Кой всъщност е силния пол ???

  • 1 633
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
Не виждам мъже наоколо да си защитават позициите!!!!! Mr. Green

# 16
  • Мнения: 412
Не виждам мъже наоколо да си защитават позициите!!!!! Mr. Green
Адаш, аз всъщност съм мъжко  bowuu

# 17
  • Мнения: 15 619
Не виждам мъже наоколо да си защитават позициите!!!!! Mr. Green
Адаш, аз всъщност съм мъжко  bowuu
Направо ме хвърли в тиквите!!! #Crazy
Звучиш ми много по женски /това си е голям комплимент/...
Да не ме будалкаш?!?!?! Mr. Green

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжете са по-силни само заради по-голямата мускулна маса.
Но като цяло са комплексирани, психически лабилни, шубета и мърлячи.
Може би тази тема трябва да се пусне и в татковския форум все пак Laughing

# 19
  • Мнения: 1 840
Жената, разбира се.

# 20
  • Мнения: 412
Направо ме хвърли в тиквите!!! #Crazy
Звучиш ми много по женски /това си е голям комплимент/...
Да не ме будалкаш?!?!?! Mr. Green
шшшшт Flutter
пречиш ми да свалям съфорумки, като се съмняваш така в мен  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 239
Господ Бог е създал мъжа, който е бил напрегнат, извадил си е едно ребро онанирайки грубо и решил да създаде едно пиченце за персонал. Не знам - с Господ ли ще спорите или със себе си все тая, важното е, че проблеми нема и всичко е точно ако се сещате.

Мениджмънта създава персонала ако се сещате. Господ - Мъж - куче - жена - миялна машина.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 956
Жените са силния пол естествено!!!
Няма какво да изброявам всекидневните домакински задачки в комбинация с гледане на дете, работа, разкрасяване, спорт, секс, срещи с приятели, пазаруване, справяне със заплетени житейски ситуации, предвиждане на какво ли не. Мъжете са слаба ракия - ако днес им се случе да направят повече от 1 от изброените неща, то имат силици за не повече от още 1-2. А жената винаги може още и още.
А за физическа сила - не ми се е случвало досега да не мога да си отворя буркан, докато не познавм мъж на който съм се изглезвала да му го дам да го отвори и да не се е провалил.
А издръжливостта - самият факт, че жените преживяват бременността и раждането и след това пак са човекът за всичко - какво говори. Я ги вижте мъжете - малко да им се схване врата и завиват от болки с шепите аулини.

# 23
  • Мнения: 1 866
Жените са силния пол естествено!!!
Няма какво да изброявам всекидневните домакински задачки в комбинация с гледане на дете, работа, разкрасяване, спорт, секс, срещи с приятели, пазаруване, справяне със заплетени житейски ситуации, предвиждане на какво ли не. Мъжете са слаба ракия - ако днес им се случе да направят повече от 1 от изброените неща, то имат силици за не повече от още 1-2. А жената винаги може още и още.
А за физическа сила - не ми се е случвало досега да не мога да си отворя буркан, докато не познавм мъж на който съм се изглезвала да му го дам да го отвори и да не се е провалил.
А издръжливостта - самият факт, че жените преживяват бременността и раждането и след това пак са човекът за всичко - какво говори. Я ги вижте мъжете - малко да им се схване врата и завиват от болки с шепите аулини.

Ааа, зависи! Naughty Те мъжете са така не защото не могат, а защото така са научени. Аз лично съм си избрала да бъда слабия пол в къщи. Не мога да върша всичко, такава съм си една крехка и не мога.  Grinning Бурканите като съм сама си ги отварям, но когато мъжът ми е вкъщи - той ги отваря. Що да се хабя ? И всъщност всичко което мога да прехвърля на силния пол (то нали затова е силен), го прехвърлям. И мъжът ми хич не се превива като го заболи нещо, няма време даже и да се сети затова покрай всичките задачи. Определено повече ми харесва да съм слабия пол и за нищо на света няма да тръгвам да доказвам, че съм по-силна. Това си е все едно да си вкараш автогол!

# 24
  • Мнения: 126
Доста относително е зададен въпроса.....Погледнато от различни гледни точки ..и двата пола са силни по своемо  в различни области,но като цялозаставам зад ЖЕНАТА!!!!!! Peace Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
Мъжът!
Нямам никакви съмнения по въпроса.

Всички сме силни, но е излишно да слагаме връз крехките си рамене и тази отговорност - "силен" пол.
Аз категорично отказвам да съм "силната", вероятно затова и не ми се налага.Мога да бъда хиляди други неща.
Да отстояваме позицията си, да вършим работа като коне, да издържаме на болка, на пиене, на стрес и какво ли не, да сме професионалисти, да сме каквито си щем, далеч не значи да сме "силните"
Една еманципация няма да затрие хилядолетия развитие.

Мъжете са силният пол.
Ние сме манипулативно красивия и нежен такъв.
На кого му е притрябвала сила за доказване, аз я искам за употреба Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 1 956
е да - и аз съм на мнение, че жената трябва да се показва слаба, щото иначе мъжете както подсъзнателно усещат, че сме по-силни от тях, ще се убедят и съзнателно и ще се тръшнат, че са изморени, не могат това, онова... А ние неуморните да блъскаме. Но въпросът беше кой е силният пол, а не дале трябва да се правим на силни. Аз лично нямам намерение да се хабя пред мъжете, показвайки че съм по-силната. НАпротив - ще се щадя системно...

Общи условия

Активация на акаунт