Стара Загора 22 - пролет се задава, хормонът дЪл ще побеснява...?

  • 11 098
  • 280
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 926
Надявах се аз на хляб и сол, пък то... само дето не ме попържихте, дет се вика Mr. Green
Ще взема да се откажа да пиша тук и да се сбогувам завинаги Crazy

Уважаемо въоражено ръководство,
г-жо и г-не от Великото братство,
Най-смирено ще замоля да бъда приета в поверената Ви територия, когато Вие сметнете за необходимо. Простете моите низши желания това да се осъществи през прелестната пролет, която скоро ще навести джедайските Ви земи.
Приемете сърдечните ми пожелания за здраве и благоденствие както на самите Вас, така и на верните Ви поданици!
Очаквам отговор с надежда! Praynig И дано Силата бъде с Вас во век и веков Stop

Хери, какво Филибе? Да не плануваш посещение на някоя от ЛЛЛ срещите? Ако ще ходите, свиркайте, че и аз да се настроя - психически и финансово Grinning

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Малко снимки от моя телефон, които съм обещал отдавна... На Хера особено...








Злати, за тази снимка не те питах дали може да я публикувам тук, ама... Понеже Ванко е много сладък, особено с шапката на Ави, пък и от теб не се вижда нищо... Си позволих да я плясна... Не се сърдиш, нали...?


Херолино, ако искаш да използваш самостоятелната снимка на Славун за аватар...
Направо използвай ей този линк... Даже съм ти я орязал и ъплоуднал...
http://images13.snimka.bg/002253905-big.jpg

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Уважаемо въоражено ръководство,
г-жо и г-не от Великото братство,
Най-смирено ще замоля да бъда приета в поверената Ви територия, когато Вие сметнете за необходимо. Простете моите низши желания това да се осъществи през прелестната пролет, която скоро ще навести джедайските Ви земи.
Приемете сърдечните ми пожелания за здраве и благоденствие както на самите Вас, така и на верните Ви поданици!
Очаквам отговор с надежда! Praynig И дано Силата бъде с Вас во век и веков Stop

Уважаемий гражданино...
ВашЪтЪ молбЪ шЪ бъдИ разгледЪнЪ на Свещения съвет на Великото братство... Разбирай, свещенодействия на маврудец и щраусова луканка...
Шъ бъдИтИ уведУмен личнУ, дЪл ша мой да си довлИчетИ четирибуквието и разни други карантии по наш`тИ свИштенНи земи...
ОстанетИ сУс здравЬе и мей дъ форс би уит ю...!

# 78
  • Мнения: 619
П.С. Ива и Ави, защо не ти се вижда целия постинг, а само една част...
Какво си сложила в мнението си...

Простете глупостта ми Великий Модераторе,но не разбрах кой ми постинг не се вижда....
Асинка,ще се радвам да се видим пак.   bouquet
П.С.Постарах се да напиша по дълъг постинг,с повечко думи...

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ей на тоя ти постинг се виждаше само това... Първата част...
Иве къде пише за туй чеде бе...ми то и кебепчета сигурно му дават вече Crazy
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165795.0
Ето в тази тема е-вътре е змиярник,че и по зле....

Без цитираната втора чест... Ето това...

Цитат
...."е лекар, наскоро беше на семинар, на който са се обсъждали точно тези наболели въпроси за ранното захранване, на който са присъствли най-добрите български педиатри. Категоричното мнение е било за ранното захранване и даването на вода и сокове от по-рано, като основен аргумент е било правилното функциониране на бебешките бъбреци, именно за това са му необходими повече течности, особено вода. Живяла съм в Англия, там наистина не дават вода на бебетата в ранна възраст, но там климатът е влажен, а в БГ не е така."

Спирам,че ми дойде в повечко днес...но да знаете,че климата е важеен,климатаааа....

Ама ти бързо си редактирала и всичко се вижда вече... newsm10

К`во ще кажеш за Ави...? Каква е кипра в мен, а...? Wink

# 80
  • Мнения: 753
EEEEEEEEEEE, СамиМама, защо така, разбуни доста форумчето??? newsm51...Добре дошла и от мен!
....Хубаво е да има хора с различно мнение, поне на мен ми харесва,обичам различните  гледни точки...ето и моята гледна точка: когато си или се опитваш да си по собствено желание в някакъв вид общество е хубаво да се съобразяваш, компромисираш и уважаваш 'другото' различно мнение от твоето, независимо, че то не е понякога свързано с твоите лични принципи и мироглед....ако не бяха хората различни????....и всички имаха едно в главите: колко ли скучно ще е.....според мен...
Аз съм нова, много нова в СЗ форума, казват близките ми около мен, че съм странна и особена, различна...такъв ме е направил живота ми до момента.но вярвай ми хората от СЗ форума на мен ми допаднаха,  и честно казано, влизам тук за да търся тяхното мнение, защото уважавам различните мнения по различни въпроси, интересува ме е и техния опит, и са ми били много полезни до момента....ежедневието монотонно или не 'удря' всеки по различно и различно време: с лоша дума или постъпка не се печели приятелство, имала си лош ден, и на нас се случва....
Затова ДОБРЕ ДОШЛА!  bouquet  bouquet  bouquet
P.S. Самимама ти козирог? дева? или скорпион? си???

Jade, утре ще пристигне костюмчето от село...мога да ти го дам веднага.
Много хубави снимки....сладури са всички..еех захладня днеска, няма дечица навън, аз взех изпита и продължавам със следващия, липсва ми Дани бебе..

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 13:15 от Tigercheto

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Честито за изпита, Тигърче!

Аз утре вероятно цял ден ще съм в Пловдив, но ако искаш ми звънни да се разберем за вечерта нещо.

# 82
  • Мнения: 619
К`во ще кажеш за Ави...? Каква е кипра в мен, а...? Wink[/color]
Aми отива ти,чак си и приличате...

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Aми отива ти,чак си и приличате...

Ааа-а-а, сакън... Въобще да не прилича на мен, че с това фино телосложение...

# 84
  • Мнения: 6 243
Току-що си идвам от далечни земи и виждам, че сте изписали две страници, маскари с маскари.

Асе, вземи питката, душа! За тебе е. И идвай, барабар с четирибуквието, по нашия край - и без молба си ни добре дошла.

Херолино, мишоро такава, ти Га яде тортата, не рИва, сега рИвеш, че не съм ти направила питка. Ще ти направя, щото си мой човек и ми съдействаш за едни покупки, ама да знаеш, че предпочитам да ти благодаря по друг начин, само дето ти не си съгласна  Mr. Green

Отивам да чета темата за захранването, внимавайте да не изпишете още две страници!

# 85
  • Мнения: 619
Ами за погледа говорех...добре го докарва като я гледам за заместник модератор-само пушка й трябва...

# 86
  • Мнения: 6 243
Тигърче, честито за изпита и успех на следващите.

Имам питане към разните там падуани, модератори и вся остальная непиющая сволоч, както се казва:

в коя кръчма ще се пие. Това "Филипополис" или "Филибе" - дето говори Хера за него къде се намира?
кога ще е това нещо
в кръчмата има ли оркестър с мангали или транзистор с чалга. Ако не - каква е музиката

Като ми кажете, може да имам и допълнителни, уточняващи въпроси.

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ти кого наричаш сволоч, мари...? А...?

# 88
  • Мнения: 753
Това женско парти в Кариби знайте е страшно готино нещо, особено като знаете, че бебетата ги гледат татковците.....мноооого готино....успях да улуча и момента на прибиране, малкото тигърче спи, а тигъра с едното око спи, а  с другото наблюдава...пожелавам на всички прекрасната си вечер...от сърце...всеки има нужда...малко или много...да разпусне просто еййй така....

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377

в коя кръчма ще се пие. Това "Филипополис" или "Филибе" - дето говори Хера за него къде се намира?
Туй завадение е онова същото на което таткото на дъщеря ти ти я доведе лятоска когато Асинка беше на гости в СТара Загора...сети ли се? И после със сержи те карахме у вас? Е то това е "Филибето"
Тигърче честито   bouquet
Кога ще се ходи на кръчме казвайте вие...аз до 12-ти март съм с мъж в отпуска така че...... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт