Обувки за прохождане Richter?

  • 3 614
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 998
Има ги в магазина на Неделчев в квартал Павлово сега са получили и пролетната колекция.Много са хубави но все още се чудя макар че нямам кой знае какав избор.

Къде се намира въпросният магазин? Ще отида да проверя какво има  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 919
София
Магазин БЕЙБИ НОВА
бул. “Пушкин” бл. 34
тел. 02/955 56 21

# 17
  • София
  • Мнения: 6 998
Благодаря pipiole    bouquet

# 18
  • Мнения: 3 479
И мен ме заинтересувахте Grinning Можете ли да ми кажете какъв е ценовият диапазон и до кой номер има в магазина (аз се интересувам от 21-22), за да знам дали си струва да се разхождам до магазина?
Благодаря

# 19
  • Мнения: 43
Еми аз не мога точно да кажа за ценожия диапазон обаче обувките за прохойдане струват 78 лева.Има голям избор и номерация тази фирма не предлага само обувки за прохождане.

# 20
  • Мнения: 3 457
а кой точно модел е за прохождане?

# 21
  • Мнения: 43
еми те са няколко модела той не е само един Confused

# 22
  • Мнения: 2 529
Може и да са много хубави тези Richter, но честно казано не бих се разхождала до Павлово само заради тях, има ли ги някъде другаде?

# 23
  • Мнения: 919
Аз не знам дали ги има някъде другаде, но мисля, че си заслужава да се разходи човек да ги види. Зимните обувки на дъщеря ми струваха около 100 лева. Самият магазин е много приятен, има интересни дрешки.
Цените са в този диапазон.

# 24
  • Мнения: 3 457
еми те са няколко модела той не е само един Confused
ок,би ли ми показала точно кои става за момченце за прохождане?

http://www.richter.nn-bg.com/products.html   
те тези са и от миналата година като ги гледам newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 2 768
Здравей Звездице,

Доколкото видях няма намаление на зимните модели а другите са с вразки  Wink
мерси  bouquet

# 26
  • Мнения: 272
Това са обувките N1 в България и едни от най- добрите изобщо. Аз само там съм виждала и специалните модели за прохождане (за подобен дадох 45 евро за френска марка). Освен в Павлово ги има и на ул Крум Попов срещъ 4-то районно.

# 27
  • Мнения: 3 479
Еми аз не мога точно да кажа за ценожия диапазон обаче обувките за прохойдане струват 78 лева.Има голям избор и номерация тази фирма не предлага само обувки за прохождане.

Благодаря.
Ще отида да ги видя.

# 28
  • Мнения: 272
Да допълня за тези, които питат. Моделът за прохождане е САМО първият на страницата на Неделчев и Неделчев. Не се плашете от цвета. Предлага се в няколко варианта.
В Швейцария този модел се предлага съвсем отделно от всички останали обувки и е само той в различни разцветки. Произвежда се до 20 номер.
Определено си заслужава.

# 29
  • Мнения: 3 457
аз осмите -черни съм харесала,те дали също стават за прохождане newsm78,ако стават да си поръчвам Mr. GreenНие имаме проблем ,че крачето ни е дебело и нищо не можем да обуемосвен Колев и Колев Sad

Общи условия

Активация на акаунт