Нека догодина сняг вали! ЮЛЧЕТО се стяга за пролетни игри!

  • 11 272
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 669
И мен идеята за второ дете ме спира, това че трябва да си стоя още 2 години в къщи. Иначе веднага съм навита. Но по-добре да изчакам, да поработя, и тъкмо като ми омръзне работата да имам основание да си седна в къщи и да се насладя изцяло на майчинството си и на бебчето. Че сега както съм изнервена със сигурност няма да ми се отрази добре нито на мен нито на бебока.

Сия дано Ади не се е разболяла от Варицелката.

# 271
  • София
  • Мнения: 6 260
Сия дано Ади не се е разболяла от Варицелката.

 Hug  Heart Eyes

# 272
  • Мнения: 702
Здравей Зайо и добре дошла
 Heart Eyes  bouquet Hug
Поздравления за прекрасната госпожица има невероятно сладка трапичнка на брадичката любовчийка ще е  Laughing Heart Eyes Hug
Като прочетох разказа ти все едно на разходка си била.Браво че си се държала така геройски и си родила лесно.Веднага лъха на рутина на раждала вече мама  Hug Heart Eyes Целувки за теб и за малките кукли снимките са страхотни  а ти изглеждаш все едно не си раждала Laughing

Момичета за второто само ще кажа че при мене след такава голяма пауза между двете все едно си беше 1 раждане та имайте в предвид и времето между децата ако е повечко не е по лесно определено.Виж ако по скоро както е сега при мамчетата определено ще е по лесно.Стискам палци и другите мами скоро да се похвалят с леки и безпроблемни раждания   bouquet

# 273
  • Мнения: 496
Айде, дами, утре ми е държавния, стскайте ми палци да се паднат хубави въпросчета, плийз  Praynig

# 274
  • Мнения: 1 110
Бубкааааа ша стискаме и тримата, я палци я квот дребния си хване, ама ша стискаме. А ти после да са похвалиш Peace

# 275
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Здравей ЗАЙО!!! Страхотни снимки, малка и голяма сладурани, а ти направо си слабуш, бравос! Да те слушат и двете много!
Бубка - няма да се плашиш! Най-лесните въпроси ще ти се паднат, пу-пу!
Много е хубаво да си имаш мъничко бебенце, да ... ама и на работа е хубаво, хора, аларма, аз май ще пропусна второ детенце. или не?!?
приятно прекарване на викенда Heart Eyes

# 276
  • София
  • Мнения: 529
Зайо, страхотна сладунка е Вики! А снимката на таткото с двете кукли ме изкефи най-много!!!
Ама много шевове, много нещо! Дано да си зарастне всичко както трябва и да няма проблеми по-късно.
Но определено си свежарски настроена и ме зареждаш и мен така!
Хайде, да оздравява каката и да идва да носи пампите на мама!!!  bouquet

Сия, вече само като чуя варицела и лошо ми става!!! #2gunfire 3 пъти чакаме да се разболее Ида (след контакт) и трите пъти нищо! Само където ограничаваме контакти и т.н. без повод!
Дано да не се разболее Ади, че как срива имунитета тази шарка.... #Crazy
А вашия татко леко да я изкара! Praynig

Бубка, с теб сме! УСПЕХ!!!! Hug

# 277
  • Мнения: 1 809
Зайо, страхотно сладко бебенце  Heart Eyes  Да спинка и да расте здраво  Heart Eyes

Сия , дано подминете шарката.

bubka, стискаме палци. Щом си стигнала до тук значи най-трудното е минало. Успех!

За второ детенце и ние мислим. Въпреки че искам да се върна да поработя и тогава. Малко социален живот, че имам чувството че затъпявам вече.  Wink

Приятна почивка и спокоен викенд на всички  Hug

# 278
  • Мнения: 1 004
Ара, забравих да ти кажа, по принцип след второто раждане корема боли много след това като се свива матката. Поне мен страшно ме болеше, все едно още раждах. Имай в предвид, че може да се случи това и си вземи нещо обезболяващо - аулин, аналгин...че аз 2 дни търпях и ревах и накрая почнах с аулина.

Здравей Зайо и добре дошла
 Heart Eyes  bouquet Hug
Поздравления за прекрасната госпожица има невероятно сладка трапичнка на брадичката любовчийка ще е  Laughing Heart Eyes Hug
Като прочетох разказа ти все едно на разходка си била.Браво че си се държала така геройски и си родила лесно.Веднага лъха на рутина на раждала вече мама  Hug Heart Eyes Целувки за теб и за малките кукли снимките са страхотни  а ти изглеждаш все едно не си раждала Laughing

Момичета за второто само ще кажа че при мене след такава голяма пауза между двете все едно си беше 1 раждане та имайте в предвид и времето между децата ако е повечко не е по лесно определено.Виж ако по скоро както е сега при мамчетата определено ще е по лесно.Стискам палци и другите мами скоро да се похвалят с леки и безпроблемни раждания   bouquet

Това с трапчинката е от дядо й, и като се замисля май има нещо вярно, поне за него  newsm78 Обаче засега не можеш краката да й разтвориш, за разлика от кака й дето все си беше разчекната  Laughing
А иначе не ми беше чак толкова лесно раждането, нищо че уж разликата е малка, ама нали след това всичко се забравя, а и както сега не ме болят шевовете и си седя на д-то и съвсем забравих  ooooh!
А ако питаш лекарите в Шейново, ще ти кажат че съм се държала отвратително зле...доста си повиках на напъните и хич не стоях мирна при шиенето, ама... Embarassed

А за второто детенце..незнам, мойто мнение е че който има възможност да не си оставя детенце самичко...нека мамите с 2 да кажат дали е така...но определено семейството е завършено когато са 2чки, с 1 е някак..... Grinning Това е мойто чувство  Thinking

# 279
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
Зайо,аз пък не виждам снимки  Sad не ще да ги отваря.А защо без локална упойка шиенето?ми как няма да мърдаш тогава.Добре че всичко вече минало и както казваш си забравила. за сега още нямам време да се замисля дали ме е страх от раждането или не,ама има врече-2 месеца  Rolling Eyes
Герито е с температура от вчера,не разбрах защо така,времето всъщност се променя,но онзиден като се взимахме от яслата имаше едно детенце,което много кашляше и видимо беше с температура,та пак старото-вирусчета.А другото особено от вчерашаната ясла са-зачервени бузи,сякаш се е ожулила и две цицицнки от ляво  smile3557 още като влязох да я взимам видях и попитах лелките,но ми беше казано-а нищо и няма.вярно че те селдобед се сменят и ако е станало при сутрешната смяна няма как да занят,но пък да ми кажеш че му няма нищо на детето при положение че виждам синките........  Rage понякога имам чувството че не ме взимат на сериозно като майка,понеже съм една от най-младите тук,италианките правят кариера до към 35 и после раждат.та малко съм скосена де.  Sneaky аиде оплаках се
 Бубке и на краката даже стискам палци,ама как така в събота изпит?веднага да докладваш после.

# 280
  • Мнения: 1 110
Hahahahahah Пиколинке ама го ре4е - скосена  Laughing И аз така тук съм от скосените, местното население се плоди на 37 и пове4е и това не се с4ита за рискова бременност само заради възрастта. Понякога се питам дали не ме вземат за по-голяма кака на дребния, особено откак се остригах Laughing

# 281
  • Мнения: 1 698
Стискам палци и аз Ади да не се разболее Praynig Hug.
Бубка, айде казвай какво стана с държавния. Flutter

ЕЕЕ, момичета вече е Благовещение. Честит празник на имениците и специално честитя на Bezhy, която е моя много добра приятелка. Обичам те миличка  bouquet
Днес на дечицата, на които ще дупчат ушенцата, пожелавам да не ги боли и много бързо да зарастнат раничките. Heart Eyes

Айде лека нощ от мен и да не забравите да смените часовниците си. Аз вече го направих Crazy

# 282
  • Мнения: 496
Ехеее, привет, дами  Hug

Ами, добре мина изпита, мерси на всички ви за стотиците стискани палци  Laughing Hug Имам 5-ица, но можех и повече, просто времето не ми стигна за тези обемни въпроси, но... какво да се жалвам и това не е лош резултат, благодаря ви пак на всички  Hug

# 283
  • София
  • Мнения: 659
Поздравления на Бубка за добрата оценка Hands Clap

# 284
  • Мнения: 3 926
Вероники, да ти кажа и аз искам близнаци. Мисля, че с голямо желание и вътрешна настройка все може да се докара двойна овулация newsm78 И сега съм на път да се заема да изкарам едни курсове по Норбеков (за да махна диоптъра), пък току виж съм успяла да убедя организма ми до овулира двойно Rolling Eyes
Теди, то аз още като родих бях готова за второ, ама нали чакаме след секциото, пък и таткото се навива по-трудно Wink Та, Мимка, не съм бременна. Планирам забременяване юли-август тази година, живот и здраве. Надявам се на овне или телче Grinning

Бубка, честито - все така да продължаваш (стига да планираш по-високи степени в университетската йерархия) и да си ползваш дипломата по предназначение  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт