Одобряваха ли го?

  • 1 689
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 533
Ами аз бях втора употреба и имаше желаещи да ме карат само за по някое и друго кръгче, той единствен пожела да ме прибере в гаража си с двата куфара барабар, да ме зарежда с бензин, застраховки туй-онуй, ако ме разбираш.

# 16
  • Мнения: 3 447
Ами аз бях втора употреба и имаше желаещи да ме карат само за по някое и друго кръгче, той единствен пожела да ме прибере в гаража си с двата куфара барабар, да ме зарежда с бензин, застраховки туй-онуй, ако ме разбираш.
Че и трети куфар - бонус  Grinning

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
изпървом беше така...
Те: НЕ
Аз: да
после...
Те: Да
Аз:  Rolling Eyes

хехехехех  Joy, майтапиииииии за жоро01 очи/уши Laughing

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Щастливи бяха, че не се спрях на немец.
на немец и аз не бих се спряла. не ме кефят...
моите не съм ги питала. казах, че ще се женя за един на еди коя си дата и че утре ще ги запозная. те си помислиха, че се шегувам.

# 19
  • Мнения: 617
Не съм ги питала, ама ти така си паснаха. Особенно майка ми и зетя... Heart Eyes Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 6 993
хич не съм ги и питала...да се радват, че въобще се запознаха с него , щото и това можех да им спестя...мразя да ми се бъркат в личния живот...

# 21
  • Мнения: 2 270
Моят отговор го няма . . .
Не го одобряваха, но не мога да кажа, че не ми е пукало за мнението им!

# 22
  • Мнения: 948
Не съм искала мнението на родителите ми. Peace

# 23
  • Мнения: 4 068
Изобщо не са имали думата. Аз им съобщих, че се омъжвам по телефона две седмици след като се запознах със настоящия ми съпруг. Те даже не знаеха, че живея с някой. После се запознаха и това е. Не са се изказвали против него, но дори и да имат нещо против си мълчат, защото знаят, че решенията ги взимам аз.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 537
Майка ми не го харесва,  Cry никога няма да го хареса, newsm45, но и той не е влюбен в нея!!! newsm11 smile3532

# 25
  • София
  • Мнения: 3 679
Майка ми си му беше хвърлила око още докато ходех с най-добрия му приятел Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 273
Ами при нас какво да ви кажа. Моите родители познават неговите още от преди да се родим (били са състуденти). После са ги назначи ли в един и същи град да работят навсичкото от горе сестра му ми  беше съученичка...
всичко беше ясно още от началото Mr. Green

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Беше разпитан и одобрен, баба ми се влюби в него и досега се сцепва да му плете вълнени чорапи.

# 28
  • Мнения: 155
Нашите баби са били приятелки. Майките ни не се понасят. Дядовците никой не ги пита тогава , а бащите ни останаха солидарни с жените си. Така караме вече 20 г. Не съм ги питала, не живеят те с него.

# 29
  • Мнения: 338
Не ми пукаше Whistling

Общи условия

Активация на акаунт