизабет Арден.Първите ми впечатления от продукта са много хубави.По нататък ще споделя и за резултати.

Някой беше постнал проучване за резултатите на някои кремове против бръчки и Арден бил на по-предно място и от Ла прарери даже, който бил на 5-то място, ако не се лъжа.....

Нищо не пречи да го пробваш и да кажеш доволна ли си наистина. Аз също си го взех околоочният със серамиди, но още не съм го ползвала, защото трябва да свърша първо на Ланком Peace

 Не забравяй да споделиш впечатления после  Peace

# 28
  • Мнения: 5 622
БУБА, нещо не е наред с линка за мъжкия сет ... или са изчерпали количествата вече. Не го намирам никъде.
Явно са го изчерпали!Вчера си беше наред линка.....  Confused

Аз затова побързах да ви информира, защото го дебна от доста време.....

# 29
  • Мнения: 2 152
Eee Moнда,аз си поръчах Сити блок 40 фактор - какво ще го правя сега newsm78 Ти каза, че са хубави много и препоръча 40ф., а сега казваш че за лятото е идеален 25ф. А аз с моята мазна кожа, сигурно 40ф. ще ми е много тежък Cry

Общи условия

Активация на акаунт