Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката

  • 37 853
  • 411
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 370
поръчвала съм си

само да споделя, че детските обувки са с 1 номер по гомеи
наприме 22, отговаря на 23
Малена, а възможно ли е плащане при получаване на доставката, както пише в сайта? newsm78
И има ли по-големи номера, че аз съм около 48 българска номерация. ooooh!

# 31
  • Мнения: 6 039
говоря за обувки  - детски
плаща се само с кредитна карта
за дрехите - номерацията не съм я проследила

# 32
  • Русе
  • Мнения: 511
Не мога да се регистрирам  #Cussing out

# 33
  • Мнения: 5 370
Не мога да се регистрирам  #Cussing out
И на мене ми създаваше проблеми, когато опитах да регистрирам Буба предишната седмица май беше.....и си нямам идея защо не успявахме. ooooh! Stop

# 34
  • Мнения: 6 618
Спаска страхотни попадения !Браво на теб!
 Hug

# 35
  • Мнения: 565
Аз от 2-3г поръчвам от тях и помня че много лесно се регистрирах директно в сайта им. Искаха само някои сновни данни. Аз не поръчвам от БГ, но ако мога с нещо да помогна ще се радвам. Кое точно е проблема с регистрирането ви? Аз мога да им се обадя да ги питам например или да ви обясня нещо от сайта например.   bouquet

П.С. Аз ползвам английския - www.laredoute.co.uk

# 36
  • Русе
  • Мнения: 511
Ооооох, успях най-накрая! Не аз...а една позната, та сега някой на лични, ако има желание да ме обясни как да си сменя паролата Blush. И последно не разбрах може ли или не може с Visa Electron?  newsm78

# 37
  • Мнения: 133
Аз да си кажа от вашите отзиви доста се въодушевих и си избрах 100 неща от тази страница, регистрирах се без проблем и какво беше обаче разочарованието ми когато половината неща неможеха да се поръчват от България, а на другата половина намалението важеше само за определен цвят и размер. Та в крайна сметка се отказах въобще от поръчка.

# 38
  • София
  • Мнения: 10 309
Ужасни стееееее....
Пак ще има да хълцам на 5то число, като трябва да си заредя кредитната карта  Sick

Само че не мога да се регистрирам...
Проблема е в "Identifiant".... нали там и на "Confirmez votre identifiant" давате едно и също  newsm78 едва ли някой се е регистрирал вече с надтаб  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 13 512
Ужасни стееееее....
Пак ще има да хълцам на 5то число, като трябва да си заредя кредитната карта  Sick

Само че не мога да се регистрирам...
Проблема е в "Identifiant".... нали там и на "Confirmez votre identifiant" давате едно и също  newsm78 едва ли някой се е регистрирал вече с надтаб  Mr. Green
на Identifiant  трябва да си напишеш e-maila-a. С него се идентифицираш.

# 40
  • София
  • Мнения: 10 309
mondaaaaaaa... мерси!
Регистрирах се! Лелееее а колко неща си харесах  Embarassed

# 41
  • Мнения: 13 512
Трябва да сложат БАН на всички IP ta  от България...

# 42
  • Мнения: 6 243
Не разбирам бъкел френски.
Това ме препраща към британския сайт по необходимост. Някой има ли идея колко е доставката, ако поръчвам оттам? Дали има разлика или пак ще си е 5 Е?

# 43
  • Мнения: 13 512
Не разбирам бъкел френски.
Това ме препраща към британския сайт по необходимост. Някой има ли идея колко е доставката, ако поръчвам оттам? Дали има разлика или пак ще си е 5 Е?
Има разлика,да... френския е определено по-евтин. В началото на темата има подробно обяснение как става регистрацията.

# 44
  • Мнения: 6 243
Мерси.

Аз ще се регистрирам, ама не мога да чета менютата. Не ми се ще да цъкам с мишката като малоумна напосоки. Никой не ми е виновен, де. Който е спал завит в часовете на Мадам РашевА, сега да се оправя Thinking.

Общи условия

Активация на акаунт