за приготвяне на АМ въпрос

  • 1 435
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Е какво пречи да сложиш първо водата (да я стоплиш в МВ) и после млякото? newsm78

# 16
  • Мнения: 887
Ако нямям преварена и топла вода в термос я затоплям леко в микровълнова и тогава добавям млякото.

# 17
  • Мнения: 119
аз приготвям am така:(мисля,че марката не влияе на начина).чета на кутията готовия грамаж на съответния брой мерителни лъжички.слагам първо млякото,сипвам малко преварена,охладена вода(50-60gradosa) и разбивам хубаво,след това доливам останалата вода.

# 18
  • Мнения: 574
Имам преварена, топла вода в термос. Наливам вода и добавям мерителните лъжички мляко.
И аз така Peace

# 19
  • Мнения: 1 303
аз пък правя точно това-слагам шишето за 10 s в МВ печка.Причината навсякъде да пишат бебешките храни да не се топлят в МВ печки е че става неравномерно загряване и може някоя част вътре в шишето да се стопли повече и после да изгори бебето.Затова е задължително хубаво да се раздруса шишето за да се оеднакви температурата на храната Peace

# 20
  • Мнения: 1 986
Аз си затоплях малко, съвсем леко, водата в микровълновата и след това добавям млякото и разбивам. Това е.

Аз го приготвям п осъщия начин Peace

# 21
  • Мнения: 990
Първо затоплям водата , после добавям млакото и разбивам.

# 22
  • Мнения: 592
Първо водата, после млякото. Водата си я преварявам предварително и си я държа в термос. Ако пък е хладка, имам уред за затопляне, в който слагам шишето за малко. На моята храна пише, че трябва да се дава 37 градуса топлина на водата, но невинаги го спазвам. Пробвам температурата на ръката си.

 Peace

И аz държа преварената вода в термос. Парво водата , zа да си сигурнав милилитрите и после сихото веЩество. После охадяваШ до 37 градуса. Водата ми е към 50 градуса в термоса.

# 23
  • Мнения: 121
Първо затоплям водата, после добавям необходимия брои лъжици АМ и готово  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
Преварява хи притоплях водата в МВ печка
После приготвях АМ
Обратно не съм го правила newsm78

# 25
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Първо си затоплях водата в МВ, а после добавях АМ.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 366
Имам преварена, топла вода в термос. Наливам вода и добавям мерителните лъжички мляко.

И аз така!  Peace
  Peace

Общи условия

Активация на акаунт