Чаша топла вода сутрин?

  • 33 644
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 176
моят вариант е за топла вода с лъжица мед,
действаше разхлабващо Wink
Peace

# 16
  • Мнения: 936
Не знаех за комбинацията с оцет, но смятам да я пробвам.

# 17
  • Мнения: 2 229
Аз пия, но не топла...

# 18
  • Мнения: 2 159
моят вариант е за топла вода с лъжица мед,
действаше разхлабващо Wink
да с мед Peace
действа много почистващо Mr. Green
много е било полезно, ама аз все забравям

# 19
  • Мнения: 311
а след топлата вода може ли да се закусва или  това е цялата закуска
може,трябва да пиеш водата там с каквото си решила(мед,оцет,лимон)сутрин на гладно и след 30 мин.може да закусваш Hug

# 20
  • Мнения: 8 917
Това с водата го пробвах от любопитство преди години -  Sick. Сутрин на гладно пия сок от прясно изцеден грейпфрут Peace

# 21
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil топла вода със сок от лимон
уж топяло мазнинките ......

# 22
  • Мнения: 292
Вече не си спомням но е около 3-4 години пия топла вода /не ме разхлабва/,не закусвам по рано от 30 мин. след това -чувствам се перфектно. Шефа ми който беше доста дебел например миналата година по това време ,беше ходил при д-р Емилова /нямам представа дали има връзка м/у двете неща/ но след това започна и той с топлата вода забравила съм да го питам и да го изкоментираме.

# 23
  • Мнения: 4 371
Това с оцета е рисковано. Майка ми си повреди червата с едни оцетови хапчета, какво остава за истински оцет и то на гладно Stop
По-добре само вода  Thinking

# 24
А каква вода пиете - минерална или от чешмата, защото понякога чешмяната има много неприятен вкус, особено като се затопли?

# 25
  • Мнения: 5 103
Ми аз си пия вода сутрин чаша или две просто така Peace

# 26
  • Мнения: 59
И аз съм го чувала това - Сутрин на гладно 1 чаша топла вода. Моят вариант е с 1 лъжичка мед обаче Mr. Green Имам подозрения, че не е много добре за стомаха все пак. Опитвала съм много отдавна, но само 1 или 2 пъти. Не ми действаше Crazy
чаша топла вода с мед е много полезно. една приятелка практикува yoga от години и ми е казвала че подобен коктейл  е много полезен... Укрепва имунната система. Тонизира. Може би затова се пие сутрин не знам...

# 27
  • Мнения: 6 461
Аз всяка сутрен пия чаша топлавода със сока на половин лимон.
Действа ми тонизиращо .
Също така ми се отразява на килограмите. Wink

# 28
  • Мнения: 582
Пия от години сутрин чаша топла вода ( без нищо) не заради отслабване, а защото е полезно  Peace

# 29
  • Мнения: 4 053

Също така ми се отразява на килограмите. Wink


предполагам надоло  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт