Хаиде да спрем да ядем след 18.00ч

  • 3 646
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 306
Браво Г.Генова!!!!Аз от вчера почнах,не знам дали ще издържа, но още нямам резултати!

# 16
  • Мнения: X
И на мен ми се иска да спра да ям след 18:00 ч, не за отслабване, просто е добре за организма, но се прибирам към 17:30, докато приготвим вечерята става поне 18:30, а докато хапнем 19:00-19:30 - абсурд е съпругът ми да ме остави да пропусна вечерята!Ще стои с виличка и ще ме гони из цялата къща, докато не реши че съм хапнала достатъчно - преди време несъзнателно, от мъка съм била започнала начален стадий на анорексия. Бях станала 42 кг при ръст 172 см (за ориенир сега съм 50 )-само той ме спаси от ония зловещи снимки:
.
От тогава следи за всеки грам - не мога да се присъединя

# 17
  • Мнения: 82
И на мен ми се иска да спра да ям след 18:00 ч, не за отслабване, просто е добре за организма, но се прибирам към 17:30, докато приготвим вечерята става поне 18:30, а докато хапнем 19:00-19:30 - абсурд е съпругът ми да ме остави да пропусна вечерята!Ще стои с виличка и ще ме гони из цялата къща, докато не реши че съм хапнала достатъчно - преди време несъзнателно, от мъка съм била започнала начален стадий на анорексия. Бях станала 42 кг при ръст 172 см (за ориенир сега съм 50 )-само той ме спаси от ония зловещи снимки:
.
От тогава следи за всеки грам - не мога да се присъединя
СНИмКАТА Е УЖАСЯВАЩА.ТО И ДЕбЕлОТО НЕ Е лИцЕПрИЯТНО НО ТОВА НАИСТИНА Е КОШмАрНО!ПрОСТО УЖАСНА бОлЕСТ НА ПСИХИКАТА! Weary.И КАТО СЕ ИмА НАПрЕДВИД чЕ ВЕТрЕШНО ОрГАНИЗмА ИЗГлЕЖДА ОбрАЗНО КАЗАНО ТАКА! Peace

# 18
  • Мнения: 4 371
Хайде!
Аз се опитвам от днес да правя нещо(топла вода от другата тема),ако тая седмица има ефект - продължавам Crazy
Но е трудно вечер да не ям, обикновено вечеряме тримата с детето и мъжа ми. Аз се прибирам към 5 и нещо, докато приготвя вечерята и то станало никое време Blush

# 19
  • Мнения: 41
zizi-top недеи така бе мила чак толкова не е здравословно  smile3518а и ти си висока и и много хубава така че някои килограм отгоре няма да те направи дебела и грозна така че умната smile3525

# 20
  • Мнения: X
zizi-top недеи така бе мила чак толкова не е здравословно  smile3518а и ти си висока и и много хубава така че някои килограм отгоре няма да те направи дебела и грозна така че умната smile3525
Много си мила, благодаря
Не стигнах съзнателно до там - повeче няма да се повтори, хапвам си стабилно, но мисълта ми беше че ми се иска да спрада ям след 18:00 - да подкрепя каузата.
А за снимките - тази беше най- нежната за психиката - вижте тук(не е за хора със слаби нерви и стомаси): http://www.nonblond.com/mambo/index.php?option=com_content&t … 289&Itemid=33

# 21
  • Мнения: 306
Зизи-топ, едно бебче ще ти се отрази много добре и никога повече няма да направиш и да допуснеш такава глупост!!!!

# 22
  • Мнения: 41
мили боже  Shockedтова е кошмарна гледка WearyМОМИЧЕТА  УМНАТА Naughty

# 23
  • Мнения: 306
Здравейте!!!!Аз от неделя не ям след 18.00часа и днес дойде първия резултат - 0.600кг.Надявам се да продължа да свалям!

# 24
и аз се вписвам "за" Peaceнадявам се да има резултат имам за  сваляне тук едни 3кг.но нямат свалянка ooooh!очаквам за 08.03. лента за бягане та и от тогава мился  да спря с вечерите след 18ч.и да поспортувам,пък да видим тогаваааа,дано има резултат Praynig

# 25
  • Мнения: 11 547
Аз вече нямам килограми за сваляне,но трябва да задържам,така че се включвам и аз към групичката.От два дни успявам да не ям след 18 часа и не е чак толкова трудно колкото си мислех.Съчетавам с пиене на чаша топла вода сутрин. Peace

# 26
  • Мнения: 2 255
Аз засега нещо не успявам да се спретна с времето  Joy и хапвам някъде до към 19.00 часа   Sick
Преди 18 просто още не съм се прибрала обикновено и съм някъде по улиците на път за/от яслата  #Crazy
Ще видим ще има ли резултат така  newsm78

# 27
  • Мнения: 306
Аз днес съм + 0.300кг.От неделя не ям след 18.00часа,сутрин пия хладка вода с лимон,после грейпфрути,мляко и за вечеря пиле или риба.Сладко,тестяно и хляб не ям,та чакам да дойдат хубави резултати!!!!

# 28
  • Мнения: 41
Добре дошли на новите попълнения Hugрадваме се че се присъединявате към нашата групичка  love001 smile3501
Аз днес се теглих и съм 62.300кг. вече не ме гони глад и съм много щаслива  newsm44а и вечер спя като бебе Laughing

# 29
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Здравейте  Simple Smile
Аз от две седмици не се храня след 17.30 и засега резултата е 1.5 кг , надявам се да сваля още 4

Общи условия

Активация на акаунт