Херпес – някой преборил ли се е

  • 4 116
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
доказано ли е изчезването с кръвен тест?

 - Отговарям ти с въпрос - докажи ми с тест че в белите ти дробове няма Пневмококи.
 - а, и да те попитам - случайно да си болна от Пневмония?  Peace

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 15:26 от Aleksander

# 16
  • Мнения: 1 883
И на мен преди ми излизаха херпеси, и то много.Взимат ти кръв и се изследва от кой тип е херпеса, има два вида. След това си купуваш ваксина (  6 на брой и се слагат по схема ,май през 20 дни беше, на мен личната ми ги слагаше  )Това беше преди 4 години от тогава ми е излизал 2 пъти и за 5 дни минаваше.И естествено засилваш имунитета.През зимата витамини, лятото наблягаш на плодове и зеленчуци. При мен това подейства.
Ако искаш повече инфо пиши на лични .

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат
доказано ли е изчезването с кръвен тест?

 - Отговарям ти с въпрос - докажи ми с тест че в белите ти дробове няма Пневмококи.
 - а, и да те попитам - случайно да си болна от Пневмония?  Peace

Това има толкова общо с херпесите, колкото и конкретно отговори на въпроса ми...  Tired

Vela и аз искам да знам за ваксината. Къде се изследва, от къде я купи, каква е цената?

# 18
  • Мнения: 1 526
И аз страдах дълго от херпеси. Всяка настинка- чудо по 2-3 наведнъж.
Тук открих едно лекарство- казва се Zovirax  и съдържа dcycovir 5%. Ей, родих се забравих какво е това. Ако го хвана преди да излезне и го намажа- въобще и не излиза.
Ако ли пък да- мажа и до 2 дни е изчезнал.
И с времето каточели спряха и да ми излизат Laughing.
Лекарството е английско производство, незнам дали се предлага в БГ, но дано!

http://www.zovirax.co.uk/prd.html
за това става въпрос.

# 19
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, продават го. Но по състав Зовиракс-а е същият като Ацикловир и Ациклостад.
Но цената му е  #Crazy  в сравнение с българските аналози.
Таблетките например са над 120лв., а другите са между 6 и 8 лв.


Vela, благодаря ти!   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 6 363
Цитат
доказано ли е изчезването с кръвен тест?

 - Отговарям ти с въпрос - докажи ми с тест че в белите ти дробове няма Пневмококи.
 - а, и да те попитам - случайно да си болна от Пневмония?  Peace

не извъртай.

не можеш да напишеш "изчезнал напълно", ако вирусът е в тялото ти. можеш да напишеш - "засили се имунната система и се разредиха активизациите на вируса", но нищо повече.

# 21
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
доказано ли е изчезването с кръвен тест?

 - Отговарям ти с въпрос - докажи ми с тест че в белите ти дробове няма Пневмококи.
 - а, и да те попитам - случайно да си болна от Пневмония?  Peace

Това има толкова общо с херпесите, колкото и конкретно отговори на въпроса ми...  Tired

 bim_bam, добре, виждам че те затрудних и затова  ще ти обясня, като се извинявам на другите за повторението.
 - И така, Хомеопатията не воюва с Вируси и Бактирии - тя прави нещо далеч по-семпло и ефикасно - прави Човека неподатлив на непрекъснато мутиращите Вируси и Бактерии.
 - Докато с "безвредните" ваксини, трябва непрекъснато да се тича подир стотиците хиляди непрекъснато мутиращи щамове вируси и бактерии, както Дон Кихот е воювал с вятърните мелници.   Sick

 - Пример?
 - В белите дробове на Всеки човек има милиони Пневмококи - е, според твоите разбирания трябва ли всички да сме болни от пневмония и да измираме като мухи?
 - И забележи, не боледуваме от Пневмония, не поради някаква "най-модерна американска" ваксина...  Peace
 

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 14:09 от Aleksander

# 22
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Почти си прав за моите затруднения...  Wink
Сега обаче ще спя спокойно вече, след тези конкретни разяснения по въпроса  Tired.

# 23
Няма да взема отношение по въпроса за хомеопатията, въпреки че имам мнение, но съм абсолютно съгласна с мнението, че трябва да се повиши имунитета. За целта се използват препарати като изопринозин, а локално може да се маже със зовиракс, който мисля, че беше малко по-ефективен от ацикловира.

# 24
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
не извъртай.
не можеш да напишеш "изчезнал напълно", ако вирусът е в тялото ти. можеш да напишеш - "засили се имунната система и се разредиха активизациите на вируса", но нищо повече.

jam, това разбира се е така, както го дефинира, аз мисля че който искаше - ме разбра, тъй като непрекъснато повтарям, че Хомеопатията не е на война с вируси и бактерии - а се стреми да направи човек Невъзприемчив към тях.  Peace
 - Всиезвестно е, че вирусите на херпеса се "спотайват" в нервните ганглии, и се активират при определени условия.  Peace
 - Всеизвестно е и това, че почти всеки човек е носител на на някой вид херпесен вирус, прихванал го по време на раждането, при преминаването през родовите пътища или по-късно, чрез сексуален контакт и т.н. и т.н. - сега да не изнасяме беседи.  Laughing
   

Общи условия

Активация на акаунт