препоръчайте ми сокоизтисквачка

  • 3 459
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 164
Леле ужас -само Витал Сентъра не ми го хвали. Shocked От остатъците от ябълка можеш с ръка още една чаша сок да изстискаш. Ползвам на Витала блендера -защото смилам чат пат детската кухня на малкия .Вече почна да хъвърля искри от долу и чакам да изгори.На свекърва ми нейния /защото бяха на промоция два на цената на един/ одавна изгоря при мелене на месо.....

# 16
  • Мнения: 2 242
Леле ужас -само Витал Сентъра не ми го хвали. Shocked От остатъците от ябълка можеш с ръка още една чаша сок да изстискаш. Ползвам на Витала блендера -защото смилам чат пат детската кухня на малкия .Вече почна да хъвърля искри от долу и чакам да изгори.На свекърва ми нейния /защото бяха на промоция два на цената на един/ одавна изгоря при мелене на месо.....
newsm78 много странно newsm78... при положение че го ползвам поне 1 път седмично вече повече от 1г (от както съм бременна поне през 2-3 дни правя сокове, а на малката меля 2пъти седмично ядки). От цял шкаф с уреди, които хванаха прах, на плота в кухнята освен Витала ми остана само един Браун пасатор. Преди да си го поръчам помолих друга форумска мама да ми направи няколко теста - и тогава и сега съм по-доволна от ВИтал-а от колкото от сокоизтисквачка браун Peace
пс. сетих се че никога не съм мелила месо, но не мисля че това е проблема

# 17
  • Мнения: 193
Аз ползвам същата сокоизтисквачка, но не съм доволна. Прави по-скоро нектар, а не сок.

Общи условия

Активация на акаунт