Ягодка - обсъждане на продукти 6

  • 28 935
  • 713
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 13 512
Кога получавате от Фема  5% отстъпка за 3 поръчани продукта?  Когато са в една поръчка ли ?  Thinking
да.тя не е от фема отстъпката, а от ягодката. допълнително има и от фема отстъпки, не си ги спомням как бяха.

# 676
  • София
  • Мнения: 7 858
Ами аз чета в сайта на Фема -  " Допълнителната отстъпка 5 % за три поръчани продукта продължава да важи и се събира с другата ползвана отстъпка!!! ".

Но сега като поръчах, не ми я сметнаха.  Rolling Eyes

# 677
  • Мнения: 13 512
5 % за 3 поръчани продукта в една поръчка

# 678
  • София
  • Мнения: 7 858
Аз така направих, поръчах 3 продукта в една поръчка.

# 679
  • София
  • Мнения: 3 886
на Лореал Day Wear Plus  за нормална/комбинирана кожа (и утре ще пиша отзиви дали ми е паснало, щото го взех без тестер) и сапуна от 3-те стъпки на Клиник
Какъв Л'Ореал,бре,момеееее....Ести е това, Естиииии Wink Wink Wink
а тоя Дей Веар за какво ти беше на теб? За планината ли като ходиш?

хихихихи, лелее, аз нали чета тука за Лореал некви неща и като ми се набило в главата!
що за планината бе, дневно кремче...ми защото Супердифенса нещо не се спогодихме с него и не ми хареса, та направо се метнах на тоя, без тестер...както викаш на базата проба-грешка.

# 680
  • Мнения: 13 512
Дейуеър-а  е за вятър, студ,пек...за екстремни условия по-скоро... Simple Smile

# 681
  • София
  • Мнения: 3 886
ако ми пасне на кожата няма да съм се минала, ще си го нося на ски и плажове...обаче сигурна ли си? щото доста момичета си го поръчаха за градски условия, доколкото разбрах?

# 682
  • Мнения: 13 512
Toй е хидратиращ с фактор и антиоксидант...може би на теб точно това ти трябва

# 683
  • Мнения: 3 352
Aurora, кремът има две основни цели: хидратация и предпазване от вредните влияния на околната среда. Има превантивна функция по отношение на бръчките.
Според информацията на сайта включва антиоксиданти, предпазващи от свободните радикали, както и УВ-защита.
Нищо, което го прави неподходящо за ежедневна употреба. Напротив.
Аналогът му е Super Defense на Clinique.

# 684
  • Мнения: 13 512
Аналогът му е Super Defense на Clinique.
По-скоро Weather everything

# 685
  • Мнения: 3 352
Аналогът му е Super Defense на Clinique.
По-скоро Weather everything

Да, възможно е - просто Weather everything не ми е познат.

# 686
  • Мнения: 13 512
Викам вдругиден,като сменят special offers,да  пуснем  нова тема...да има някакъв завършен вид творчеството ни:-)

# 687
  • София
  • Мнения: 7 858
Викам вдругиден,като сменят special offers,да  пуснем  нова тема...да има някакъв завършен вид творчеството ни:-)

Подкрепям ! Много добра идея !  Peace

# 688
  • Мнения: 4 425
Викам вдругиден,като сменят special offers,да  пуснем  нова тема...да има някакъв завършен вид творчеството ни:-)
Ха ха   Joy
Творчеството -това ми хареса мнооооого  Peace

# 689
  • Мнения: 13 512
Голямо пролетно зареждане в Клиник.Моля,заповядайте!
има всички продукти в момента,както и много нови.Кой каквото чакаше- да  поръчва:-)
Виждам,че и на Шанел са вдигнати ценит с по 1-2 долара средно.

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 00:35 от monda

Общи условия

Активация на акаунт