подплънки за уголемяване на бюст

  • 14 695
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
Момичета, аз питам за подплънки, които са  във форма горе долу като долната част на сутиена,те се слагат задължително под сутиен.Виждала съм силиконов сутиен, но не ми харесва. smile3521

# 16
  • Мнения: 1 120
найстина не се доразбрахме.а тези,за който пита авторката,също ги има в Бг.биждала съм ги в много магазини,но не съм изплолзвала
преди време си бях взела един сутиен тип Бриджитка с изключително голяма подплънка от долу-с тях гърдите ми бяха като надути с помпа-фолкпевиците пасти да ядат.по едно време си мислех,че мога да си подпирам брадата на тях  hahaha
може да си вземеш такъв,ако искаш горе споменатия ефект  Peace

# 17
  • Мнения: 2 229
Момичета, аз питам за подплънки, които са  във форма горе долу като долната част на сутиена,те се слагат задължително под сутиен.Виждала съм силиконов сутиен, но не ми харесва. smile3521

Целият ли силиконов? newsm78 Как пък става тоя номер. Thinking

# 18
  • Мнения: 1 165
Момичета, аз питам за подплънки, които са  във форма горе долу като долната част на сутиена,те се слагат задължително под сутиен.Виждала съм силиконов сутиен, но не ми харесва. smile3521
Аз имам такива, които се пъхат в джобчетата от вътрешната страна на сутиена и не можеш да кажеш, че ги има.Продават ги във магазините за бельо.Ако имаш впредвид нещо такова  http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … dispMode=STANDARD тук не съм виждала.Тези, които имам са по-малки, с най-различни цветове и виждаш как се мърда силикона като ги натиснеш.
Целият ли силиконов? newsm78 Как пък става тоя номер. Thinking
А ето това е въпросният силиконов сутиен http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … ZZ&rfnbr=3353

Дано съм ти помогнала  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 229

Целият ли силиконов? newsm78 Как пък става тоя номер. Thinking
А ето това е въпросният силиконов сутиен http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … ZZ&rfnbr=3353

Дано съм ти помогнала  bouquet

Да бе, разбира се, аз какво си бях помислила, виждала съм ги тези естествено. ooooh!
Но този специално е само чашки - сигурно няма опасност, но би ме било страх да не се изхлузят ако роклята не е много тясна...по ми допада един друг силиконов модел бриджитка с част отстрани, която се лепва.

# 20
  • Мнения: 1 165
Моя приятелка си беше купила такъв, който се залепя отстрани, за абитуриентския си бал и познай  Embarassed точно вечерта започнал да се отлепя и не искал да стои  и била принудена да го махне.Че от този случай изобщо не си и помислям да си взема някакъв такъв тип сутиен Naughty

# 21
  • Мнения: 8 917
Виждала съм и тук, но за ефект - не мога да кажа. Peace

# 22
  • Мнения: 157
Тинчето разбра какво искам .Това което е на първия сайт ми трябва.Кажи ми в кои магазини да ги търся.С точен адрес, защото не съм от София.Мерси newsm10

# 23
  • Мнения: 1 165
Тинчето разбра какво искам .Това което е на първия сайт ми трябва.Кажи ми в кои магазини да ги търся.С точен адрес, защото не съм от София.Мерси newsm10
За съжаление не мога да ти помогна с магазин Sad, защото тук не съм виждала такива.Тези са от сайта на Виктория сикрет

# 24
  • Мнения: 1 100
Шерил, хайде си оправи заглавието, че е ужасно дразнещо за тези, които държат на правописа Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 2 673
ох, да и аз затова влязох заради "О"-то Mr. Green
Ама може да е грешка на ръката.... newsm78

# 26
  • Мнения: 2 631
Леко потрепване на показалеца в неподходящо време и могат да се съчинят много по-стряскащи словоформи...  Mr. Green
Ако е от пръстчето, де...  Whistling

# 27
  • Мнения: 2 584
Тинчето разбра какво искам .Това което е на първия сайт ми трябва.Кажи ми в кои магазини да ги търся.С точен адрес, защото не съм от София.Мерси newsm10
За съжаление не мога да ти помогна с магазин Sad, защото тук не съм виждала такива.Тези са от сайта на Виктория сикрет

аз си купих такива преди 2г. до Шератон бирария Швейк вътре в безистена от един магазин за бельо
а имам и такъв невидим сутиен от миналата година и може би защото си го взех от евтините магазини за 8лв. няма проблеми и не ми се отлепва а си го носих цяло лято, само дето запарва ама като си нямам бюст ще търпя Joy

# 28
  • Мнения: 157
Момичета,като ходите по магазините за бельо, виждали ли сте силиконови подплънки за бюст.Те се слагат под сутиена и така повдигат поовисналите гърди.Аз съм ги виждала , но в чужбина, и съжалявам , че не си ги купих. bombs

# 29
  • Мнения: 157
Видях си грешката още когато пуснах темата,но понеже съм "новак"не знам как се поправя.Извинявайте ако съм ви подразнила много,и аз съм виждала грешки,но не се дразня. Embarassed bash

Общи условия

Активация на акаунт